Autor Tematy

basss
Ilość wiadomości: 8
Dodano: 2011-03-13 21:46:56
Witam proszę o pomoc w wyborze programu. Zamierzam zajmować się aranżacją wnętrz. Jaki profesjonalny program polecacie? Myślałam o Intericad, ale może jest coś lepszego? Jakie są alternatywy dla Intericada? Pracował ktoś może na tym?

mika31

Ilość wiadomości: 523
Dodano: 2011-05-13 13:21:34
Na forum jest już baaardzo długi wątek o programach do projektowania, przypuszczam, że tam znajdzie Pani najwięcej informacji. Wybór programu zależy też od tego czy miało się już doświadczenia z tego typu rzeczami - bo jeśli nie, to na początek lepiej wybrać coś mniej skomplikowanego np. cad decor, który zaczęłam używać bez wcześniejszych prób, a i tak raz dwa się go nauczyłam obsługiwać.

energy2000

Ilość wiadomości: 9
Dodano: 2011-06-16 04:03:41
autocad2011 jest najbardziej popularny lub vectorworks ale ten drugi tylko dla tych , ktorzy samodzielnie robia projekty, jesli chesz pracowac i nauczyc sie programu polecam niestety trudniejszego autocad2011

kornikc
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2018-04-27 01:00:28
InteriCAD to bardzo dobry program, na wysokim poziomie. Ma konkurencyjną cenę faktycznie, ale nie odbiega (moim zdaniem) niczym od konkurencji. Działa szybko, można w nim zrobić na prawdę realistyczne projekty. Mycie ułatwiają bibliotegi produktów, zwłaszcza że w większości są od popularnych producentów.