Autor Tematy

andzia1989
Ilość wiadomości: 38
Dodano: 2013-08-11 12:48:10
Urządzam gabinet fryzjerski taki zakład. I chciałabym w nim urządzić miejsce na robienie paznokci różną metodą i fryzjerstwo, aby podczas na przykład farbowania i czekania na farbę można wykonać dodatkowo paznokcie:) uzupełniając całość. No ale potzrebuję jakiś fajnych mebli, półek , szafek, aby to wszystko fajne wyglądało. Co mi polecicie?

ardarch
Ilość wiadomości: 40
Dodano: 2013-08-11 16:22:21
witam, według mnie lepiej jest wykonać takie meble na wymiar niż kupione. Wtedy będą pewno odpowiadały potrzebom funkcjonalnym i estetycznie będą też sprawiały, że gabinet będzie rozpoznawalny. Do tego ciekawie malowane ściany, może jakaś prosta ale przyciągająca oko grafika? Myślę, że w takim salonie ważne jest to jaki ma ogólny obraz, tak że klientkom będzie zostawał 'w głowie' podwójnie - poprzez jakość świadczonych usług i wizualnie. Wiele takich gabinetów jest po prostu taka sama jak się do nich wchodzi....Jakby miała Pani ochotę na poradę lub projekt mebli do gabinetu, to zapraszam :) Poza tym też chętnie coś doradzę jeśli projekt zupełnie nie wchodzi w grę. Pozdrawiam!

plota
Ilość wiadomości: 97
Dodano: 2013-08-12 08:58:08
Jasne, że na wymiar meble. Jak salon fryzjerski jest fajnie urządzony to ma więcej klientów. Nie kupuj niczego powszechnego, fajnie by było nawet jakby ktoś Ci specjalnie meble zaprojektował, w jakimś niecodziennym stylu. Coś może krzykliwego - połączenie mocną czerwieni z czernią, albo limonki z bielą? Coś co przyciągnie oko

andzia1989
Dodano: 2013-08-12 14:06:19
A czy znacie jakieś firmy, lub osoby, które by mogły mi to wszystko zaprojektować do lokalu danego, wykonać i wstawić do pomieszczenia? No i cena czy to dużo będzie kosztować? Najelpiej bym chciała na raty jak by się udało.

plota
Dodano: 2013-08-13 08:46:07
Tam wyżej Pan polecał swoje usługi, możesz się przecież zorientować co ciekawego proponuje :) Ja miałam również przyjemność z projektantami, którzy jednak działają w określonym rejonie, napisz mi skąd jesteś. Cena na pewno będzie wyższa aniżeli byś kupowała standardowe meble ze sklepów i sama się urządzała, ale to też jest sztuka znaleźć taką firmę by ta cena nie była zbyt wygórowana ;) Poza tym warto dopłacić dla większej ilości klientów ;)

berserker
Ilość wiadomości: 281
Dodano: 2013-08-13 14:48:59
Dobrze też zainwestować w wytrzymałą podłogę o wysokiej klasie ścieralności.

Izuchaa
Ilość wiadomości: 238
Dodano: 2013-08-13 19:03:16
Faktycznie meble na wymiar, jak i zaprojektowanie całego salonu przez fachowca przyciągną większą uwagę klientów. Niby liczy się przede wszystkim jakość usług, ale wiadomo, że najpierw działa wzrok. Znam taką firmę z Trójmiasta (ale ma też punkty w całej Polsce), która zajmuje się kompleksową usługą (projektuje wnętrza, wykonuje meble na wymiar, montuje je). Zajmuje się zarówno meblami do domów, jak i sklepów, czy salonów. Mi akurat pomagała w domu. Jest to firma Fawre (www.fawre.pl). Wejdź na stronę i zobacz co tam mają. Jeśli Cię zainteresuje i będziesz chciała wiedzieć coś na temat współpracy to pytaj ;)

andzia1989
Dodano: 2013-08-15 09:52:07
A czy ktoś realizował wcześniej już coś z firmą ta fawre? Wydaje mi się że jest to firma znana na rynku. Widzę, że ciekawe rzeczy proponują. Aż muszę zadzwonić jutro i opytać się ich jak by to wyglądało, ile trwało ile kosztowało. A ktoś jeszcze coś zna ciekawego? Lepiej zawsze mieć coś do porównania.

ardarch
Ilość wiadomości: 40
Dodano: 2013-08-15 12:18:36
a skąd jesteś? o jakim miejscu mówimy? ja jestem architektką z Trójmiasta, mogę zaproponować projekt wnętrz + mebli indywidualnych.

Izuchaa
Ilość wiadomości: 238
Dodano: 2013-08-17 21:58:13
andzia1989 napisał: A czy ktoś realizował wcześniej już coś z firmą ta fawre? Wydaje mi się że jest to firma znana na rynku. Widzę, że ciekawe rzeczy proponują. Aż muszę zadzwonić jutro i opytać się ich jak by to wyglądało, ile trwało ile kosztowało. A ktoś jeszcze coś zna ciekawego? Lepiej zawsze mieć coś do porównania. Tak. Ja z niej korzystałam (inaczej bym nie polecała), ale tak jak pisałam- meble do domu. Robiła dla mnie łóżko oraz stół, a powiązane marki kuchnię oraz szafy wnękowe. Dzwoniłaś?

andzia1989
Dodano: 2013-08-18 17:01:51
Tak dzwoniłam i jestem zachwycona ich podejściem do klienta. Wszystko Pan mi wytłumaczył dokładnie i do tego wszystkiego zaproponował spotkanie w przyszłym tygodniu, że zobaczy i przestawi ofertę co i jak by dokładnie wyglądało a wszystko to za darmo, jeżeli się nie zdecyduje na nich to nie będę płacić nic. Super a dużo firm za doradztwo pobiera opłaty. A ogółem jestem z okolic Gdyni dokładnie od niej około 40 km.

Gregorczyk
Ilość wiadomości: 81
Dodano: 2013-08-19 12:01:05
Jest kilka firm na rynku które robią stricte meble fryzjerskie, między innymi Salon Ambience, Ayala oraz Panda. Panda jest chyba polska, choć nie wiem gdzie produkuje. Salon Ambience wiem że produkuje we Włoszech ciągle. Mają nie tylko stricte fotele i myjki, ale całe wyposażenie salonu fryzjerskiego, jak poczekalnie czy recepcje

cookie

Ilość wiadomości: 118
Dodano: 2013-08-19 18:14:03
Ja bym jeszcze proponował zawiesić na ścianach jakieś fototapety na zamówienie z fryzjerskimi motywami.

karolsart

Ilość wiadomości: 445
Dodano: 2013-08-19 20:55:17
Meble meblami, ważna jest baza, a już na pewno jakość i wytrzymałość zastosowanej farby, np. Flutex 10 http://flugger.pl/Farby/Do_wnetrz/Farby_do_scian_i_sufitow/Farba_do_scian_Flutex_10(FLUTEX%2010).aspx

plota
Dodano: 2013-08-20 21:25:24
Fawre robi meble do salonów fryzjerskich? A myślałam , że oni tylko mieszkaniami się zajmują. No proszę, chyba poszerzyli swoją działalność

Gumri
Ilość wiadomości: 704
Dodano: 2013-08-20 21:59:19
farba Flutex 10 ma ładny, satynowy wygląd. Idealna do powierzchni narażonych na ścieranie i zabrudzenia.

navia

Ilość wiadomości: 406
Dodano: 2013-08-21 23:57:01
świetne meble mają te firmy, nie wiedziałam jeszcze takiego salonu fryzjerskiego :) co do farby to się zgodzę, że jakość jest najważniejsza w końcu to miejsce użyteczności publicznej jakby nie patrzeć, słyszałam, że większość profesjonalnych ekip korzysta z fluggera więc na pewno coś w tym jest :)

andzia1989
Dodano: 2013-08-22 13:58:03
O tej tapecie także pomyślę, fryzjerskiej, super bo nawet szafki w meblach będą szklane a na nich motywy fryzjerskiej. Będzie bardzo stylowo i fryzjersko. Dowiedziałam, się że zajmują się do biur różnego rodzaju itp. Ja stwierdzam, że wszystkim co jest najbardziej skomplikowane i inne niż wszędzie.

Gumri
Ilość wiadomości: 704
Dodano: 2013-08-22 19:22:51
Można też pomyśleć o tapetach, fajnie wygląda połączenie farby z jakimś ciekawym wzorem, Flugger ma w katalogu sporo ciekawych wzorów tapet.

andzia1989
Dodano: 2013-08-23 14:55:02
Zerknę sobie na to co mówisz, na pewno wezmę pod uwagę każde propozycje