Autor Tematy

agasawa

Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2014-03-11 13:34:36
Witam Wszystkich Serdecznie, Wybaczcie jeżeli temat się powtarza ale nie zauważyłam na forum podobnego. Zajmuję się home staging'iem czyli przygotowaniem mieszkania/domu do szybkiej i zyskownej sprzedaży/wynajmu. Jeżeli macie pytania, nie znacie tej nowej dziedziny to zapraszam serdecznie :) Na wszystkie pytania chętnie odpowiem. Zapraszam też na moją stronę www.sawinska-homestaging.pl Na niej wyjaśniam co to jest HS, na czym polega i czemu jest potrzebny. Ale bardzo jestem ciekawa Waszych opinii co do home stagingu ! Jest to nowa dziedzina na rynku sprzedaży mieszkań ale według mnie w obecnych czasach stagnacji jak najbardziej potrzebna. A co Wy o tym sądzicie ?

JustynaW

Ilość wiadomości: 29
Dodano: 2015-03-04 12:32:41
Wątek chyba się nie powtórzył, bo jeszcze nie widziałam tutaj takiego :). Rzeczywiście coraz częściej korzysta się z usług związanych z home stagingiem. Teraz nawet w sieci możemy znaleźć artykuły, które związane są z tym zagadnieniem, na przykład tutaj - http://www.real.bielsko.pl/jak-przygotowac-nieruchomosc-do-sprzedazy-lub-wynajmu. Sama chciałabym w przyszłości wynająć moje mieszkanie, dlatego będę musiała pomyśleć o tym, aby nieco przygotować je do tego celu. Na pewno będę musiała pomyśleć nad przemalowaniem, bo niestety ściany nie wyglądają zbyt dobrze. Ale jeszcze zostało trochę czasu :).

michal33
Ilość wiadomości: 34
Dodano: 2015-03-13 13:24:52
Polecałbym się skontaktować z Anną Dembową, ona ma duże doświadczenie w przypadku home staging. Można napisać przez formularz na stronie www.neoartdesign.pl. Mi szybko odpowiedziała na zgłoszenie.

wojcik2106
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2015-03-23 09:34:19
Nigdy wcześniej nie słyszałem o home staging. Na czym to głównie polega?

konrad7777777
Ilość wiadomości: 29
Dodano: 2017-09-11 14:27:24
Home staging to z tego co mówili architekci, którzy mi właśnie świadczyli taką usługę, to nic innego jak przygotowanie nieruchomości do sprzedaży i nadanie jej ogólnego charakteru, który spodoba się wszystkim potencjalnym klientom. Gdyby ktoś szukał to zostawiam namiary na nich https://kparchitektura.wordpress.com/, bo moja nieruchomość (mieszkanie), została sprzedana w ciągu miesiąca, i mogłem podwyższyć cenę o ok 25%, przy wydatkach ok 5%

MrsMarmelade
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2017-12-27 11:29:15
Cześć, jestem na etapie szukania wykonawcy właśnie z tematu home stagingu. Słyszałam pozytywne opinie o biurze www.Delareco.com , zajrzałam w ich realizację i wyglądają całkiem porządnie. Współpracował ktoś z tą firmą? Chętnie poczytam opinie jak to wygląda z strony zleceniodawcy. Widzę że wątek ucichł lecz może znajdzie się ktoś chętny odpowiedzieć :)
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2018-01-19 08:36:18.

Ziegfried
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2018-01-18 15:53:31
Jeśli chodzi o delareco to faktycznie dobra firma. Miałem okazję jakiś czas temu z nimi współpracować, wszystko było jasne i ustalane ze mną od początku do końca. Mieszkanie po ich "interwencji" zaczęło interesować większą liczbę osób, finalnie znajdując nabywcę. Podsumowując- mogę polecić ideę home staging'u jak i firmę Delareco.

MrsMarmelade
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2018-01-19 08:39:09
Dzięki za odpowiedź Ziegfried. W przyszłym tygodniu będę się z nimi kontaktować :)