Autor Tematy

nowa_A

Ilość wiadomości: 8
Dodano: 2015-12-14 09:09:37
Droga Redakcjo. Deccoria to lubiany przeze mnie portal i dlatego z żalem muszę napisać ,że tracę cierpliwość( i nie tylko ja) w związku z nadspodziewanie szybkim czasem , w którym użytkownik(ciągle obecny, ciągle aktywny!) traci możliwość kontaktu ze stroną. W trakcie rozmowy, pisania komentarza, odpisywania na wiadomość zostaję wylogowana i wszystko co napisałam ginie bezpowrotnie.Przecież to portal społecznościowy, nie tajna baza; skąd te nadzwyczajne środki ? Rozmawiamy tu, niejednokrotnie posługując się przykładami. Wystarczy chwila , a znaleziony w końcu właściwy link nie da się już wmontować i wysłać bo JESTEM WYLOGOWANA! Dłużej pisana wiadomość w poczcie podobnie (właśnie to mnie spotkało kilka chwil temu). Ileż można się tak bawić? Bardzo proszę o zmiany. Niech rozmowa u Was przypomina te przyjemne, kawiarniane bez pośpiechu, nerwowości i niepewności czy tym razem się uda.Pozdrawiam mimo wszystko i proszę o interwencję.

Pawanna

Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2015-12-15 16:03:34
Popieram Cię Nowa! Zawsze mnie to denerwuje , że zostałam wylogowansa, szczególnie gdy piszę list i zapomnę wszystko zaznaczyć i wrzucić do pamięci kompa. Tak mnie tego nauczyła deccoria, że co jakiś czas zapisuję co napisałam. Chyba wiesz, ctrl + A , zaznacza wszystko, później ctrl+C idzie do pamięci. Gdy strona mnie wyloguje, to po zalogowaniu, wciskam klawisze ctrl +V i mam wklejone. Ale przecież nie na tym powinna polegać korespondencja. Na deccorii jak w banku elektronicznym:) Pozdrawiam.

nowa_A

Dodano: 2015-12-15 16:21:09
Wszystko czaję, ale nie chcę. Chcę móc cyknąć własne zdjęcie,odszukać jakiś link, czerpnąć wiadomości na temat, o którym mowa itd. i kontynuować rozmowę:-D Pisałam wiadomość do koleżanki, temat nośny i emocjonujący bardzo chciałam podeprzeć zdjęciem. Zdjęcie znalazłam, link skopiowałam, zamknęłam okno , link wkleiłam i...no właśnie. Krótko mówiąc krew mnie zalała:-DDD

Kocic

Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2015-12-16 00:10:04
Popieram, ja to bym w ogóle chciała, żeby trzymało zalogowanie póki ciasteczko się nie zużyje :)

Madeleine83

Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2015-12-17 14:54:16
Nowa gratuluje! chyba Twój apel poskutkował, bo jestem zalogowana z godzine już, a często odchodze od kompa, że troszke popracować ;) BRAWO TY :D

nowa_A

Dodano: 2015-12-17 15:21:28
Sprawdzę trzy razy zanim uwierzę , ale nie ukrywam, że cieszyłabym się bardzo:-D

nowa_A

Dodano: 2015-12-18 16:35:01
Sprawdziłam. Nic się nie zmieniło, niestety. Być może jeden głos to za mało:-D

BarbaraMachalska

Ilość wiadomości: 83
Dodano: 2016-04-21 15:04:10
Kochani, czas sesji został przedłużony. Przed sprawdzeniem proszę o wylogowanie się z serwisu i wyczyszczenie w historii przeglądania - przeglądarki plików cookies. Pozdrawia serdecznie Barbara Machalska - Cyran