Autor Tematy

FotoceramikaFraSi

Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2010-01-30 20:04:44
Witam, mam do zaoferowania oryginalny produkt - mogę wykonać dowolne zdjęcie na wybranych kafelkach, dzięki czemu każda łazienka może stać się niepowtarzalna. Zapraszam do obejrzenia galerii na mojej stronie internetowej: http://www.muralesfrasi.it/pl/przykladowe_a.aspx adres strony: www.muralesfrasi.it

inspirator
Ilość wiadomości: 165
Dodano: 2010-02-01 08:35:57
pomysł istotnie ciekawy. Powiew świeżości w urządzaniu łazienki. Coraz częściej widuję w łazienkach jakieś graficzne motywy na płytkach, jak na przykład w tej łazience. Ale dobra fotografia, dobrana kolorem do kafelkow i klimatu całej łazienki - może być bardzo ciekawie.

simply
Ilość wiadomości: 413
Dodano: 2010-02-09 15:35:17
Pomysł faktycznie ciekawy, no i bardzo nowoczesny... fajnie, że można coś innego znaleźć na kafelkach, a nie tylko kwiatki i jakieś wzorki;) Super sprawa;)

lunatyczka
Ilość wiadomości: 301
Dodano: 2010-02-24 11:23:55
Przyznam szczerze,że bardzo mnie zaintrygował ten pomysł- jest bardzo nowoczesny. Na pewno nie jednej łazience dodałby blasku i klasy:) Ja jednak jestem chyba trochę konserwatywna, bo nie chciałabym mieć takich kafelek w łazience

marcin123
Ilość wiadomości: 36
Dodano: 2010-03-04 14:52:59
Ciekawa sprawa wchodzisz do swojej łazienki patrzysz płytki podłogowe i swoje zdjecie. Dobre

popart
Ilość wiadomości: 39
Dodano: 2010-03-05 15:13:32
W jakimś sklepie z materiałami wykończeniowymi widziałam prześliczne płytki, białe co prawda i to była ich wada, bo nie lubię jasnych kolorów w łazience, no ale mniejsza o to - białe z naszkicowanym motywem nagiej kobiety. Wyglądało to bardzo artystycznie, wcale nie wulgarnie. Spodobał mi się taki pomysł bardzo. Takie odważne innowacje bywają, choć nie zawsze trafione. Dodam tylko że motyw był na całą ścinę takiej średniej wielkości łazienki.

lonia999
Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2010-03-12 09:47:05
jesli chodzi o pomysły na łazienkę to mozna przemyslec temat płytek szklanych, jakis pas albo jedna sciana - moim zdaniem bardzo atrakcyjne a do tego łatwe w utrzymaniu, jeden pas lub kilka elementów bardzo fajnie "klimatyzuje" pomieszczenie, moja znajoma połozyła takie kafelki w łazience i kuchni - efekt super

janina48

Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2010-03-20 03:42:47
FotoceramikaFraSi napisał: Witam, mam do zaoferowania oryginalny produkt - mogę wykonać dowolne zdjęcie na wybranych kafelkach, dzięki czemu każda łazienka może stać się niepowtarzalna. Zapraszam do obejrzenia galerii na mojej stronie internetowej: http://www.muralesfrasi.it/pl/przykladowe_a.aspx adres strony: www.muralesfrasi.it ..wspanialy pomysl..ilez mozliwosci..a najwazniejsze..niepowtarzalnosc...

mika31

Ilość wiadomości: 523
Dodano: 2010-03-23 10:36:20
FotoceramikaFraSi napisał: mogę wykonać dowolne zdjęcie na wybranych kafelkach, dzięki czemu każda łazienka może stać się niepowtarzalna. Zapraszam do obejrzenia galerii na mojej stronie internetowej: http://www.muralesfrasi.it/pl/przykladowe_a.aspx Baaardzo fajne. Obejrzałam galerię i już widzę kilka obrazków, które chciałabym mieć. Hehe, gdybym tylko miała na to wszystko miejsce. Z pewnością jest to lepszy pomysł niż tradycyjne fototapety do łazienki (których sama nigdy nie umieszczałam w moich projektach, ale niektórzy się nad nimi zastanawiali, no ale ponoć "klient ma zawsze rację" ).