Autor Tematy

lymuzna
Ilość wiadomości: 66
Dodano: 2015-02-01 22:27:19
hej, wpiszcie proszę sprawdzone ekipy budowlane z Warszawy i okolic. Ja zaczynam do firmy AURIS - ekipa pana Marcina, super sprawnie i terminowo wybudowali, służąc przy tym wielokrotnie radą. Dobre warunki finansowe :)

Canion

Ilość wiadomości: 302
Dodano: 2015-02-16 20:11:09
Mało tu tych firm sprawdzonych. Ale może trochę się rozkręci wątek, bo warto mieć takie namiary w jednym miejscu.

bashaa
Ilość wiadomości: 80
Dodano: 2015-03-31 23:14:21
Im więcej namiarów, tym lepiej :)
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2015-07-27 21:59:24.

DecoRoom

Ilość wiadomości: 1192
Dodano: 2015-04-03 20:51:25
W wiosennym wydaniu magazynu Wnętrze i Ogród znajdziecie artykuł opisujący nasz projekt oraz zdjęcia mieszkania. Publikacja dotyczy nowoczesnego mieszkania utrzymanego w loftowym stylu, które znajduje się na warszawskim Mokotowie. Zachęcamy do lektury. www.decoroom.eu

andziks
Ilość wiadomości: 871
Dodano: 2015-04-30 12:25:03
Szukajcie tutaj - http://przedmioty3d.pl/ Tzn. nie skupiajcie się na jednej ofercie, róbcie porównania i w ten sposób coś wybierajcie, bo w przeciwnym wypadku można bardzo łatwo wtopić pieniądze - spore pieniądze.

compas
Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2015-06-29 11:37:58
Nie lepiej brać firmy z polecenia zamiast szukać w katalogach i brać w ciemno ? Ja brałem z polecenia od znajomego i nie żałuję. Tak samo jak mój znajomy, ręczę za nich http://bioekotech.waw.pl/ Akurat działają w mieście, które Ciebie interesuje

bashaa
Ilość wiadomości: 80
Dodano: 2015-07-27 22:00:28
Moja znajoma buduje teraz luksusowy domek pod Warszawą, projekt robi wrażenie, nie powiem :) Buduje dla nich firma Espiro Unique, może komuś namiar się przyda :)

DecoRoom

Ilość wiadomości: 1192
Dodano: 2015-10-02 19:45:42
Jeśli szukacie kompleksowej usługi to to jest dobry, sprawdzony adres. Przy okazji Projekt naszej architekt Olgi Nowosad - czyli ciekawe, oryginalne mieszkanie na ul. Kolejowej, został opisany przez redakcję portalu wnętrzarskiego Dobrze Mieszkaj. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem i obejrzenia zdjęć realizacji tutaj.

lusia33
Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2017-10-02 20:14:28
W Warszawie i jej najbliższych okolicach mogę Wam polecić firmę DMD Budownictwo. Firma jest zdecydowanie godna polecenia i zaufania :) Budowali nasz dom - w wersji pod klucz, w zasadzie zostało nam już tylko urządzić. Panowie z DMD Budownictwo znają się na swoim fachu naprawdę świetnie. My, jako inwestorzy, byliśmy całkowicie spokojni o przebieg prac, dom rósł zgodnie z planem i harmonogramem robót. Za naszą budowę odpowiadali pp. Aleksandra i Tadeusz. Bardzo kontaktowi i pomocni ludzie :)