Trwają prace techniczne nad serwisem. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Za utrudnienia przepraszamy.
Autor Tematy

Katjaaa
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2011-04-20 21:31:36
Proszę o polecenie sklepu, w którym otrzymam nie drogie, ale ładne meble to pokoju dziennego. Słyszałam dużo pochlebnych opinii na temat sklepu internetowego Extrapunkt.pl Czy ktoś się spotkał z tym sklepem, robił w nim zakupy? Jakie macie związane z nim doświadczenia, może polececacie inny?

Futuri
Ilość wiadomości: 41
Dodano: 2011-05-06 09:29:23
Jeżeli szukasz ciekawych i nie drogich mebli,to zapraszam do nas www.futuri.pl

memphis
Ilość wiadomości: 69
Dodano: 2011-05-14 14:20:31
To zależy w jakim stylu chcesz urządzić ten salon. Jeżeli lubisz meble drewniane, to na pewno powinnaś wejść na esmebel.com Jest spory wybór tego typu mebli, z których można stworzyć ciekawe, nowoczesne aranżację. Do tego są bardzo dobrej jakości, także posłużą Ci przez wiele lat.
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2011-05-16 12:55:17.

nimfa1
Ilość wiadomości: 35
Dodano: 2011-05-23 16:43:55
Ja niedawno szukałam wygodnej sofy i tak natrafiłam na arismebel.pl Muszę przyznać, że mają tam naprawdę bardzo ciekawe modele sof a co najważniejsze jak dla mnie klienci mają możliwość wyboru zarówno koloru materiału, desenia oraz wymiarów mebli. Istnieje również opcja wyposażenia sofy w funkcję do spania.

Futuri
Dodano: 2011-05-31 10:02:55
Jeżeli chodzi o meble do pokoju to zapraszam do naszego sklepu www.Futuri.pl wybór jest naprawdę szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie.

MagiaOrientu
Ilość wiadomości: 83
Dodano: 2011-06-30 11:01:54
Jeżeli szukasz nietypowych,ciekawych i oryginalnych mebli do swojego pokoju dziennego,to zapraszam na stronę www.Magia-Orientu.com gdzie wybór jest naprawdę duży,a do tego ceny bardzo atrakcyjne.

Futuri
Dodano: 2011-07-25 18:20:42
Zobacz na www.Futuri.pl meble są naprawdę bardzo oryginalne,a cena niezwykle atrakcyjna.

Margo5
Ilość wiadomości: 50
Dodano: 2011-07-29 08:54:49
memphis - no właśnie. Skoro ma być urządzony pokój dzienny to w tym sklepie jest sporo witryn, komód, szafek RTV, regałów etc. - czyli właśnie mebli, które do pokoju dziennego nadają sie najlepiej :)

Primalux
Dodano: 2011-08-03 14:31:11
meble w pokoju dziennym powinny być wytrzymałe i solidne bo jednak spędza się w tym pomieszczeniu najwięcej czasu, może drewniane meble, one pasują do każdego wnętrza i zawsze można je przemalować na inny kolor, jeśli chce się zmian
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2011-08-03 14:33:28.

wrywry

Ilość wiadomości: 51
Dodano: 2011-08-04 11:40:33
Porządne meble drewniane można dostać w sklepie Esmebel, który jest zarazem producentem dlatego ceny są kilkukrotnie niższe niż w wielu salonach. Poza tym fajny ten sklep jest dlatego, że daje możliwośc zmiany projektu np. kolory mebli etc. Ja ich znalazłam bo szukałam kiedyś mebli bukowych, są wciąż mało popularne w Polsce ale natknęłam się na tą firmę, która ma je w niskich cenach.

MagiaOrientu
Ilość wiadomości: 83
Dodano: 2011-08-09 11:01:16
Teraz w naszym sklepie www.Magia-Orientu.com mamy bardzo atrakcyjne promocje oraz szeroki wybór mebli. Warto zobaczyć i wybrać coś wyjątkowego do swojego salonu.

fafik
Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2011-09-28 16:14:35
Moim zdaniem bardzo fajnie prezentują się meble z litego drewna ze sklepu www.urokdrewna.pl (ceny niewygórowane, a obsługa bardzo miła). Wiem bo mam ich meble u siebie w domu i przyznam szczerze, ze robią wrażenie :) i nieraz były przedmiotem zachwytu osób, które mnie odwiedzały. Ponadto drewniane meble są bardzo praktyczne i obecnie nie wyobrażam sobie żeby je wymienić na jakieś meble z płyty, to by juz nie było to samo. Drewno tworzy taki specyficzny klimat. Komody, szafy, drewniane łóżka i inne drewniane meble sprawiają, że w mieszkaniu robi się ciepło i przytulnie, dlatego też polecam :)
Edytowano 2 razy. Ostatnio 2011-09-28 16:37:12.

Mebline_pl

Ilość wiadomości: 143
Dodano: 2011-09-30 10:10:04
Jak widzimy sklepów jest naprawdę sporo,ale trzeba wybrać ten naprawdę dobry i sprawdzony. Zapraszam do nas na stronę www.Mebline.pl szeroki wybór mebli,niskie ceny oraz fachowa obsługa.

sawyer
Ilość wiadomości: 184
Dodano: 2011-10-04 15:06:07
Ja w poszukiwaniu mebli często odwiedzam meblopol.net Jest tam spory wybór, no i ceny nie są wygórowane. Ważne jest to, że jakość tych mebli jest świetna, także wiadomo, że za rok nie będzie trzeba wszystkiego zmieniać.

Domartstyl
Ilość wiadomości: 114
Dodano: 2011-10-10 12:19:04
Ze swojej strony zapraszam także do naszego sklepu http://domartstyl.pl/domartstyl/index.php szeroki wybór i atrakcyjne ceny.

andziks
Ilość wiadomości: 912
Dodano: 2011-10-21 17:47:30
Czy te meble faktycznie warte są tyle, co w tej ofercie na zakupach grupowych? http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,51801,od-4599-zl-meble-wypoczynkowe-ze-skory-naturalnej-i-ekoskory-z-transportem-do-49.html Szukamy fajnego zestawu właśnie.

trawasloniowa
Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2011-10-21 19:18:04
Mnie zadziwiły ostatnio czernie w eleganckiej, nieprzesadzonej wersji: http://www.swiatrezydencji.pl/wnetrza/strefy-w-domu/wnetrza-otwarte-na-gosci/image Wygląda absolutnie luksusowo. Nieprzesadzone - to się chyba nazywa w projektowaniu wnętrz "mieć klasę".

Anna_Mucha
Ilość wiadomości: 27
Dodano: 2011-10-25 13:48:02
Ja zdecydowanie polecam sklep internetowy www.extrapunkt.pl Kilkukrotnie korzystałam z jego usług i za każdym razem byłam zadowolona. Mają doskonałe produkty w przystępnych cenach.

Primalux
Dodano: 2011-11-04 16:52:15
właśnie też ostatnio znalazłam ten sklep esmebel i uważam, że sa tam bardzo ciekawe meble, i do salonu i do jadalni, meble sa prosto od producenta, więc są w konkurencyjnej cenie no i widomo, że jest to solidna robota

slawomirsofa

Ilość wiadomości: 11
Dodano: 2011-11-23 22:47:14
aby dobrze wybrać meble do pokoju dziennego musimy sobie zadać pytanie jak często i ile czasu spędzamy w tym pokoju, czy szafki mają być na książki lub na ciuchy i jeszcze musimy zmieścić zestaw obiadowy albo zabawki dziecka. najlepszym wyjściem w pokoju dziennym są meble systemowe gdyż można swobodnie wybrać szafę, witrynę czy stolik rtv. w obecnej chwili mamy mnóstwo wzorów i kolorów mebli systemowych można je zobaczyć na sofa.sklep.pl