Deccoria
Mamy już 808978 zdjęć
Galerie
Autor Tematy

blondi_89
Ilość wiadomości: 8
Dodano: 2009-08-27 20:27:38
Witam. Chcialabym prosic o pomoc w doborze koloru scian do malego pokoju (dl. 4,75m x szer. 2,6 x wys. 2,5). Zdecydowalam sie na ciemnoszara/czarna szafe ikea pax oraz ciemnoszare lozko z serii beddinge, dodatkowo bedzie tez ciemny stolik, czarny telewizor i fotele - czarne badz czerwone. Okna pokoju wychodza na zachod wiec nie jest on tez zbytnio oswietlony. Bardzo podobaja mi sie fiolety, odcienie niebieskiego, roze, brazy, szarosci natomiast mam juz dosc zieleni, pomaranczy i zolci. Chcialabym aby pokoj byl jasny, a jednoczesnie przytulny i zywy tak aby nie chcialo sie z niego wychodzic ;)

blondi_89
Ilość wiadomości: 8
Dodano: 2009-08-28 20:15:37
Dlaczego od razu zmieniac koncepcje? Pokoj mozna przeciez oswietlic lampami (na pewno bedzie oswietlenie szafy, lampa na suficie, stojaca lampka do czytania, a moze kiedys i oswietlenie telewizora). Przy fajnych kolorkach scian moglabym zamienic szare lozko na biale, chociaz obawiam sie czy nie bedzie sie za bardzo brudzilo..

agnieszkaM

Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2009-08-28 21:39:27
W pokoju mojego syna są właśnie takie meble jakie planujesz i trzy ściany są jasno-szare (mroźny poranek z czterech pór roku) i możesz zaglądnąć jak to się komponuje. Na zdjęciach jest dość ciemno ale użyliśmy dość intensywnej zieleni. Powodzenia w remoncie :)

KhDesign
Ilość wiadomości: 9
Dodano: 2009-08-28 22:10:51
Proponuje 3 ściany w kolorze kremowym, zblizonym do bialego, natomiast ściana na ktorej postawilabym kanape - ciemny fiolet, albo nawet ciemny szary (koniecznie na dobrej jakosciowo farbie, blyszczacej), rozjasnic ta sciane jakims kontrastowym kolorystycznie obrazem, obok kanapy fajna lampa podlogowa w jasnym kolorze - albo krem albo delikatny fiolet i powinno byc ok.

KhDesign
Ilość wiadomości: 9
Dodano: 2009-08-28 22:14:08
Ewentualnie na jedna sciane - ta gdzie bedzie kanapa - polozyc tapete. Ciemny fiolet z elementami sreba w odcieniu szarym albo cos podobnego

Gerlico

Ilość wiadomości: 16
Dodano: 2009-09-11 09:33:21
Tez mi sie wydaje,ze skoro meble maz w ciemnym kolorze to sciany powinny być jednak troszke jasniejsze. same lampy nie dadza takiego efektu,pokój stanie sie zbyt mroczny jesli pomalujesz sciany np ciemnym fioletem.

IDEAglass

Ilość wiadomości: 35
Dodano: 2009-09-11 23:35:25
LUSTRO!!! Które rozświetli wnętrze, poszerzy je.....i dodatkowo z pięknym wypiaskowanym obrazem lub innym elementem zdobniczym...zapraszam do galerii:)

emerica

Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2009-09-18 00:35:43
Ja na Twoim miejscu pomalowałabym ściany w kolorze jasnego różu,takiego naprawdę delikatnego.
Nie wiem jakie miałobybyć ustawienie ,mebli ale na jednej ścianie (np. na tej na tle której znajdzie się telewizor albo jakis inny sprzęt) położyłabym pasiasta tapetke, np poziomo,aby troszke poszerzyć wnętrze. Fajnie wygladałaby tapetka w paski z amarantowym różem, moim zdaniem ładnie skontrastuje i daje mozliwosc doboru dodatkow tez w amarancie i jego jasniejszych odcieniach. Z szarością i czernią ,zdecydowanie polecam!

Liczba pozycji na stronie: