Autor Tematy

Rnitiany
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2018-01-30 21:52:14
Salon zamierzam pomalować na kolor biały, obraz w odcieniach brązu oraz dywan shuggy cappucino Jakie do tego dodatki dać, w jakim kolorze, aby ładnie się komponowało? Myślałam o dodatkach w kolorze żóltym

skitles
Ilość wiadomości: 120
Dodano: 2018-03-31 22:16:22
Ja mam salon wymalowany na kolor Ziarno Sezamu taka biel/krem co znalazłam w kolekcji duluxa kolorów świata i do tego dodatki mam też właśnie kremowe, ale również w mocniejszych odcieniach jak czerwień, czerń itd. Do takiej typowo śnieżnej bieli ciężko dobrać coś żeby nie było zbyt surowo...

INTER_DOOR

Ilość wiadomości: 17
Dodano: 2018-05-15 10:32:38
Biel, beże i brązy to bardzo neutralne kolory, które pasują niemal do wszystkiego, ale jeśli wystrój ma być klasyczny, to lepiej pozostać w stonowanej, pastelowej kolorystyce. Tymczasem w nowoczesnym wnętrzu możemy śmiało wprowadzić akcenty żywszego koloru, nawet jaskrawego. Ciekawym elementem dekoracyjnym w tak urządzonym pomieszczeniu mogą być też stylowe drzwi, np. wykończone żółtą farbą. Z naszej oferty moglibyśmy polecić np. drzwi PŁASKIE albo elegancki model LOGGIA: https://www.interdoor.pl/products_model/loggia/?product=5752&collection=malowane&color=&image=19208