Autor Tematy

Podrugiejstronielustra
Ilość wiadomości: 12
Dodano: 2014-06-03 11:05:42
Waszym zdaniem, jakie jest najlepsze oświetlenie dla dziecka? Mówię tu zarówno o oświetleniu "górnym" jak i na biurko.

Ledy_eu
Ilość wiadomości: 49
Dodano: 2014-06-04 11:34:00
Na biurko zdecydowanie najlepszą będzie lampka ruchoma ponieważ przyda się w szczególności podczas odrabiania lekcji czy czytania książek. Poza tym jak oświetlenie górne w zależności od tego jaki jest metraż pokoju oraz kolor na ścianach ale może byc zarówno kinkiet jak i zwykła lampa wisząca. W sklepach internetowych znajdziesz ich szeroki wybór. www.Ledy.eu

Podrugiejstronielustra
Dodano: 2014-06-04 11:47:12
Myślałam też o dodatkowej jeszcze lampce nocnej. Lubimy czytać do snu i to raczej jest niezbędnik. Chodzi bardziej o formę takiej lampki. Młody uwielbia bajki Disneya i chciałam mu kupić taką dość nietypową w kształcie Myszki Mickey. Generalnie w dodatku jest miękka i można z nią nawet spać. Zdaje się, że jest firmy Philips. To chyba dobry pomysł? :)

kamila83

Ilość wiadomości: 64
Dodano: 2014-06-04 15:49:42
Podrugiejstronielustra napisał: Myślałam też o dodatkowej jeszcze lampce nocnej. Lubimy czytać do snu i to raczej jest niezbędnik. Chodzi bardziej o formę takiej lampki. Młody uwielbia bajki Disneya i chciałam mu kupić taką dość nietypową w kształcie Myszki Mickey. Generalnie w dodatku jest miękka i można z nią nawet spać. Zdaje się, że jest firmy Philips. To chyba dobry pomysł? :) Moim zdaniem bardzo dobry pomysł :). Sama zastanawiam się nad wybraniem odpowiedniego oświetlenia do pokoju mojego dziecka. Od zawsze w pokoju były zwykłe żarówki żarowe, które bardzo szybko się psuły, a poza tym nie zapewniają one idealnego oświetlenia. Również myślałam nad żarówkami Philips, a konkretniej z serii Philips Tornado - http://www.nowazarowka.pl/philips/. Zastanawiam się nad dwoma modelami "Philips EcoClassic A-Shape" oraz "Philips EcoClassic Reflector". Mam nadzieję, że zapewni to odpowiednie oświetlenie w pokoju.
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2014-06-04 15:50:34.

Podrugiejstronielustra
Dodano: 2014-06-04 16:19:17
Trzeba przyznać, że Philips to solidna firma. Fajnie, ze pomyśleli tez o dzieciach w kwestii oświetlenia. Oprócz takich typowych lampek nocnych mają sporo na biurko czy chociażby wiszących w kształcie uszu Myszki Mickey. Nawet jak ostatnio patrzyłam w ofercie mają również lampkę z projektorem obrazu np. Spidermana! Ja nie wiem, czego to ludzie nie wymyślą :D

Mezoko_com
Ilość wiadomości: 168
Dodano: 2014-06-04 17:43:20
Philips to dobra firma,zresztą wystarczy poczytać opinie na forach na ich temat i już sprawa stanie sie jasna. Poza tym zapraszam takze na www.Mezoko.com gdzie znajdziecie szeroki wybór różnych akcesoriów elektrycznych.

Lucyna76

Ilość wiadomości: 71
Dodano: 2014-06-18 12:05:04
Dla dziecka to muszą być fajne lampy, jakieś samochodziki.... rózne słodkie i fajne kształty... ja widziałam bardzo fajną kolekcję na www.cleoni.pl ;-)

Ledy_eu
Ilość wiadomości: 49
Dodano: 2014-07-02 11:17:06
Jeżeli mowa o oświetleniu w pokoju dla dziecka to proponuję diody LED na taśmach,plus do tego lampkę na biurko,może coś takiego http://ledy.eu/pl/p/PIXA-KT-40-B-lampka-biurkowa-czarna/688

Podrugiejstronielustra
Dodano: 2014-11-24 11:29:44
Dzięki za wszystkie rady i podpowiedzi :) Lampka zakupiona i dziecko szczęśliwe :) Teraz będziemy kupować coś dla nas. juz właściwie chodzi o "zwykłe" oświetlenie LEDowe, do całego mieszkania. Jak wiadomo, chodzi o oszczędzanie energii a co za tym idzie mniejsze rachunki. W salonie mamy zyrandol, który jest pamiątką rodzinną, więc chyba nadadzą się takie "świeczki" od Philipsa, właśnie: http://www.philips.pl/c-p/8718291192749/led-swieczka Czy ktoś z was testował?

Elmic_pl
Ilość wiadomości: 120
Dodano: 2014-11-25 14:31:49
Jeżeli lampka już zakupiona to może pochwal się na forum i wstaw chociaż zdjęcia,tak aby wszyscy mogli ją zobaczyć,czekamy z niecierpliwoscią a w razie kłopotów zawsze chętnie pomożemy,w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór artykułów oświetleniowych. www.Elmic.pl

Podrugiejstronielustra
Dodano: 2014-11-26 11:13:44
Lampka wygląda tak, jak tu, wyślę link, bo nie mogę załączyć pliku :/ http://www.philips.pl/c-p/717093016/disney-disney-lampa-biurkowa i sprawdza się świetnie. :) Dzięki za pomoc :) Dzisiaj jedziemy kupić jakieś LEDy do mieszkania. Najwyzsza pora płacić mniej za rachunki :)

dekoracja
Ilość wiadomości: 172
Dodano: 2014-11-26 18:52:28
Widzę, że sporo tu zwolenników ledowego oświetlenia Muszę powiedzieć, że u nas też całkiem fajnie się sprawdza. Systematycznie zmienialiśmy lampy w całym domu i teraz mamy praktycznie same ledy.

small21
Ilość wiadomości: 6
Dodano: 2014-11-26 19:12:47
No faktycznie, wszyscy tak zachwalacie te ledy, aż mnie to zainteresowało. Dekoracja, a powiesz mi, gdzie kupowałaś te swoje lampy? Bo jakoś nie rzuciły mi się w oczy w sklepach.

dekoracja
Ilość wiadomości: 172
Dodano: 2014-11-26 19:22:08
Wiesz co, powiem Ci szczerze, że nie pamiętam dokładnie gdzie zamawiałam. Na pewno przez internet, ale konkretnego sklepu nie pamiętam. Orientacyjnie możesz zerknąć sobie chociażby tu: http://www.oneled.pl/ . Spory wybór mają, z tego co widzę.

small21
Dodano: 2014-11-26 19:41:50
oo, dzięki :) myślę, że się przyda. najwyższy czas zmienić lampy w łazience, więc muszę się w końcu za czymś rozejrzeć.

hankaa

Dodano: 2014-11-27 10:37:08
A czy LEDy czymś się między sobą różnią np. w zależności od producenta? Podobno Philips ma dobre, ale nie wiem, z czego to wynika :) Generalnie też się noszę ze zmianą oświetlenia w domu, ale nie wiem, co i gdzie najlepiej kupić.

Podrugiejstronielustra
Dodano: 2014-11-27 16:24:23
Ledy generalnie są najlepszym rozwiązaniem bo są energooszczędne. Dają równiez przyjemne, delikatne i ciepłe światło. Ja tak jak pisałam zaufałam philipsowi i i bardzo sobie chwalę. Poza tym mają fajny wybór oświetlenia dla dzieci :) Wejdz na ich stronę http://www.philips.pl/c-m-li/disney :)

hankaa

Dodano: 2014-11-28 10:39:28
Podrugiejstronielustra napisał: Ledy generalnie są najlepszym rozwiązaniem bo są energooszczędne. Dają równiez przyjemne, delikatne i ciepłe światło. Ja tak jak pisałam zaufałam philipsowi i i bardzo sobie chwalę. Poza tym mają fajny wybór oświetlenia dla dzieci :) Wejdz na ich stronę http://www.philips.pl/c-m-li/disney :) Wow, faktycznie świetne te lampki dla dzieci. W dodatku niektóre są miękkie, nie nagrzewają się i można je przytulać - super :)

Podrugiejstronielustra
Dodano: 2014-12-01 11:25:26
Zgadza się :) Ale żarówki LEDowe - takie do kuchni czy salonu też mają fajne. Generalnie ogromny wybór produktów Philipsa robi wrażenie. Przynajmniej na mnie zrobił ;) A Ty potrzebujesz czegoś konkretnego?

szylunia
Ilość wiadomości: 11
Dodano: 2015-06-01 17:28:24
Na pewno z jasnym światłem żółtym, a nie jakimś dziwnym , bo szkoda wzroku. warto główne i punktowe. Plafony - sklep internetowy