Deccoria
Mamy już 814777 zdjęć
Galerie
Autor Tematy

ziutek
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2008-02-09 14:02:40
Pomóżcie.Mam wąską kuchnie o wymiarach 3.6mx1.7m i brak mi pomysłu na jedną ze ścian.Zakładając ,że na jednej będą meble i sprzęt agd to co zrobić z drugą? Jeśli ktoś ma jakiś oryginalny pomysł to czekam na odpowiedż

tombata

Ilość wiadomości: 44
Dodano: 2008-02-12 20:21:38
witaj,

sama mam ten problem, ale kilk ciekawych pomyslow widzialam jeden z nich na pewno zrealizuje.

aristilis
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2008-02-16 18:31:49
ziutek napisał:
Pomóżcie.Mam wąską kuchnie o wymiarach 3.6mx1.7m i brak mi pomysłu na jedną ze ścian.Zakładając ,że na jednej będą meble i sprzęt agd to co zrobić z drugą? Jeśli ktoś ma jakiś oryginalny pomysł to czekam na odpowiedż

standardowe myslenie jak za komuny brawo !!!
jak nie zmiesci sie nic na drugiej scianie to jest problem - pewnie bys tam szafki powiesil - ale jaja
obudz sie!!!! pusta sciana z obrazkiem lub dobrym kolorem Ci nie wystarczy?
a moze ja wywalić i inaczej zorganizowac ten twoj korytarz
wyslij plan to Ci chopie pomoge

ziutek
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2008-02-23 16:07:33
artiris! oto plan mojej kuchnii, jak widzisz meble i agd. musza być tej ścianie, gdyż nie ma szans po drugiej stronie ze wględu na drzwi wejściowe. Dodam,że nad częścią kuchni mam sufit podwieszany z płyt g.k z halogenami.Jak widzisz sciana potrzebuje czegoś ale malowanie czy tapeta to za mało Będę ci wdzięczny ja mi cos ciekawego podpowiesz!!!

Simivar
Dodano: 2008-02-23 16:11:28
Jakby komuś nie chciało sie klikać:

Zobacz zdjęcie: http://img151.imageshack.us/img151/8684/kuchniavp8.jpg

Edytowano 1 razy. Ostatnio 2008-02-23 16:12:21.

Iwonka

Dodano: 2008-02-24 00:08:17
Zobacz na moję kuchnię w galerii zdjęć wymiar 170 na 300,

Dromador
Ilość wiadomości: 14
Dodano: 2008-07-14 14:34:09
Trudne projekty kuchni czyli co zrobić z długą i wąską kuchnią, może Ci się przyda, ciekawe.
Projekty kuchni

Gosiagd

Ilość wiadomości: 40
Dodano: 2008-07-17 15:11:46
Typowa kuchnia blokowa. Zabudowa może iść w kształcie litery L. Nie wiem jak masz wysoko pod parapet ale szafki pod oknem można zawsze dać niższe. Można też zabudować w kształcie U tyle, że na ścianie gdzie nie ma sprzętu blat ma 35 cm i długość do połowy kuchni, albo sam blat na nogach chromowanych. Pomysłów tysiące. Robiłam kilka takich kuchni i zawsze fajnie wychodziło. Coś innego.

tombata

Ilość wiadomości: 44
Dodano: 2008-07-31 00:54:34
wąska kuchnia to problem fakt, trzeba się bardzo napracować aby zmieścić wszystko czego potrzebujesz w kuchni nie zagracając jej.
"Do długiej i wąskiej kuchni pasują proste, klasyczne meble. Urządzając wąską kuchnię pamiętajmy o odpowiedniej kolorystyce i oświetleniu.

Do wąskiej kuchni pasują jasne kolory, odcienie białego i delikatnej szarości. Meble i podłoga w wąskiej długiej kuchni powinny być jasne"

Liczba pozycji na stronie: