Autor Tematy

BarbaraMachalska

Ilość wiadomości: 85
Dodano: 2016-04-21 15:09:27
Kochani, zamieszczajcie proszę w tym wątku wszelkie informacje na temat tego, co chcecie zmienić, ulepszyć, poprawić, a nawet usunąć w naszym serwie ;) Na bieżąco i oczywiście w miarę możliwości danych nam "z góry" będziemy wprowadzać te zmiany. #Deccoria #lepszejutro #wiosenneporządki Pozdrawiam ciepło, Barbara Machalska- Cyran Deccoria.p l

AlicjaA

Ilość wiadomości: 7
Dodano: 2016-04-21 20:30:11
Bardzo proszę ,żeby każde powiadomienie i nie otwierało się w nowy oknie ,bo to mnie strasznie męczy i często irytuje...zresztą z tego co mi wiadomo to nie tylko mnie :)

adzia75

Dodano: 2016-05-11 08:30:22
Moja lista życzeń to : usunąć te osobne zakładki z powiadomieniami ,edycja postów ,bo robiąc błąd ,literówkę ,trzeba pisać następnego posta (wrrrr) no i ostatnia mała prośba ,czy mozna zrobić funkcję "usuń wszystkie powiadomienia" ,bo nie usuwałam na bieżąco i teraz to odznaczanie zajęło by mi chyba z miesiąc ? pozdrawiam

BarbaraMachalska

Dodano: 2016-05-18 14:16:46
Kochani, na wasza prośbę poprawiliśmy działanie powiadomień. Po kliknięciu w powiadomienie lewym przyciskiem myszy, otwiera się ono w nowym oknie, po kliknięciu w nie prawym przyciskiem myszki oraz wybierając "otwórz w nowym oknie", powiadomienie otworzy się w nowej zakładce. Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni z tej zmiany :) Poproszę o kolejnego "wisza" :)

balerina

Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2016-05-19 09:50:45
bardzo sie ciesze ,ze to zmieniliscie:p bo przy wiekszej ilosci powiadomien bylo to niewygodne :P jesli chodzi o mnie na razie nie mam zadnych zyczen,no moze edytowanie by sie przydalo w moim wypadku ,bo pisze strasznie duzo bledow ,pozniej az wstyd mi to czytac :p

BarbaraMachalska

Dodano: 2016-05-20 14:47:48
Kochani, problem z dodawaniem zdjęć o dużej rozdzielczości został rozwiązany :) Teraz śmiało możecie dodawać zdjęcie nawet 3000 x 3000 px i 12 mb. Powodzenia! Pozdrawiam ciepło, Barbara

summertime

Ilość wiadomości: 32
Dodano: 2016-05-31 16:21:39
Czy nie można nic zrobić żeby nie dostawać 200 nowych powiadomień za każdym razem gdy robi się galerię ? Jeżeli 20 osób napisze komentarz na temat 1 zdjęcia to po co mam klikać 20 różnych powiadomien skoro wystarczy kliknac na jedno aby odczytac wszystkie komentarze? W tej chwili powiadomienie nie pisze o jakie zdjęcie czy galerie chodzi. A nie klikając na powiadomienie można przeoczyć nowy komentarz w starej galerii. Są przecież fora gdzie można zmienić ustawienia i gdzie nie przychodzą powiadomienia do wątków których nie odwiedziliśmy od ostatniego wysłanego powiadomienia. Czyli dalej przychodzi powiadomienie, ale tylko raz, jak odwiedzę zdjęcie i pojawi się potem nowy komentarz to znowu przyjdzie jedno powiadomienie. Nie dałoby się czegoś takiego zrobić na deccoria?

BarbaraMachalska

Dodano: 2016-05-31 16:29:07
Zmiana powiadomień, jest zaplanowana na ten rok. Wiele nowych funkcjonalności będzie pokrywało się z tym co napisałaś. Pozdrawiam

mika54

Ilość wiadomości: 26
Dodano: 2016-06-20 08:47:22
A czy nie można by ulepszyć nieco system dodawania postów? Edycja wizualna prawie w ogóle nie działa. Np. nie mogę oddzielić swojej wypowiedzi od cudzej, gdy kogoś cytuję. Tekst jest zlany w jedno, nie działa enter. Z góry dziękuję:-)

BarbaraMachalska

Dodano: 2016-06-20 10:20:42
mika54 tak :) Mamy to zaplanowane w nowej wersji serwisu, która pojawi się tuz po wakacjach :)

BarbaraMachalska

Dodano: 2016-06-20 10:48:33
Bystre oko :) Poprawione, dziękujemy :)

BarbaraMachalska

Dodano: 2016-06-21 11:30:23
Niestety, nie można linkować w opisie zdjęć, wszelkie formy reklamy sa regulaminowo zabronione. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani taką formą zamieszczania galerii, bardzo proszę o kontakt z naszym działem handlowym. Pozdrawiam serdecznie

summertime

Dodano: 2016-06-21 20:53:17
Cos z waszą strona jest nie tak bo nie można logować się z chrome i internet explorer. Teraz zrobiłam login z mobile device l.

BarbaraMachalska

Dodano: 2016-06-22 09:15:11
Dziękujemy za informację i przepraszamy za chwilowe niegodności. Już walczymy z reklamą.

summertime

Dodano: 2016-06-25 19:53:48
Sumertime, w jesiennej, nowej odsłonie serwisu - zaproponujemy Wam dwie możliwości glosowania ma galerię, użytkowników, filmy i... ideabooki :) Ten, który uznacie za fajniejszy zostanie wdrożony na stałe :) Pozdrawiam Dosc szybko naprawilo sie. Dziekuje. Mam jeszcze pare pomyslow/prosb. Czy nie moglibyscie naprawic punktacji i "docenianych uzytkownikow". Rozumiem ze w przeszlosci punktacja nie byla srednia tylko bazowala na sumie punktow, mozna bylo punktowac jedna osobe lub jedna galerie wiele razy. I przez to niektorzy maja tysiace punktow a wcale nie maja imponujacych galerii. Duzo tez "docenianych uzytkownikow" nie bylo tu od lat, przynajmnej ja nie widzialam ich tu odkad mam konto. To troche nie fair ze osoby ktore sie udzielaja sa zapomniane (i absolutnie nie mowie tu o sobie), a ktos kto mial przecietne galerie ponad 6 lat temu ciagle jest na pierwszej stronie. To da sie naprawic, chyba wystarczy przejsc przez wszystkie dane i wyrzucic punkty przyznane wielokrotnie przez jednego uzytkownika i upewnic sie ze punktacje/srednie itd.u wszystkich sa konsystentnie kalkulowane. Bardzo bym prosila o to bo mysle ze to moze dodaloby jakosci dla tego portalu. Inny pomysl to moze miec na pierwszej stronie artykuly/kategorie typu: najlepiej oceniane/najpopularniejsze galerie tego miesiaca/sezonu/roku, itd. Wiem ze cos podobnego robicie. Ale moze to byloby dobrze docenic najlepsze galerie aktywnych uzytkownikow. I przypomniec sukcesy.

BarbaraMachalska

Dodano: 2016-06-27 10:45:15
Sumertime, w jesiennej, nowej odsłonie serwisu - zaproponujemy Wam dwie możliwości glosowania ma galerię, użytkowników, filmy i... ideabooki :) Ten, który uznacie za fajniejszy zostanie wdrożony na stałe :) Pozdrawiam

AlicjaA

Dodano: 2016-06-27 14:55:35
No to oficjalnie kolejne życzenie .Proszę o przywrócenie funkcji szybkiego przeglądania zdjęć i pokazu slajdów ....absolutnie nie możliwe jest obejrzenie galerii składającej się np.z powyżej 50 zdjęć ( a takie bywają -i to z fajnymi fotami do tego !!!)bez pokazu slajdów ,otwierając każde zdjęcie po kolei :(

renatajt

Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2016-06-27 15:10:20
Nie cierpię tych wszystkich udoskonaleń,które tylko utrudniają korzystanie z galerii,to ciągłe klikanie,przesuwanie- koszmar,a było tak fajnie.PRZYWRÓCIĆ przeglądanie slajdów!!!

latarnia1

Ilość wiadomości: 6
Dodano: 2016-06-27 15:22:34
Proszę przywrócić funkcje szybkiego przeglądania zdjęć. Obecna sytuacja bardzo utrudnia przeglądanie większej ilości galerii użytkowników. Wiadomo, że każdemu zależy na czasie, prawie nikt nie może przesiadywać godzinami przed komputerem. Likwidacja tej funkcji mijająca się z celem.

summertime

Dodano: 2016-06-27 17:15:08
Tez chciałam użyć te funkcje z dwa razy w ostatnim miesiącu ale to dlatego ze chciałam powiększyć zdjecia. Większe zdjęcia i ultawione przeglądanie byłyby super, ale jak ja oglądam cos to jestem gotowa do komentowania. Taka przegladarka była mi zbędna bo trudno było zniej wyjść do odpowiedniego zdjęcia by zostawić komentarz.