Autor Tematy

Renata33
Ilość wiadomości: 7
Dodano: 2017-07-25 16:25:15
Urlop mam zaplanowany dopiero na września i właśnie wtedy chciałabym zwiedzić kawałek świata. Szukam inspiracji na kierunek wyjazdu. Możecie coś polecić?

ariellen
Ilość wiadomości: 11
Dodano: 2017-07-26 14:18:02
Ja we wrześniu lecę do Hiszpanii. Jakiś czas temu udało mi się kupić loty w sensownej cenie, noclegi też udało mi się znaleźć niezłe na Bookaparcie. Nie mogę się doczekać W planach mam trochę odpoczynku, a trochę zwiedzania.

MoniaW
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2017-07-28 11:16:28
Moja koleżanka wybiera się we wrześniu do Maroka.Niestety ja w tym roku nie mogę się z nią wybrać czego bardzo żałuję,bo bardzo chciałabym zobaczyć kiedyś Marrakesz na własne oczy,a nie tylko na zdjęciach

Renata33
Dodano: 2017-08-08 19:45:35
W Hiszpanii byłam już kilka razy i za każdym razem tak samo mnie fascynuje. Co do Maroko to muszę przyznać, że to dość oryginalny kierunek warty przemyślenia. jednak na taką wyprawę wolałabym jednak wybrać się na jakąś wycieczkę objazdową by zobaczyć jak najwięcej. Musze poszukać i zorientować się jakie byłby koszty takiego wyjazdu.

basia_123

Ilość wiadomości: 187
Dodano: 2017-08-10 21:26:19
W Polsce też można zobaczyć wiele ciekawych miejsc, sama byłam niedawno na Dolnym Śląsku z rodziną. Mieszkaliśmy w apartamentach Kudowa- Zdrój na ul. 1 maja. Bardzo fajne, malownicze miejsce, apartamenty super wyposażone

Ewelina28a
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2017-08-10 21:55:49
Polska ma swoje piękne miejsca lecz czasami to nie wystarcza. Człowiek szuka wówczas innych alternatyw wypoczynku. Ja na przykład naprzemiennie wypoczywam w Polsce i za granicą. Upodobałam sobie wycieczki objazdowe poza granicami kraju bym mogła zobaczyć jak najwięcej. W Maroko również byłam. Wróciłam bardzo usatysfakcjonowana z tego wyjazdu gdyż wyjazd był ciekawie zaplanowany. Mieliśmy świetną pilotkę, a do tego uczestnicy wyjazdu bardzo się zgrali i nawiązałam mnóstwo nowych znajomości, które nadal trwają. Dzięki swemu doświadczeniu Renata33 polecam szukać oferty w Wytwórni Wypraw.

Renata33
Dodano: 2017-08-22 20:18:54
Ewelina28a dzięki za podpowiedź. Poszukałam i znalazłam tą ofertę do Maroko z Wytwórnią Wypraw. Musze przyznać, że plan wycieczki bardzo atrakcyjny i obszerny. Co do ceny jestem bardzo zaskoczona, ze dwunastodniowa wycieczka z przelotem, ubezpieczeniem, noclegiem i śniadaniami może kosztować tak mało. Poczytałam również opinie na temat biura i muszę przyznać, ze cieszą się dobra opinią. Chyba się skuszę na ten wrześniowy wyjazd z nimi.
Edytowano 2 razy. Ostatnio 2017-08-22 20:20:19.

caits
Ilość wiadomości: 13
Dodano: 2017-08-28 10:53:09
ariellen napisał: Ja we wrześniu lecę do Hiszpanii. Jakiś czas temu udało mi się kupić loty w sensownej cenie, noclegi też udało mi się znaleźć niezłe na Bookaparcie. Nie mogę się doczekać W planach mam trochę odpoczynku, a trochę zwiedzania. Podbijam, Hiszpania jest świetna na wrześniowy urlop. Podobnie jak Włochy czy Portugalia.

flowerie
Ilość wiadomości: 14
Dodano: 2017-09-13 23:58:01
caits napisał: Ja we wrześniu lecę do Hiszpanii. Jakiś czas temu udało mi się kupić loty w sensownej cenie, noclegi też udało mi się znaleźć niezłe na Bookaparcie. Nie mogę się doczekać W planach mam trochę odpoczynku, a trochę zwiedzania. Podbijam, Hiszpania jest świetna na wrześniowy urlop. Podobnie jak Włochy czy Portugalia. Ja w zeszłym roku byłam we wrześniu w Portugalii, organizowałam sobie wakacje podobnie jak caits :)

Rais

Ilość wiadomości: 153
Dodano: 2017-09-25 12:26:10
Ja jakoś nie przepadam za podróżowaniem poza granicami Polski. Zdecydowanie wolę spędzić trochę czasu w polskich lokalizacjach ;)

merryTE
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2017-09-27 21:02:03
w tym roku się nie ugięłam. Mam majokę obiecywaną chyba od pięciu lat, praktycznie za włosy zmusiłam męża do małego kredytu z https://gotowkowe.net/pko-bp-kredyt-gotowkowy/ bo już nie miałam siły:/ to nie jest przecież jakaś chwilówka, czy coś. spłacimy powoli a nie mam zamiaru kolejny rok odkładać marzeń na bok

Trece

Ilość wiadomości: 53
Dodano: 2017-09-28 16:10:25
we wrześniu, jeżeli chodzi o Polskę to góry są genialnym rozwiązaniem i wyglądają naprawdę pięknie, a do tego zawsze to można połączyć chociażby z basenami termalnymi, które my bardzo lubimy, w https://www.termabania.pl/ jest świetnie i na pewno nie sposób się nudzić zarówno w samy obiekcie jak i w Białce Tatrzańskiej bo jest wiele fajnych tras

alem
Ilość wiadomości: 8
Dodano: 2017-09-29 09:57:27
Renata33 napisał: Urlop mam zaplanowany dopiero na września i właśnie wtedy chciałabym zwiedzić kawałek świata. Szukam inspiracji na kierunek wyjazdu. Możecie coś polecić? Teraz trochę za późno piszę, bo wrzesień się kończy, ale może na przyszły rok coś zaproponuję. Mi udało się wyjechać na tydzień do Chorwacji na jacht. Firma z którą podpisałem umowę zorganizowała taki wyjazd i zapewniła skippera. Super sprawa. Koja na jachcie 2osobowa, łazienka, kuchnia i zwiedziliśmy niemalże większość wybrzeża Chorwacji. Super przeżycie. Polecam :)

majkowa
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2017-09-29 11:43:44
flowerie napisał: Ja we wrześniu lecę do Hiszpanii. Jakiś czas temu udało mi się kupić loty w sensownej cenie, noclegi też udało mi się znaleźć niezłe na Bookaparcie. Nie mogę się doczekać W planach mam trochę odpoczynku, a trochę zwiedzania. Podbijam, Hiszpania jest świetna na wrześniowy urlop. Podobnie jak Włochy czy Portugalia. Ja w zeszłym roku byłam we wrześniu w Portugalii, organizowałam sobie wakacje podobnie jak caits :) Całkiem ciekawe propozycje, mi się bardzo podobają.

rukolka13
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2017-10-19 09:31:56
Chociaż już po wrześniu, to jednak odpowiem, bo dopiero teraz zauważyłam to pytanie. Ja ze swojej strony polecam Maltę. To mały kraj i da się go praktycznie całego zwiedzić w tydzień. Ma przepiękną naturę, ciekawe miejsca do zobaczenia i ładne plaże. We wrześniu pogoda około 28 stopni zazwyczaj, więc można się poopalać, ale nie jest upalnie do zwiedzania. Odległości mniejsze niż 3 km polecam pokonywać pieszo, bo autobusy jeżdżą tam okrutnie powoli. :D Jak ktoś ma jakieś pytania, to chętnie odpowiem:)

rukolka13
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2017-10-19 09:32:52
Chociaż już po wrześniu, to jednak odpowiem, bo dopiero teraz zauważyłam to pytanie. Ja ze swojej strony polecam Maltę. To mały kraj i da się go praktycznie całego zwiedzić w tydzień. Ma przepiękną naturę, ciekawe miejsca do zobaczenia i ładne plaże. We wrześniu pogoda około 28 stopni zazwyczaj, więc można się poopalać, ale nie jest upalnie do zwiedzania. Odległości mniejsze niż 3 km polecam pokonywać pieszo, bo autobusy jeżdżą tam okrutnie powoli. :D Jak ktoś ma jakieś pytania, to chętnie odpowiem:)