Autor Tematy

Mrowka24
Ilość wiadomości: 7
Dodano: 2017-01-04 15:31:22
W ostatnim czasie beton zagościł w naszych domach i zajął istotną pozycję w branży designerskiej. Betonowe elementy do dekoracji wnętrz robią niemałe zamieszanie. Chciałabym wiedzieć co sądzicie o tego typu elementach? Ja swoje betonowe dekoracje znalazłam na stronie https://ilikebeton.com/pl/ Dzięki nim wnętrze mojego domu stało się bardzo oryginalne, nowoczesne ale i piękne przy tym :)

MariaWolek

Ilość wiadomości: 59
Dodano: 2017-03-31 09:03:21
Zdecydowanie wole płytki ;)

Tonik

Ilość wiadomości: 55
Dodano: 2017-04-19 12:29:47
Dokładnie, płytki lub jakaś imitacja drewna,wszystko zależy od tego w jakim stylu robimy taras.

Jacek_
Ilość wiadomości: 9
Dodano: 2017-05-09 10:18:37
Dla mnie jednak beton jest nieco za surowy, choć nie ukrywam, że potrafi we wnętrzach wyglądać ciekawie. Natomiast jeśli chodzi o materiał na taras, ja jestem zdecydowanym zwolennikiem drewna zwłaszcza w ciemnych odcieniach jak np. drewno merbau (http://dlh.pl/oferta/tarasy/merbau), który moim zdaniem nadaje tarasom bardzo elegancki charakter :)

marekdobrzynski
Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2017-05-15 09:11:13
Ja jestem zwolennikiem betonowego tarasu. Jak każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Niewątpliwą zaletą jest estetyczny i uniwersalny wygląd. Kłopoty pojawiają się w przypadku złego wykonania - wtedy mogą pojawić się spękania, dlatego odpowiednie wykonanie wiąże się z wysokimi kosztami.

aneczka12
Ilość wiadomości: 16
Dodano: 2017-09-13 09:41:19
Mi bardzo sie podoba. Ja mam betonowe blaty w kuchni i jestem bardzo zadowolona. Na tarasie nie pomyślałam, ale popatrzę, jak to wygląda. Betonowa podłoga i do tego drewniane dodatki. Musi wyglądać fajnie.

aneczka12
Ilość wiadomości: 16
Dodano: 2017-09-13 09:42:13
Mi bardzo sie podoba. Ja mam betonowe blaty w kuchni i jestem bardzo zadowolona. Na tarasie nie pomyślałam, ale popatrzę, jak to wygląda. Betonowa podłoga i do tego drewniane dodatki. Musi wyglądać fajnie.