Autor Tematy

ambaras
Ilość wiadomości: 14
Dodano: 2008-06-11 20:22:26
Widzę tu sporo osób/firm, które próbują reklamować się na forum, niektórzy z pewnością mogli by z sobą konkurować inni doskonale by uzupełniali swoje oferty, natomiast w ogóle nie widzę tutaj, żadnego ruchu więc nie wiem czy taki sposób daje w ogóle jakieś rezultaty? Może stworzymy tu jeden wątek, dotyczący, dobrych rad i sposobów na promocję własnej działalności? Wszystkich chętnych zapraszam.

adamp
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2008-06-11 20:33:24
Pomysł dobry, ale może jako pomyslodawca byś coś zaproponował?

ambaras
Ilość wiadomości: 14
Dodano: 2008-06-12 18:08:03
Ha! nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy ale dobrze spróbuję Myślę, że na początku działalności ważne jest dotarcie do jak najszerszego kręgu potencjalnych odbiorców, a ponieważ zakładając swoją firmę nikogo zazwyczaj nie stać na reklamę choćby w darmowej lokalnej gazecie, którą ludzie biorą żeby wykładać nią kubły na śmieci, to pozostaje nam internet. Jeśli ma się własną stronę, to można wymieniać się linkami, podsyłać sobie nawzajem banery, w końcu choć to nieco spamowate zapraszać innych internautów do odwiedzania, bądź oceniania naszej strony (choćby na wykop.pl). Jeśli nie ma się własnej strony, lub pomysłów na jej promocję, można się ogłaszać tak jak tu, ale też należało by pomyśleć o dotarciu do tych portali, na których przebywają nasi potencjalni klienci. Jeśli któraś z anneeettt zajmuje się zdobieniem pokoi dziecięcych, powinna ogłaszać się na portalach dla przyszłych rodziców, jeśli ktoś tam wytapia frymuśne formy ze szkła, niech zamieści swoją ofertę na portalu palestry, w dzisiejszych czasach nie znajdzie się adwokata, który nie chciałby mieć fantazyjnego przycisku do papieru na biurku, bo to aktualnie taki środowiskowy szpan. Jeśli ktoś nie ma strony i grupy docelowej (ale ci którzy mają też mogą z pomysłu skorzystać) powinien pomyśleć o porównywarkach usług. To takie odpowiedniki allegro czy ceneo tylko dotyczące rynku usług, a nie towarów. Obecnie zaczyna się szał na porównywarki, w ostatnich sześciu miesiącach powstało chyba 9 portali o podobnym zastosowaniu, z czego powiedzmy sensowne są trzy, a szanse na wybicie się ma tylko altino.pl, no może jeszcze favore jakoś nieśmiało rokuje. W każdym razie, jest szansa, żeby budować swoją popularność w oparciu o rosnącą popularność takich serwisów, w myśl zasady kto pierwszy ten lepszy :)

kejsi
Ilość wiadomości: 171
Dodano: 2011-10-11 10:50:38
a moim zdaniem najlepiej jest wypromować firmę, za pomocą outdooru, czytałam ostatnio bardzo fajny artykuł na ten temat http://artykuly.com.pl/artykuly/20234_dlaczego-outdoor-nie-zginie.html#comments zobacz, jakie korzyści niesie za sobą reklama outdoorowa.

kwieczko
Ilość wiadomości: 84
Dodano: 2011-12-06 15:55:59
Najlepsza promocja firmy, to rzetelne i uczciwe wykonawstwo. Tak zdobywa się klientów z polecenia. Nie lubię chwalić, ale tak dotarłem do decoroom, które mi polecono i ja teraz podobnie polecam innym ich , bo takiej współpracy się nie spodziewałem (wiadomo jakie opinie krążą o ekipach wykończeniowych i projektantach). Miłe rozczarowanie, jeśli to tak można określić.

zaktywny
Ilość wiadomości: 7
Dodano: 2012-01-06 13:08:33
A cos więcej o nich. Bo jestem przed pierwszym spotkaniem z ta firmą , interesuje mnie przede wszystkim terminowość i jakość ich prac.

kwieczko
Dodano: 2012-01-12 21:37:11
Prace same wykonczeniowe trwają ok 6-7 tygodni, jakość jest ok, najlepiej jak sam zweryfikujesz w wykończonych przez nich lokalach.

Listwy

Ilość wiadomości: 31
Dodano: 2012-01-22 01:07:02
Zdecydowanie najlepszą reklamą jest reklama z polecenia. Jednak na coś takiego trzeba sobie zasłużyć ciężką i solidną pracą co jest raczej rzadko spotykane w firmach :( --------------------- Instalacje elektryczne

piter1230
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2012-01-23 23:43:01
http://www.budowlanki.pl/ogloszenie/14377/remonty-wykonczenia-adaptacje-mieszkan-domow-lokali/

kasiapanek
Ilość wiadomości: 35
Dodano: 2012-01-26 16:10:21
kwieczko zrobiłbyś to jeszcze raz z nimi jakbyś swoje mieszkanie wykańczał?

kwieczko
Dodano: 2012-02-07 16:31:11
Zdecydowanie. Całość współpracy na plus, solidnie zrobione, a nawet jak coś się odpukać wydarzy, to mam przeciez na prace roczną gwarancję.

kasiapanek
Dodano: 2012-02-21 12:20:23
Powiem Ci , że kilka osób na forach zaczepiłam i wszyscy się w podobnym pozytywnym tonie o nich wypowiadają.

kwieczko
Dodano: 2012-02-27 13:36:10
Nie przez przypadek prawie 100 mieszkań rocznie wykańczają i tylu developerów obsługuja.

Agro30

Ilość wiadomości: 95
Dodano: 2012-03-23 13:25:19
Najlepszą promocją każdej firmy jest zadowolony klient, który poleca twoje usługi czy produkty. Tego nie przebije nawet najlepsza reklama czy cała kampania reklamowa. --- Szybki Kredyt

kwieczko
Dodano: 2012-03-28 16:04:04
Zgadzam się w 100%, dlatego przy zakupie jakiegoś produktu, czy korzystaniu z usług firm chętnie przeglądam fora i opinie o nich.

simply
Ilość wiadomości: 413
Dodano: 2012-04-01 14:49:58
chyba większość z nas zanim coś kupi czy skorzysta z jakichś usług wcześniej sprawdza opinie w Internecie. Dlatego myślę, że warto inwestować w tego typu działania. Zauważyłam też, że jest coraz więcej firm, które zajmują się promocją w sieci. Ja osobiście sprawdziłam ofertę kilku i przyznam, że podoba mi się oferta Adanced Art. Głównie z dwóch powodów, po pierwsze działają kompleksowo, od zaprojektowania strony, po pozycjonowanie, ale też działania wizerunkowe, jak profil na Facebooku, a po drugie ceny są bardzo przystępne.

kasiapanek
Dodano: 2012-04-27 17:05:48
Komunikacja tez jest istotna, niektóre firmy pracują gdzieś w zaciszu, w dobie Internetu tak się nie da, chociażby facebook, czy dobra strona interntowa to podstawa szybkiej komunikacji z firmą.

kwieczko
Dodano: 2012-05-08 21:16:09
Zgadza się. Wystarczy zerknąć na targi nieruchomości w ostatnich latach, obok decoroom wystawiało się tam jeszcze raptem 2-3 tego typu firmy.

senny
Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2012-06-18 16:21:07
Od 5 lat prowadzę sklep z akcesoriami dla dzieci (ubrania, meble, dekoracje, wózki itd). Początkowo był to tylko sklep internetowy, dziś także wielkopowierzchniowa, tradycyjna placówka. Przez te lata wiele się nauczyłem. Gdyby nie agencja merchandisingowa nigdy bym nie wiedział, że ułożenie produktów w sklepie może aż tak wpłynąć na sprzedaż. Świetnie sprawdza się także rozdawanie próbek i dodawanie gratisów. Sklep internetowy mocno promujemy w sieci. Przede wszystkim jest to współpraca z portalami tematycznymi oraz reklamy google i artykuły sponsorowane. Reklamujemy się także w gazetach branżowych i oczywiście wystawiamy na targach dziecięcych oraz wyposażenia wnętrz.

dom_17
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2012-07-22 12:17:18
Promocja firmy to zamieszczanie informacji o naszej firmie w wielu miejscach w sieci np.: w serwisie ktozbuduje.pl Polecam to miejsce ze względu na popularność wśród fachowców i klientów.