Autor Tematy

GardenPuzzle

Ilość wiadomości: 9
Dodano: 2009-05-14 20:27:37
Stworzyliśmy wirtualnego projektanta ogrodów pod adresem www.GardenPuzzle.pl Na tej stronie można zaprojektować swój ogród online, w przeglądarce internetowej bez instalowania zbędnego oprogramowania. Swoim projektem możemy podzielić się też z innymi użytkownikami, poradzić się uwagami na jego temat, przeprojektować go wspólnie z inymi, co może okazać się świetną zabawą. Zobacz krótki filmik z projektami Zapraszam do wypróbowania możliwości naszej stronki :) i proszę o opinie i uwagi co do jej funkcjonalności. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie opinie. PS. Za jakiś czas dodamy nowe możliwośći, m.in. możliwość dodania jako tła własnego zdjęcia ogrodu,działki, domu, domku letniskowego oraz możliwość dynamicznej zmiany pory roku - gotowy projekt będzie można obejrzeć o kilku porach roku, klikamy widok "jesień" i z drzew w naszym projekcie spadają liście:)
Edytowano 4 razy. Ostatnio 2009-05-14 20:51:52.

nataliajakubas

Ilość wiadomości: 29
Dodano: 2009-05-18 12:49:12

Kiedyś bawiłam się tym "programem" przez parę minut - relaksujące :) Nie wiem jak teraz, ale wtedy najbardziej irytowało mnie, że nie można wgrywać własnych tapet i zmieniać wielkości roślin. Na pewno nie jest to narzędzie do profesjonalnego projektowania, ale dla tych którzy nie czują się na siłach do samodzielnych rysunków, na pewno trochę ułatwi sprawę. Ps. Ale Pan właściciel, ma u mnie dużego minusa, nasza Pracownia chciała jakoś pomóc przy rozwijaniu tego pomysłu, ale kontakt się "urwał". Nie ładnie:) Zajrzyjcie w wolnej chwili bo to ciekawa propozycja.

Edytowano 2 razy. Ostatnio 2009-05-25 13:15:59.

GardenPuzzle

Dodano: 2009-05-27 12:19:31
nataliajakubas napisał: Kiedyś bawiłam się tym "programem" przez parę minut - relaksujące :) Nie wiem jak teraz, ale wtedy najbardziej irytowało mnie, że nie można wgrywać własnych tapet i zmieniać wielkości roślin. Na pewno nie jest to narzędzie do profesjonalnego projektowania, ale dla tych którzy nie czują się na siłach do samodzielnych rysunków, na pewno trochę ułatwi sprawę. Ps. Ale Pan właściciel, ma u mnie dużego minusa, nasza Pracownia chciała jakoś pomóc przy rozwijaniu tego pomysłu, ale kontakt się "urwał". Nie ładnie:) Zajrzyjcie w wolnej chwili bo to ciekawa propozycja. Dzięki za opinie i obiecuję porawę:) własnie napisałem do Pani maila.

AnkaCyganka74
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2009-05-29 12:44:54
GardenPuzzle napisał: Stworzyliśmy wirtualnego projektanta ogrodów pod adresem www.GardenPuzzle.pl Na tej stronie można zaprojektować swój ogród online, w przeglądarce internetowej bez instalowania zbędnego oprogramowania. Swoim projektem możemy podzielić się też z innymi użytkownikami, poradzić się uwagami na jego temat, przeprojektować go wspólnie z inymi, co może okazać się świetną zabawą. Zobacz krótki filmik z projektami Zapraszam do wypróbowania możliwości naszej stronki :) i proszę o opinie i uwagi co do jej funkcjonalności. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie opinie. PS. Za jakiś czas dodamy nowe możliwośći, m.in. możliwość dodania jako tła własnego zdjęcia ogrodu,działki, domu, domku letniskowego oraz możliwość dynamicznej zmiany pory roku - gotowy projekt będzie można obejrzeć o kilku porach roku, klikamy widok "jesień" i z drzew w naszym projekcie spadają liście:)

GardenPuzzle

Dodano: 2009-06-01 11:44:45
a post gdzie :)

GardenPuzzle

Dodano: 2009-06-11 12:54:36
...a teraz mamy możliwośc wgrania własnego tła do projektu ogrodu i możemy zobaczyć zaprojektowany przez nas ogród w 4 porach roku
Edytowano 4 razy. Ostatnio 2009-06-11 15:43:17.

mrafal
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2009-07-17 15:44:50
Witajcie, W naszym wirtualnym projektancie ogrodów - GardenPuzzle - wystartowaliśmy z letnim konkursem. Proponujemy Wam - ludziom ze smakiem - sprawdzenie się w roli projektantów ogrodów: * tworzycie swoje wizualizacje ogrodów * wybieramy najładniejszą * autor zwycięskiej otrzyma nagrodę, jaką jest tygodniowy pobyt w domu wakacyjnym w Danii lub na Węgrzech Zapraszamy do zabawy, by sprawdzić się jako projektant, przejdź na stronę na naszego konkursu. Pozdrawiam serdecznie, Marek Rafałowicz GardenPuzzle

GardenPuzzle

Dodano: 2009-10-09 12:09:26
Widzieliście już nasze wideo? Zapraszamy do obejrzenia wideo o GardenPuzzle lub stworzenia swojej wizualizacji ogrodu. Nadchodzi smutny jesienny sezon, to cieszmy się chociaż wirtualnymi ogrodami :) Zobacz zdjęcie: http://fmgdesigns.s3.amazonaws.com/18267.jpg?v=a2a3531437307cf0e8b7e48a67d33351 Pozdrawiam! Marek Rafałowicz GardenPuzzle
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2009-10-09 12:10:51.

mika31

Ilość wiadomości: 523
Dodano: 2009-11-23 15:57:14
Na co dzień używam programów do projektowania i aranżacji wnętrz, ale jeszcze nigdy nie próbowałam tworzyć ogrodu Myślę, że wersja podstawowa akurat w sam raz wystarczy dla ogrodnika hobbysty.

JagnaZer
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2014-06-10 12:52:50
Co do projektowania ogrodów to jak ktoś chce sam spróbować swoich sił, a wykonanie zlecić innej firmie, to polecam stronkę po tytułem jak zaprojektować ogród , mają ciekawe porday, przykłady projektów oraz rozbudowane intro jak zacząć działać na własną rekę :)

niki10
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2015-01-09 10:58:29
Zaprojektowane i najciekawsze aranżacje ogrodów można później zgłosić na konkurs dla architektów.

dariamaciejko
Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2015-01-27 15:08:10
Przydatne, ale jedak jak ktoś nie ma do tego drygu to nawet taki program nie pomoże... niestety projektowanie ogrodów wcale nie jest takie proste... Próbowałam w wielu innych kreatorach i niestety jednak co projektant, to projektant :)

Hendzop
Ilość wiadomości: 269
Dodano: 2015-04-06 10:36:41
Ja nie używam programów przy tworzeniu mojego ogrodu. Podglądam ogrody innych i przeglądam meble ogrodowe na nokaut.pl. Jak widzę fajną promocję, to kupuję.

bikoj
Ilość wiadomości: 128
Dodano: 2015-04-08 13:29:17
Hendzop napisał: Ja nie używam programów przy tworzeniu mojego ogrodu. Podglądam ogrody innych i przeglądam meble ogrodowe na nokaut.pl. Jak widzę fajną promocję, to kupuję. I udało się coś wybrać?

andziks
Ilość wiadomości: 892
Dodano: 2016-02-18 08:09:10
Proszę tutaj, łapcie namiary - http://www.twojogrodnik.pl/pl/piekne-ogrody O ładne ogrody wcale nie jest trudne, bo gotowych rozwiązań jest mnóstwo. Większym problemem jest takie ich dopasowanie, aby robiły różnicę i jednocześnie nie wymagały poświęcenia całego mnóstwa czasu.

propek123
Ilość wiadomości: 170
Dodano: 2016-06-20 16:27:12
Miałem mały ogród do zagospodarowania i chciałem go zrobić tak, aby wydawał się wizualnie bardzo duży :) Firma wladcaogrodow.pl wymyśliła taką aranżację, że praktycznie każda osoba myśli, że znajduje się w zupełnie innym świecie. Mam do tego w ogrodzie, dzięki nim rośliny proste w pielęgnacji, wytrzymałe. Teren został mocno zabezpieczony i poddany starannej obróbce. Nawet mam kilka ergonomicznych ławeczek, miejsce na grilla i minimalistyczny daszek. Zaznaczam, że miałem niewielką przestrzeń do ogarnięcia. Poradzili sobie z tematem znakomicie i polecam komu mogę. Pozdrawiam :)

Malwina82
Ilość wiadomości: 65
Dodano: 2017-12-04 16:16:57
Polecam www.iglaki.agro.pl, tam znajdziecie odpowiednie rośliny w dobrych cenach. Trzeba o to zadbać już na samym początku, by bubli nie nakupować, bo potem nic nie będzie rosło. A to sprawdzone miejsce