Autor Tematy

PanTercjusz

Ilość wiadomości: 198
Dodano: 2013-02-06 14:27:39
Wiem, że praca psychologa rzadko wygląda jak ta na hollywoodzkich filmach, ale jednak jakieś klasyczne wyposażenie do gabinetu psycholog musi mieć. Nie wyobrażam sobie, że taki dobry psycholog polecany na forach czy w necie ogólnie miał w swoim gabinecie meblową kiszkę. Jaka kozetka? Jakie biurko, fotele? Jaka kolorystyka wnętrza? Jak uwazacie? Gdzie czulibyście się na tyle komfortowo, by rozmawiac z obca osoba o swoich problemach?

triss_pl

Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2013-02-07 13:11:22
Wydaje mi się, że po pierwsze pokój nie powinien być przesadnie duży, żeby rozmawiający nie musieli do siebie głośno mówić - to dodawałoby otuchy. No i jeszcze jedna rzecz - raczej wszystko nie powinno być białe albo czarne - prędzej jakieś brązy i zielone kolory - uspokajające i wyciszające:)

fantaZmagoria
Ilość wiadomości: 332
Dodano: 2013-02-19 15:14:21
Mnie taki gabinet widzi się w ciepłych kolorach z wygodnymi meblami tak aby całość sprawiała wrażenie przytulnej. Wydaje mi się, że w takim wnętrzu większość ludzi czuje się lepiej niż w modernistycznie urządzonej przestrzeni.

gorczyca
Ilość wiadomości: 41
Dodano: 2013-08-15 11:46:54
Związku z tym że twoi pacjenci zazwyczaj siedzą bądź leżą proponuje meble skórzane.Zobacz firmę Gala Collezione polska firma produkująca dobrej klasy meble

Wiola02
Dodano: 2013-09-13 10:00:06
Do takiego gabinetu sam psycholog powinien wiedzieć jakie meble będą miały najlepszy wpływ na pacjentów. ________________ tutaj o lokatach

propek123
Ilość wiadomości: 153
Dodano: 2017-03-09 10:49:05
Dobrze oceniam meble metalowe kupione od Limesto – limesto.pl. Całe biuro mam zaaranżowane ich rzeczami, no może poza fotelami. Ale poza tym – biurka, szafki, regały, czy szafa wzmacniana od nich. Rzeczy wykonane z dbałością o szczegóły, nie ma jakiś wyszczerbionych elementów, czy jakiś innych niedoróbek.

HomeMarta
Ilość wiadomości: 15
Dodano: 2017-05-18 16:33:53
Ja proponuję zajrzeć tutaj: Mają sporo mebli w stonowanych kolorach, designerskich i bardo dobrej jakości... https://homewareoutlet.pl/

SuperSofa
Ilość wiadomości: 11
Dodano: 2017-05-30 20:26:59
Jesteśmy polskim producentem mebli. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju meble wypoczynkowe najwyższej jakości - między innymi nowoczesne narożniki, stylowe sofy, fotele oraz komplety wypoczynkowe. Zapraszamy na super-sofa.pl lub do naszego salonu stacjonarnego, który znajduje się w Ośnie Lubuskim. Pozdrawiamy serdecznie, Super-Sofa

Fotelkom_pl
Dodano: 2017-09-12 10:42:01
W gabinecie psychologa poza fotelem proponuję też wygodną sofę rozkładaną, na której będzie można nie tylko wygodnie usiąść, ale i położyć się i zrelaksować :) Fotelkom.pl

urzadzamdom
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2017-09-12 18:56:24
Ja ostatnio trafiłam na poduszki dekoracyjne w serwisie www.dwiesiostry.eu - są naprawdę śliczne i można je dopasować do dowolnego wnętrza kuchni :) Polecam!