Autor Tematy

Ina_
Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2008-02-27 12:22:11
Witam!!! Poradzcie mi jak urządzić pokój dla synka na poddaszu ( z skosami)z jednej strony i malutkim oknem w chwili obecnej sciany są pomalowane na zółty słoneczny a podłoga to panele koloru ciemnego. Ten pokoik jest niewielki.

Ina_
Dodano: 2008-02-29 11:39:34
Ina_ napisał: Witam!!! Poradzcie mi jak urządzić pokój dla synka na poddaszu ( z skosami)z jednej strony i malutkim oknem w chwili obecnej sciany są pomalowane na zółty słoneczny a podłoga to panele koloru ciemnego. Ten pokoik jest niewielki. Ten pokoik jest malutki jakies 8,5 m2 prosze pomóżcie jak go urzadzic

szocik
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2008-03-03 19:42:12
Troszke malo informacji podalas. Jak duzy jest ten pokoik, Jak "ostre" sa to skosy? Moje dziecko rowniez ma pokoj na poddaszu przy czym skosy sa na tyle przystepne, ze pod nimi miesci sie spokojnie lozeczko i mama(niezbyt wysoka ;):)), ktora dziecko do lozeczka wklada i z niego wyciaga. Co chcialabys w tym pokoju zmiescic oprocz lozeczka? Jakas szafa na ubrania czy moze wystarczy komoda? Pewnie cos na zabawki... Co do kolorystyki.... Ja jestem raczej zwolenniczka malej ilosc kolorow na scianach, dywanach, meblach itp. Wychodze z zalozenia ze zabawki sa tak kolorowe, ze wystarczajaco ubarwiaja pokoj. Dlatego meble, ktore bym do tego pokoju wprowadzila bylyby jednolite, drewniane lub w kolorze naturalnego drewna (w zaleznosci od funduszy). Napisz cos wieceje, moze wspolnie wymyslimy cos ciekawego :) A potem zajmiemy sie pokojami moich chlopakow - hi hi hi

Ina_
Dodano: 2008-03-05 12:55:24
Tak jak juz pisałam pokoik jest malutki ma jakiem 8,5 m2 ( ok 2 z czyms na 3 z czyms- nieznam dokladnych wymiarów) Z jednej story jest skos w sumie delikatny w chwili obecnej znajduje sie tam biurko i komputer takze nie jest tak żle - ostanio wpadl mi do głowy pomysł aby pomalować wszystkie sciany na słoneczny ( żółty) a jedna sciane na niebisko a sufit zostawic biały wraz ze skosem czekam na propozycje

asiorek
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2008-03-06 08:42:10
hej:) ja też mam skosy, pod które spokojnie wchodzi łóżeczko:)ściany są z dulux'a pole kukurydzy, sufit niewielki także.jest tam jedno okno dachowe, bo to małe pomieszczenie. I do czasu, aż dziecko nie podrośnie mamy tam sypialnię. Potrzebuję jeszcze lampy, upatrzyłam w ikea kinkiet prostokątny w liście:)Czekam tylko na większą kaskę i wybiorę się tam na zakupy. Szkoda, że ikea jest dość daleko ode mnie... Pozdrawiam

malarzyna

Ilość wiadomości: 25
Dodano: 2008-03-07 14:47:35
moim skromnym zdaniem, pokoik dla chłopca tradycyjnie powinien być pomalowany na jasno niebiesko i troszkę żółtego akcentu ,mało mebli-prawie wcale, wiadomo że zabawki pokolorują wnętrze. ta ściana skośna i tak będzie w przyszłości regularnie brudzona przez Twojego syna także kolor w przyszłości i tak pewnie sobie zapodasz.... myślę ze masz odpowiednie połączenie kolorów. zostaw pokoik prawie pusty skoro jest mały.... pozdrawiam maniek

Ina_
Dodano: 2008-03-11 07:57:56
Dziękuje bardzo za propozycje pozdrawiam

makowa_panienka
Ilość wiadomości: 11
Dodano: 2008-03-14 08:26:32
przychylam sie do pomyslu, zeby nie wprowadzac za duzo kolorow, bo zabawki dzieci sa wystarczajaco kolorowe i mozna latwo przesadzic, za to polecam goraco jakis grubszy dywanik na podloge, bo dzieci przewaznie bawia sie siedzac na podlodze, w Ikea sa w miare niedrogie dywaniki na lateksie , wiec nie zwijaja sie jak dziecko szura kolanami jezdzac np. samochodzikiem, pozdrawiam

Luki
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2008-04-21 10:48:33
JAK ZROBIĆ ŚCIANY W POKOJU DZIECKA

Chr1su
Ilość wiadomości: 345
Dodano: 2010-05-08 09:29:50
na skosach sprawdzają się fototapety i naklejki . Świetne znajdziesz na stronie firmy Mama Studio . Oferują druk wielkoformatowy w tym właśnie druk fototapet i druk naklejek . Jest to druk w najwyższej wręcz jakości ! Cykloheksanol to substancja rakotwórcza i szkodliwa dla zdrowia . FOTOTAPETY FIRMY MAMA STUDIO NIE ZAWIERAJĄ CYKLOHEKSANOLU !

Ninkaa
Ilość wiadomości: 27
Dodano: 2010-05-09 15:37:37
Mi się bardo spodobał pomysł znajomej - jej maluch ciągle mazał po ścianach, wiec zamówiła szafę po której mały mógł spokojnie mazać, bo była z takiego materiału, że zaraz można to było zmyć :) Wiem, że teraz są świetne szafy i pod skos np: http://www.komandor.pl/fot.php?pl=grafika/baza/gal_13_kompa18pd.jpg&width=600

Baltazzar
Ilość wiadomości: 63
Dodano: 2010-05-10 09:27:50
pokoje dziecinne - konfrontacja może Ci to pomoże? Ale dla 1,5 rocznego dziecka to jeszcze nie trzeba za bardzo kombinować, tylko żeby było w pokoju wygodnie, i żeby się nie bał :) Później się zacznie... :)

mika31

Ilość wiadomości: 523
Dodano: 2010-05-11 10:38:10
Pamiętam, że zawsze marzył mi się pokój na poddaszu, ze skośnym dachem, co było oczywiście niemożliwe jeśli mieszkało się w bloku. Natomiast moja koleżanka z LO miała taki pokoik. Nie był duży ale naprawdę fantastycznie urządzony - łóżko przy ścianie na podwyższeniu (wchodziło się na niego po schodkach), pod samym skosem, a w nim było długie, prostokątne okno. Poza tym były w nim typowe rzeczy - biurko, szafa, półki, ale dotąd go pamiętam. Właściwie to uświadomiłam sobie, że dotąd zrobiłam tylko jeden projekt sypialni, w którym łóżko umieściłam na podeście i dodałam w nim skos... Może moja podświadomość zadziałała za mnie.

Gienka34
Ilość wiadomości: 231
Dodano: 2013-05-25 18:46:30
Meble dla dzieci przede wszystkim powinny być solidne i bezpieczne. W końcu nasze dzieci są dla nas najważniejsze ;) A co do wyboru mebli to ja z własnego doświadczenia mogę Wam polecić stronę: http://mebledladziecka.pl Ostatnio przeprowadziliśmy się z mężem i dziećmi do nowego domu, także wszystko trzeba było urządzić od podstaw. Wszystkie trzy pokoiki (bo mam trójkę dzieci: kolejno 3,5,9 lat) urządziłam właśnie zakupując całe zestawy mebli w tym sklepie. Mogę zagwarantować, że mebelki są bardzo solidne. Co do wyglądu nie będę się rozpisywała, bo przecież widać :)

karolinna

Ilość wiadomości: 135
Dodano: 2014-12-29 11:04:16
również uważam, że nie ma co przesadzać z kolorami, chyba, że synek sam przedstawi kiedyś własne żądania co do pokoju (jak się nauczy mówić :)) - wtedy nie ma co dyskutować :P można wprowadzić jakiś mocniejszy, oryginalny akcent np coś takiego dla małego dziecka http://loftsystem.pl/panele-dekoracyjne-dekor-14/ (oczywiście zostawiłabym w wersji białej) lub np coś takiego http://loftsystem.pl/panele-dekoracyjne-dekor-05/ (taka bardziej uniwersalna opcja, która z wiekiem nie straci na aktualności) i pomalować jakimś pasującym do ścian kolorem, gdzieś widziałam fotkę z taką intensywnie niebieską wersją tych paneli i pierwsze skojarzenie - klocki lego ;) to by się większemu chłopcu podobało :) jak będzie kiedyś chciał zmieniać kolory itd to bez problemu bo te panele maluje się jak zwykłą ścianę
Edytowano 2 razy. Ostatnio 2014-12-29 11:17:14.

Doris550
Ilość wiadomości: 120
Dodano: 2016-03-16 23:52:01
http://happybabies.pl/ - tutaj znajdziesz mnóstwo inspiracji i do tego piękne i kolorowe meble

RobeConcept
Ilość wiadomości: 59
Dodano: 2017-07-07 12:01:20
Dzień dobry, w poszukiwaniu mebli na wymiar do salonu, sypialni, kuchni czy jadalni, zapraszamy do naszego Showroomu przy ul. Ostrobramskiej 126 w Warszawie (Praga Południe), lub kontakt telefoniczny pod numerem 502-522-660, e-mail: kontakt@robeconcept.pl www.robeconcept.pl

TanieWykladziny
Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2017-09-12 10:18:41
Niezależnie od tego czy będzie to pokój na poddaszu czy nie, polecam wybrać ciepły dywan z oryginalnym szablonem, a szeroki wybór i dobrą jakość znajdziesz tutaj http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25819678&order=m

MojaGazetka
Ilość wiadomości: 28
Dodano: 2017-09-17 19:27:56
Zdecydowanie pomalowałabym ściany na biało lub bardzo jasny popiel i zmieniła podłogę np. na bardzo jasny drewniany parkiet. Jeśli chce mieć w pokoju lustro, to najlepiej zawiesić je tak, by odbijało światło z okna. Zobacz sobie w naszej apce mojagazetka.com promocje sklepów budowlanych, a na pewno znajdziesz fajne rozwiązania do takiego pokoju :)

aldonka1196
Ilość wiadomości: 48
Dodano: 2017-10-20 09:23:35
Z tego co wyczytałam pokój jest ciemny, warto zainwestować w takim pokoju w dobre oświetlenie dla dziecka. Ja oficjalnie korzystam z internetu jeżeli chodzi o zakup wielu rzeczy ale w tym pokoiku przydało by się dobre oświetlenie więc polecam stronę http://lampunie.pl/ Spory wybór posiadają jeżeli chodzi o oświetlenie nie tylko do pokojów dziecięcych ale także sypialni i salonu