Autor Tematy

szlemka

Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2010-03-05 19:36:45
Witam Jak prawidłowo założyć lampki koło lustra zeby było ono dobrze oświetlone? Raz czytam , ze powinno być oświetlone z góry innym razem, ze po bokach lustra, na wysokości wzroku. Tylko jak zrobić oświetlenie na wysokości wzroku jak ja mam 160 cm a facet ponad 180:) Lustro ma wymiary szerokość 75 cm wysokość 120 cm. Z góry dziękuję za odpowiedź.

LEDaTEC

Ilość wiadomości: 182
Dodano: 2012-09-03 13:02:02
Polecam oświetlenie LED-owe. Zdjęcia ciekawych aranżacji, porady dotyczące oświetlenia oraz pełną gamę opraw LED wbudowanych, nabudowanych, wiszących, ściennych i stojących oraz taśm LED, profili oraz innych akcesoriów oświetleniowych znajdziesz na stronie www.ledatec.pl. Znajdziesz tam również namiary na Przedstawicieli, którzy z przyjemnością pomogą Ci w doborze odpowiedniego oświetlenia. Zobacz zdjęcie: http://www.ledatec.pl/admin/zdjecia/728.JPG

bureczek

Ilość wiadomości: 37
Dodano: 2012-09-11 10:56:57
moim zdaniem zdecydowanie po bokach. Najlepiej będzie gdy użyjemy oświetlenia najbliższego światłu dziennemu. Bardzo ułatwi to Paniom zrobienie perfekcyjnego makijażu.

Arrrtystka

Ilość wiadomości: 209
Dodano: 2012-09-19 19:00:57
Po bokach wg mnie:) Ale jak masz kupowane przez net te lampki to weź wal od razu do sprzedawcy formularzem czy coś i spytaj - oni zwykle chętnie podpowiadają takie rzeczy - wiesz, zadowolony klient wraca:) Ja tak miałam kupując lampy na http://swiatswiatla.pl/.

Home_More
Ilość wiadomości: 48
Dodano: 2012-09-21 10:08:06
Najlepiej jest teraz kupić przez internet,gdzie będziesz miał niższe ceny i zdecydowanie większy wybór. Moim zdaniem warto zastanowić się nad oświetleniem typu LED. Wokół lustra świetnie się prezentuje.

olampa

Ilość wiadomości: 72
Dodano: 2012-10-29 12:49:52
To prawda oświetlenie lustra w łazience jest bardzo ważne, ze swojej strony mogę dodać aby były to klosze mleczne aby nie raziło i nie oślepiało.

LEDaTEC

Ilość wiadomości: 182
Dodano: 2012-11-05 12:47:14
Wszystkich, którzy planują zmianę oświetlenia swoich czterech kątów, zapraszam na facebookowy profil firmy LEDaTEC - tylko tam dowiecie się, jak uzyskać 25-procentową zniżkę na wszystkie oprawy: www.facebook.com/LEDaTEC

lunatica

Ilość wiadomości: 14
Dodano: 2012-11-05 12:56:18
Najlepiej jakieś dwa kinkiety po bokach, ładnie się prezentują i spełniają swoją funkcję, ale oczywiście zależy w jakim stylu ta łazienka.

Studio_Dekor_pl
Ilość wiadomości: 33
Dodano: 2012-11-07 13:30:23
Ja mam podobne zdanie. Najlepiej sprawdzą się dwa kinkiety,które także dadzą łazience odpowiedniego klimatu oraz stylu. No i poza tym popularne diody LED- to ostatnio modne rozwiązania nie tylko do łazienki. www.Studio-Dekor.pl

Skoczna
Ilość wiadomości: 13
Dodano: 2012-11-07 23:27:18
Polecam poczytać sobie bardzo trafne i przydatne porady o oświetleniu w łazience. Ja dzięki nim świetnie wyeksponowałam pewne elementy i moja mała klitka wygląda optycznie na całkiem fajną łazienkę :) Najważniejsze, to nie oświetlać jedynie sufitu i lustra, bo wtedy i tak to światło nie będzie dobre, lepiej zastanowić się mocniej nad rozmieszczeniem lampek.

Mortor
Ilość wiadomości: 103
Dodano: 2012-11-08 15:44:13
Po co bawić się w dodatkowe oświetlenie skoro można kupić od razu lustro z oświetlenie, wygląda to świetnie i jednocześnie zwalnia nas z kombinowania z oprawami doświetlającymi np. takie Lustro

afrodytka
Ilość wiadomości: 19
Dodano: 2014-09-20 07:38:02
Lustro to ważny element łazienki, wiadomo - uczesanie, makijaż, więc musi być dobrze doświetlone. Ale moim zdaniem, ważniejsze jest samo oświetlenie, a raczej odpowiednie doświetlenie całej łazienki, samej w sobie, a nie tylko lustra. Wtedy dodatkowe oświetlenie przy lustrze będzie zbędne. Podrzucę Wam link do fajnego artykułu na temat wyboru oświetlenia do łazienki http://nexterio.pl/22,61,Wybieram_oswietlenie_do_lazienki.html?p=2. Przeczytacie o oświetleniu górnym, bocznym i energooszczędności :). Miłej lektury!

alina21
Ilość wiadomości: 38
Dodano: 2014-10-03 13:55:12
Zgadzam się z Mortorem. Po co bawić się w samodzielne oświetlanie lustra, skoro można już kupić gotowe? Ja tam wolę zostawiać takie rzeczy fachowcom, bo nigdy nie wiemy, jak to wszystko wyjdzie, no i efekt może nie być wcale tak fajny, jak się spodziewaliśmy. A jeśli kupimy gotowe lustro podświetlane, to na pewno będzie estetyczne. Też szukałam ostatnio czegoś fajnego do łazienki i trafiłam na tą stronę: http://www.lustra-led.pl/pl/produkty/soleda-pattern-light.html. Mają bardzo fajną kolekcję, jeśli chodzi o lustra LED. Przeglądałam sobie galerię i muszę przyznać, że naprawdę super wyglądają te lustra.

Euro_Zakupy_pl

Ilość wiadomości: 291
Dodano: 2014-10-08 15:19:19
W kwestii oświetlenia lustra to uważam,że generalnie znaczenie ma to abyśmy zadbali o dobre oświetlenie całej łazienki,nad samym lustrem można zamontować kinkiet lub taśmę led i na pewno zda to egzamin. www.Euro-Zakupy.pl

basia_123

Ilość wiadomości: 185
Dodano: 2014-10-31 10:31:01
do wykonywania makijazu najlepsze będzie oświetlenie boczne. Żeby nie padał cień na twarz. i konieczne jasne światło. Najlepiej poszukaj sobei takich małych listew i ledówek i po obu stronach lustra to umieść. Na stronie elektryczni.com możesz znaleźć wszystlko czego ci trzeba ;)

Anyczka
Ilość wiadomości: 152
Dodano: 2014-11-14 14:23:42
hej, jezeli szukasz fajnych lamp to sprawdz tu www.swiatly.com.pl natknelam sie na nich gdzies w necie i to bylo najlepsze czego szukalam podczas urzadzania wnetrz:) lampy sa piekne!

traczka
Ilość wiadomości: 219
Dodano: 2014-11-14 14:51:55
Zastanawialiście się może nad oświetleniem ledowym? Obecnie w sieci można znaleźć zamówić w niewysokiej cenie taśmy led ( na przykład tutaj: http://www.perfektmarket.pl/tasmy-led-cat-68.html ). Które potrafią dać bardzo ładny efekt umiejscowione wokół naszego lustra. Z montażem nie ma problemu. Wprawdzie trzeba trochę się znać ale myślę,że każdy średnio ogarnięty w pracach domowych powinien sobie poradzić. Cenowo również na bardzo dobrym poziomie.

nefretete21
Ilość wiadomości: 119
Dodano: 2014-11-17 09:45:17
Taśmy ledowe bardzo mi się podobają, ale niekoniecznie w łazience chciałabym je montować. Ale ogólnie ledy jak najbardziej - mam takie oświetlenie w każdym pokoju.

chess
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2014-11-19 08:59:53
Zdecydowanie LEDy :). Tu znalazłam artykuł o lustrach, które już mają oświetlenie - może się przyda (parę osób wcześniej już o nich wspominało): http://www.propertydesign.pl/strefa_dostawcy/139/lustra_z_oswietleniem_led_do_domu_i_hotelu,2424.html
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2014-11-19 09:35:41.

karol90
Ilość wiadomości: 112
Dodano: 2014-11-22 14:47:31
Wybierając taśmy led mam się kierować głównie ceną czy też jest jakaś moc?