Autor Tematy

Tomash
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2015-05-27 00:38:38
witam, Jestem rozwodnikiem (mam 41l) i kupuję lada dzień kawalerkę w stanie deweloperskim. Będę mieszkał sam, ale córka regularnie mnie odwiedza. Kawalerka jest póki co prostokątem, w którym mogę za kilka dni zasugerować czy i gdzie postawić dodatkowe ścianki działowe. następnie muszę dać info gdzie mają zrobić instalację elektryczną (gniazdka, kable na oświetlenie) i hydraulikę (gdzie pralka, gdzie zmywarka). Bardzo chciałbym, aby ktoś pomógł mi, doradził, zasugerował jakieś rozwiązania, ale nie ogólnymi opisami, lecz scanem, zdjęciem swojego pomysłu rozrysowanego na planie. O ile co do łazienki nie ma wyboru, to mam dylemat czy 'zrobić' oddzielną sypialnię, czy otwarta przestrzeń z częścią sypialniana. Czy ktoś podejmie to wyzwanie? Odpowiem na wszelkie niezbędne i pomocne w wymyślaniu pomysłów pytania. Oczywiście zrobię scan planu i podeślę. Nie wiem jak to tu funkcjonuje, czy zainteresowane pomocą mi osoby przyślą maila, czy jakoś tu mam załączyć ten plan. proszę o szybką pomoc, bo na dniach muszę wskazać ewentualne ścianki i info o instalacjach. Z góry dziękuję. P.S. Jaki koszt proponujecie Państwo za takie zlecenie? Pytam bardziej jednoosobowe firmy, małe i niedrogie, aniżeli te duże.

Didi888
Ilość wiadomości: 18
Dodano: 2018-02-14 16:42:53
Przy aranżacji moze też warto pomysleć o takich rzeczach jak np dobre gniazdka oraz włączniki ? Świetne w swojej ofercie ma Ospel ;) Nikt nie ma tak bogatego wzornictwa jak własnie oni ;)