Autor Tematy

papar
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2012-09-10 08:47:27
Witam, poszukuję projektanta/projektantki wnętrz z Warszawy. Lazienka, maly pokoj, przedpokoj czekaja na kreatywne pomysly w stylu minimalistycznym w zakresie: - Inwentaryzacja wnętrza, - Układ przestrzenno – funkcjonalny, - Wizualizacja, - Rzuty oświetlenie i elektryki, - Dobór kolorystyki, materiałów, mebli oraz innych dodatków. Zapraszam do kontaktu

3DInterior

Ilość wiadomości: 29
Dodano: 2012-09-13 09:58:21
Zapraszam na www.3dinterior.pl i do kontaktu mailowego. Życzę udanej aranżacji. Zobacz zdjęcie: http://images40.fotosik.pl/1776/1b5488ad5dafe27bmed.jpg

KIOSQ

Ilość wiadomości: 7
Dodano: 2013-01-17 00:48:50
Witam zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wykonujemy projekty wnętrz. Naszą mocną stroną jest nadzór nad inwestycją. Pomożemy Państwu w przebrnięciu przez proces realizacji, dysponujemy zespołem sprawdzonych wykonawców. Dodatkowo zajmujemy się realizacją zaprojektowanych przez Nas mebli. Działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy elastyczni pod względem oferty i ceny. KIOSQ Architekci, 600 433 994, www.kiosq.com.pl, biuro@kiosq.com.pl

Emside

Ilość wiadomości: 14
Dodano: 2013-03-10 14:44:54
Chętnie podejmiemy się wyzwania - zapraszamy na naszą stronę: Emisde - Architektura Krajobrazu, Projektowanie Wnętrz

mary_
Ilość wiadomości: 97
Dodano: 2013-03-18 14:46:03
Szukałaś już ofert w internecie? Może tu znajdziesz kogoś odpowiedniego?

Ariko

Ilość wiadomości: 21
Dodano: 2013-04-04 13:19:15
Na pewno warto skorzystać z usług Urzadzamypodklucz.pl - robią i wykończenia wnętrz, i projekty. To wykwalifikowani architekci z wieloma ciekawymi realizacjami na koncie.

Andrew87
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2013-04-17 13:48:47
Ja ze swojej strony polecam http://www.deconova.pl/ - firma młoda, ale porządna.

ewamalowana

Ilość wiadomości: 110
Dodano: 2013-04-25 12:25:32
Hej, ja mogę Ci polecić Annę Rossowską, co prawda nie jest z Warszawy, ale moim znajomym urządzała tu mieszkanie, więc na pewno nie będzie problemu z dojazdem. Z tego co wiem, jest dyplomowanym architektem, więc na pewno profesjonalnie Ci zaaranżuje przestrzeń w mieszkanku :) http://rossowska.com/o-mnie/

nejlika
Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2013-05-27 17:31:19
W zeszłym roku kupiliśmy mieszkanie. Znajomy polecił nam SZUSZUdesign (mam nadzieję, że dobrze napisałam nazwę). skorzystaliśmy z ich usług i nie żałuję ani odrobinę. Profesjonalnie zaopiekowali się projektem naszego mieszkanka. Projekt był super i wykonanie też. Pan Dariusz (architekt) dopilnowywał najmniejszzych szczegółów. Myślę że bywał na budowie częściej niż my ;) w tym samym czasie moja znajoma robiła mieszkanie u jakiejś drogiej projektantki i wiem, że tamta tylko wzięła kasę za projekt, zaprojektowała, a później już się wogóle nie interesowała mieszkaniem. a tu takie miłe zaskoczenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy www.szuszudesign.pl na stronie jest chyba kontakt do nich

justa1
Ilość wiadomości: 78
Dodano: 2013-06-03 00:21:17
Pani Kamila Orzechowska - biuro@kamao.pl , solidna i sprawdzona. Mieszkanie mi urządziła a wcześniej zaprojektowała. Wygląda przepięknie teraz :)

DecoRoom

Ilość wiadomości: 1351
Dodano: 2013-06-09 20:07:22
Serdecznie zapraszamy także na cotygodniowe dyżury naszych architektów na warszawskich inwestycjach: - środa - inwestycja Oligo Park w Pruszkowie realizowana przez developera Golub Gethouse ; - czwartek - inwestycja Premium Point realizowana przez GreenHouse Development ; - czwartek - Apartamenty przy Krasinskiego inwestycja realizowana przez Atlas Estates ; - wtorek - inwestycja Wola Tarasy realizowana przez BPI Polska No i oczywiście najszybszy kontakt poprzez nasz profil na fb. www.facebook.com/decoroom.eu