Autor Tematy

Damiancio1982
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2007-08-19 11:55:16
Rodzice chcą mi przepisać część domu z garażem przybudowanym do niego, drogą wjazdową i kawałkiem działki. Sprawa wyznaczenia działk i dojazdu do niej jest już w toku i geodeta działa. Chcę się przebić z domu do garażu i zrobić w nim salon, kuchnie i łazienkę. Pozostałe pomieszczenia zostaną "pod dachem rodziców". Rodzice dawniej remontowali cały domek i mają pozwolenie na remont. Czy będą mi potrzebne jakieś dodatkowe pozwolenia? Chcę dodać że przepis na mnie będzie dopiero po zakończeniu remontu.

rydz

Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2013-02-28 20:37:08
Jeżeli chcesz zmienić lokal użytkowy jakim jest garaż w lokal mieszkalny to musisz mieć na to pozwolenie.

Ell
Ell
Ilość wiadomości: 100
Dodano: 2014-10-27 17:51:39
No dokładnie, tym bardziej że przecież tam musi być chociażby bieżąca woda .

milen348
Ilość wiadomości: 19
Dodano: 2018-01-25 12:45:20
Osobiscie uwazam, ze kwestie tego typu powinienes uzgodnic z geodeta. Nie znam się jakoś dokładnie na tym, ale tego typu zagospodarowanie wydaje się być niezgodne z przepisami lub zasadami bezpieczeństwa. Niech geodeta wyda stosowną opinię, może wykona konkretne wymiary. Gdybyś poszukiwał geodety z okolic Poznania to w Szamotułach działa https://www.geo-projekt.com.pl - niegdyś miałem okazję opierać się na jego profesjonalnych usługach.