Autor Tematy

Komes
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2017-08-28 20:40:59
Jestem z Wrocławia. Szukam ciekawych mebli dębowych do salonu. Muszą oczywiście ładnie wyglądać, ale najważniejsza jest dla mnie ich wytrzymałość oraz solidność. Polecicie konkretne sklepy z meblami dębowymi? Najlepiej producenta co by obniżyć koszty zakupu do minimum. ;)

Elmic_pl
Ilość wiadomości: 120
Dodano: 2017-08-31 08:19:04
W tym przypadku nie ograniczałbym się tylko do jednego miasta, popatrz na sklepy internetowe, gdzie znajdziesz piękne, solidne dębowe meble w rozsądnych cenach. Jaki budżet generalnie posiadasz na ten cel? www.Elmic.pl

DecoRoom

Ilość wiadomości: 1192
Dodano: 2017-08-31 22:34:57
Warto porównać materiały, oferty, ceny, to zawsze działa na korzyść i w kontekście budżetu i jakości materiałów. https://www.facebook.com/decoroom.eu

DEKKo
Ilość wiadomości: 29
Dodano: 2017-08-31 22:59:58
Najlepiej brać meble z okolicy. Nic nie zastąpi widoku na żywo. Internet to nie to samo, ale oczywiście warto przed pójściem do sklepu rozejrzeć się po stronach internetowych. Polecam salon mebli dębowych Hugon, który mieści się w Centrum Domar we Wrocławiu. Meble możesz zobaczyć też tutaj

szmeiq
Ilość wiadomości: 54
Dodano: 2017-09-01 00:16:55
Jeżeli mają być dębowe to zdecydowanie na indywidualne zamówienie.

Regem_pl
Ilość wiadomości: 12
Dodano: 2017-09-11 09:07:11
Akurat jeżeli chodzi o dobrej klasy i jakości wykonania meble, to polecam zwrócić uwagę na www.Regem.pl gdzie pomożemy i doradzimy :)

DEKKo
Ilość wiadomości: 29
Dodano: 2017-09-30 13:10:30
Czy ja wiem czy koniecznie na indywidualne, raczej ciężko stworzyć wysokiej jakości meble dębowe konkretnie pod projekt. Ale dobre salony z meblami dębowymi mają taki duży wybór różnych kolekcji, że na pewno każdy znajdzie styl odpowiadający jego oczekiwaniom.

kapi5
Ilość wiadomości: 95
Dodano: 2017-10-08 23:52:23
Najlepiej odwiedzić salon Klose w Rumi przy Grunwaldzkiej mają tam ciekawe z litego drewna. Uważam, że jeśli nie chcemy co kilka lat kupować nowego wyposażenia, to warto zainwestować w dobrą jakość i ponadczasowe wzornictwo. My długo szukaliśmy idealnego rozwiązania. Porównywaliśmy, szukaliśmy tańszych odpowiedników itp. Jakość, to jakość i nie ma dla niej alternatywy.

MebleJeziorny_pl
Ilość wiadomości: 16
Dodano: 2017-10-12 09:35:18
Oprócz typowych mebli w do salonu w postaci komody, polecam zdecydowanie postawić na komplet mebli wypoczynkowych tapicerowanych w postaci narożnika i foteli, tak się składa że ciekawe kolekcje znajdziecie u nas na www.MebleJeziorny.pl

JoannaKrk
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2017-10-12 09:57:07
Zależy czego szukasz. W internecie masz ogromny wybór mebli do wszelakich miejsc gdzie tylko zechcesz. Wystarczy zerknąć na stronę jak np. meble.surfland.com.pl czy cokolwiek innego co masz w sieci :) Jak piszę wyżej, zależy co jest w twoim guście. Pozdrawiam :)
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2017-10-12 09:57:46.