Autor Tematy

asia11
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2010-06-25 13:48:22
Podawajcie adresy sprawdzonych sklepów internetowych, z których korzystaliście kupując meble dziecięce, mlodzieżowe, pokojowe, do sypialni, kuchni, biura i wszelkie inne. Napiszcie co kupowaliście, czy jesteście zadowoleni, a na jakie sklepy uważać i dlaczego?

lunatyczka
Ilość wiadomości: 301
Dodano: 2010-06-25 15:51:06
Nie przywiązuję jakoś większej wagi do tego w jakich sklepach robię zakupy. Po prostu coś mi się spodoba i decyduje się na zakup- to proste. Jednak zawsze kiedy zaglądam na myin.pl udaje mi się coś ciekawego wypatrzeć:) Zarówno jeśli chodzi o meble jak i wszelkiego rodzaju dodatki do mieszkania

Marecki82

Ilość wiadomości: 44
Dodano: 2010-06-28 13:37:29
Jeśli chodzi o sprawdzone sklepy, ostatnio zmienialiśmy meble w sypiali i wybór padł na lite drewno bukowe. Szukaliśmy dość długo i wkońcu się zdecydowaliśmy na sklep Urok Drewna.pl głównie ze względu na niskie ceny. Ekspertem od mebli nie jestem ale meble przyszły na czas, jakościowo też dobrze: wsyzstko jest dobrze wyszlifowane i polakierowane, nie ma sęków czy brzydkich kawałków drewna. Zdarzają się jakieś drobne powierzchowne mini ryski, ale trzeba się dobrze wpatrzyć aby je zauważyć. W kadzm razie jesteśmz zadowoleni i możemy polecić.

kaspi
Ilość wiadomości: 277
Dodano: 2010-06-28 20:37:01
Moje ostatnie zakupy meblowe zrobiłam w sklepie madrex , kupowałam biurko, było mi bardzo szybko potrzebne, dlatego duży plus za szybka wysyłkę. Meble doszły w dobrym stanie, a podczas zakupu mogłam liczyc na pomoc sprzedawcy.

kasiapoprawska

Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2010-07-08 16:42:02
Dla dzieci meblik super sklep, co prawda meelki drogie ale śliczne i dużo wzorów

MartusZaor
Ilość wiadomości: 17
Dodano: 2010-07-16 11:23:10
hmmm sklep z pościelą :) naprawdę godny polecenia http://dobraposciel.com/index.html :)

zabobon
Ilość wiadomości: 74
Dodano: 2010-07-26 10:50:47
Bardzo fajne mebelki ekologiczne (z litego drewna) esmebel.com Zarówno sosnowe jak i bukowe. Nie są drogie bo to producent więc nie płaci się za pośredników. Są też często promocje, więc warto sprawdzać i zaglądać co jakiś czas :-) Aaa.. i można sobie jeszcze dobrać kolor mebelków. tzn, lakieru który nadaje odpowiedni kolor :-)

sawyer
Ilość wiadomości: 184
Dodano: 2010-08-24 19:27:59
jeżeli chodzi o sklep dziecięcy, gdzie można kupić łóżeczka, chodziki, krzesełka czy zabawki to świetny jest entliczek.pl jest to internetowa wersja krakowskiego sklepu Entliczek Pentliczek, gdzie można znaleźć po prostu wszystko dla dzieci..i tych mniejszych i większych, asortyment mają naprawdę imponujący

wiolkor
Ilość wiadomości: 7
Dodano: 2010-08-24 20:45:40
śmiało mogę polecić www.miviena.pl

salami
Ilość wiadomości: 22
Dodano: 2010-08-26 12:03:11
Dobrym adresem jest multizakupy.pl, wybór i asortyment mają ogromny. Niemal wszystko tak można dostać począwszy od pościeli , meble po farby. No i ceny mają tam całkiem przyzwoite. To się nazywa dobrodziejstwo internetu- praktycznie nie trzeba wychodzić z domu, by kupic potrzebne rzeczy

kubida

Ilość wiadomości: 22
Dodano: 2010-10-01 08:31:51
Polecam sklep z oświetleniem ilampa.pl U nas specjalnie dla dzieci szeroki wybór oświetlenia za rozsądne ceny, bezpieczne i szybkie zakupy.
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2010-12-19 00:33:23.

anibazarek

Ilość wiadomości: 24
Dodano: 2010-10-07 20:45:02
Ja lampy dla dzieci kupowałem w viplight.pl-dają rabaty:)

czarnuszka
Ilość wiadomości: 52
Dodano: 2010-10-08 13:47:50
Generalnie nie ma większego problemu z z wyborem fajnych mebelków do pokoju dziecięcego . opcji jest naprawdę mnóstwo./ niewielkim kosztem można stworzyć prawdziwe dziecięce królestwo.widziałam bardzo ładne meble na kelman.pl , nie były drogie

Klimaty_Domu

Ilość wiadomości: 92
Dodano: 2010-10-25 12:24:54
Polecamy sklep z naklejkami ściennymi www.klimatydomu.pl. Nasze naklejki wykonane są z weluru, nie odbijają światła i są miękkie w dotyku. Można wybierać spośród ponad 300 wzorów w różnych kolorach i rozmiarach. Dla szczególnie wymagających posiadamy opcję indywiudalnego zamówienia - wykonujemy naklejki według projektu klienta.

pracowniadragon

Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2010-10-25 18:16:42
Polecamy nasz sklep www.dragon.netgaleria.pl. Wykonujemy parawany dekoracyjne do pokojów dziecięcych. Parawany wykonujemy ręcznie z drewna oraz malujemy bezpiecznymi farbami akrylowymi. Posiadamy duży wybór wzorów tkanin do wypełnienia skrzydeł parawanu. Do pokoju dziecka polecamy także nasze witraże, które można zawiesić w oknie. Szczególnie witraż Kotek w oknie, witraż Koliber oraz witraże z aniołami: witraż Anioł Raguel II i witraż Anioł Idei.

kaspi
Ilość wiadomości: 277
Dodano: 2010-11-01 16:09:00
Bardzo duży wybór materacy do spania oraz fachową pomoc przy ich wyborze ma sklep Maderx.pl. Mozna sie tez poradzić konsultanta online.
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2010-11-01 16:10:39.

raste83
Ilość wiadomości: 12
Dodano: 2010-11-09 14:41:10
Jeśli ktoś szuka szafy to polecam Iszafy.pl. Jest to całkowicie bezpieczny sposób, bo i tak po zapoznaniu się z oferta w sieci, następnym krokiem jest umówienie się z projektantem u siebie w domu. Przede wszystkim wysoka jakość wykonania i bardzo duży wybór akcesoriów. Gorąco polecam.

thuggish
Ilość wiadomości: 52
Dodano: 2010-11-10 10:26:16
Polecam esmebel.com , mają w swojej ofercie meble dla dzieci, fajne są zwłaszcza łóżka piętrowe i takie z szufladami na pościel. Warto zaznaczyć, że mają meble z litego drewna, nie ze sklejki czy paździerzy, naprawdę wysoka jakość.

pawlinka51
Ilość wiadomości: 12
Dodano: 2010-11-13 12:08:23
polecam www.westart.pl w swojej ofercie mają naklejki do pokoju dziecka i wiele innych

memphis
Ilość wiadomości: 69
Dodano: 2010-11-19 16:36:45
Na ekids.com.pl można znaleźć różne kołyski, łóżeczka dla dzieci czy łóżeczka turystyczne, a oprócz tego też inne akcesoria i zabawki dziecięce. Ogólnie jest tam wszystko co dla dziecka potrzebne. A do tego w przystępnych cenach, także warto tam czasami zajrzeć.