Autor Tematy

bibitka
Ilość wiadomości: 47
Dodano: 2017-07-20 09:34:25
Witajcie nie wiem czy piszę w dobrym wątku ale szukam firmy która zajmuje się sprzedażą i montażem drzwi zewnętrznych. Jestem z Pomorza także będę wdzięczna za firmy w tych okolicach ewentualnie online ale bardziej ta pierwsza opcja. Zależy mi na cenie i terminie potrzebuję jak najszybciej załatwić wymianę drzwi bo są w naprawdę tragicznym stanie Także kogo polecacie??

madziulak
Ilość wiadomości: 25
Dodano: 2017-07-20 09:48:01
Witaj ja jestem z Mazur dokładnie to z Ostródy i drzwi wymieniała mi firma arkodrzwi.pl z tego co się orientuję to na Pomorzu również świadczą usługi. Na pewno w Gdańsku zresztą zerknij sobie na stronie ich tam powinno wszystko pisać. Mają bardzo dobrą jakość drzwi, 2 tygodnie i drzwi nowe masz wstawione

Marcinbee
Ilość wiadomości: 14
Dodano: 2017-07-20 10:12:23
Też korzystałem z usług tej firmy jeśli chodzi o wymianę drzwi także działają na tym terenie o którym mowa i na kilku innych także więc śmiało możesz zamawiać. Zadzwoń umów się bardzo profesjonalnie doradzają widać że kochają to co robią i naprawdę potrafią doradzić człowiekowi. Bardzo szybki czas realizacji Polecam

bibitka
Ilość wiadomości: 47
Dodano: 2017-07-20 10:16:15
Dzięki wszystkim za bardzo szybkie odpowiedzi. Przejrzałam troszkę tą stronę ceny wydaja się być ok także będę dzwoniła i już dogadywała szczegóły na miejscu. jeszcze raz dzięki za pomoc