Autor Tematy

Olcia69
Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2012-02-26 12:07:10
Każdy z nas w pewnym momencie decyduje się na remont kuchni czy tylko wymianę sprzętu AGD.Różne firmy kuszą nas to jakością ,to ceną.Człowiek zaczyna "wariować" ...nie wiadomo jaki sprzęt mamy wybrać.Dlatego warto zasięgnąć porady osób,które bezpośrednio użytkują zmywarki,mikrofalówki,płyty,okapy,zlewozmywaki,etc. i potrafią podzielić się szczerą oceną. Zachęcam do polecania produktów AGD z naszych kuchni.Pozdrawiam

m_wloskie
Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2012-03-04 19:46:24
Ja nie polecam płytek kuchennych Mastercook, po dwóch latach użytkowania padfł termostat, a piekarnik pali dosłownie wszystko! :/ tyle pieniędzy w błoto , płytki nie da isę naprawić i muszę kupić nową ;/

kejsi
Ilość wiadomości: 171
Dodano: 2012-03-15 11:50:29
mnie jest ciężko powiedzieć, jaką firmę, bo chyba to zależy od tego, czego szukamy, ale jeśli o mnie chodzi to ja najbardziej cenię sobie zelmera, albo Boscha, niestety to są jedni z droższych producentów, ale na szczęście są takie sklepy jak avans.pl, gdzie często pojawiają się jakieś fajne promocje.

Donicestalowe
Ilość wiadomości: 121
Dodano: 2012-03-24 16:58:30
Moim zdaniem ile różnych firm, tyle opinii ze strony użytkowników forum. Ja mam naprawdę różne sprzęty,począwszy od Samsunga,przez Indesit oraz Mastercook i każdy działa jak należy,póki co nie narzekam. Pozdrawiam www.Donicestalowe.pl

Scandiconcept_pl
Ilość wiadomości: 47
Dodano: 2012-03-27 19:14:00
ja mam wszystko z mastercoca i nie narzekam wszystko działa, łatwo się czyści. Nie miałem najmniejszego problemu nawet z płytką jak ktoś wyżej :) Ale ile ludzi tyle oponii

jozzi
Ilość wiadomości: 15
Dodano: 2012-05-17 20:28:36
Wydaje mi się że że sprzętem to jest tak że piekarniki są dobre Boscha, lodówki podobno Samsunga, najlepiej trochę poczytać, zwrócić uwagę na zużycie energii, na wielkość, głośność. Wybór jest obecnie spory i ceny różneSPRZĘT AGD SPRZĘT AGD

logi
Ilość wiadomości: 143
Dodano: 2012-05-18 10:34:14
Ja przy wyborze zdecydowałem się na jednego producenta i wtedy wybór modelu jest już dużo łatwiejszy. Faktycznie producenci kuszą cenami. Ja zdecydowałem się na zakup w sklepie internetowym całej kuchni jednego producenta SIEMENS i otrzymałem rabat i dostawę do punktu odbioru gratis. Wybierając produkty z promocji są już marne szanse na rabat.
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2012-05-18 10:35:11.

senny
Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2012-06-08 14:19:58
Ja urządzając kuchnie zdecydowałem się na sprzęt z jednej linii. Wszystko od jednego producenta w związku, z czym idealnie pasuje do siebie wzorem i kolorem. Jedynie ekspres inny. Na szczęście ekspresy ciśnieniowe mają rozmaite kolory i w zależności od producenta różną stylistykę, więc wszystko udało się spasować

szatynka

Ilość wiadomości: 6
Dodano: 2012-06-20 14:52:22
Ja za to cenię sobie piekarniki Mastercook. Mam już drugi, pierwszy w świetnym stanie sprzedałam podczas remontu kuchni, dołożyłam kaski i kupiłam nowy tym razem do zabudowy. Z czystym sumieniem mogę polecić. Nie przypala, nie wymaga wstępnego nagrzewania i przede wszystkim dzięki funkcji samoczyszczenia łatwo utrzymać w nim czystość nawet po pieczeniu kurczaka na rożnie. Nie wiem jak inne sprzęty tej firmy, ale ten jest wypróbowany.

kamas
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2012-06-22 11:44:37
Odważe się powiedzieć, że Mastercook ma najlepszy sprzęt ogólnie do pieczenia-jak ktoś chce przepłacać za marki Bosch, Electrolux, itp jego spraw chodzi chyba bardziej o zaimponowanie logiem na sprzęcie;-) dobrą jakość, parametry i małą awaryjnośc ma Mastercook-siedze w tematyce AGD od lat i z perspektywy czasu widzę, ze Mastercook jest neizawodny -sam mam płytę indukcyjną, piekarnik okap i zmywarkę i sobie chwalę. Różne opinie ma Mastercook ale uważam z własnego doświadczenia z tym sprzętem że za niedużą cenę jest bardzo przyzwoity

zofia15
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2012-07-24 13:56:09
Witajcie. Właśnie jestem na etapie remontu mieszkania i zbliża się czas wyboru sprzętu do kuchni. Wiem już, że będzie dwudrzwiowa lodówka Samsunga, mam też na oku dwa ekspresy do kawy ciśnieniowe, ale chyba zdecyduję się na Synthia Cappuccino. Natomiast mam ogromny problem z płytą grzewczą i piekarnikiem oraz zmywarką. Nie mogę jakoś tego wszystkiego sobie spasować. Rozważam Mastercook, bo coraz więcej osób chwali ten sprzęt, ale nigdy nie miałam nic tej marki i troszkę się boję. Słuchajcie, czy możecie polecić mi sprawdzony zestaw płyta indukcyjna + piekarnik+ zmywarka do zabudowy?

tajusta30

Ilość wiadomości: 316
Dodano: 2012-07-26 10:55:31
Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem stylowych sztućców to polecam w tym zakresie ten sklep ze sztućcami. Oryginalne wzornictwo oraz jakość która jest wg mnie naprawdę przyzwoita. Nadaje się szczególnie na prezent np. dla młodej pary:)

iwonkarak

Ilość wiadomości: 306
Dodano: 2012-10-01 09:31:05
Ja posiadam w swojej kuchni piekarnik firmy Bosh i jestem z niego zadowolona. Ma fajny nowoczesny wygląd, który pasuje do wystroju wnętrza, grill, wymuszony obieg powietrza i co najważniejsze dla mnie - dobre zabezpieczenie przed dziećmi.

ilonasz22
Ilość wiadomości: 51
Dodano: 2012-10-02 19:17:07
iwonkarak napisał: Ja posiadam w swojej kuchni piekarnik firmy Bosh i jestem z niego zadowolona. Ma fajny nowoczesny wygląd, który pasuje do wystroju wnętrza, grill, wymuszony obieg powietrza i co najważniejsze dla mnie - dobre zabezpieczenie przed dziećmi. mam taki sam piekarnik i ta opcja wymuszonego obiegu powietrza jest super :)

TrendCenter_pl
Ilość wiadomości: 76
Dodano: 2012-10-05 15:07:20
ciężko powiedzieć co polecam a co nie. wszystko tak na dobrą sprawę przez pewien czas jest dobre, a po pewnym czasie się zużywa, to normalna rzecz przeciez. ważne , żeby spełniało swoją rolę i dobrze funkcjonowało :)

Stokrotka2012

Ilość wiadomości: 24
Dodano: 2012-11-05 16:45:04
Z własnego doświadczenia polecam produkty marki Samsung. Kupiłam je, bo też bliska znajoma mi je poleciła po kilku miesiącach użytkowania i nie zawiodłam się! Są ergonomiczne, bardzo estetyczne pod względem wizualnym, a do tego cena jak najbardziej odpowiada jakości. W razie czego mogę podać modele sprzętów, których używam..;-) ----- Eleganckie wyposażenie kuchni.... Zamów przez internet!

Mag77
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2012-11-15 01:02:56
W starej kuchni mieliśmy Aristona, przez 10 lat bez jednej usterki. Teraz robimy nową kuchnię i tez będzie Ariston - po prostu najlepszy.

sexy28
Ilość wiadomości: 7
Dodano: 2012-12-14 09:45:25
Olcia69 napisał: Każdy z nas w pewnym momencie decyduje się na remont kuchni czy tylko wymianę sprzętu AGD.Różne firmy kuszą nas to jakością ,to ceną.Człowiek zaczyna "wariować" ...nie wiadomo jaki sprzęt mamy wybrać.Dlatego warto zasięgnąć porady osób,które bezpośrednio użytkują zmywarki,mikrofalówki,płyty,okapy,zlewozmywaki,etc. i potrafią podzielić się szczerą oceną. Zachęcam do polecania produktów AGD z naszych kuchni.Pozdrawiam A ja polecę ten ekspres do kawy Bosha, który kupiłem 5 miesięcy temu i sprawuje się bardzo dobrze i starcza na wiele wiele filiżanek kawy:):) Pozdrawiam

mojeoczysanadalzielone

Ilość wiadomości: 146
Dodano: 2012-12-17 13:28:07
sexy28 napisał: Każdy z nas w pewnym momencie decyduje się na remont kuchni czy tylko wymianę sprzętu AGD.Różne firmy kuszą nas to jakością ,to ceną.Człowiek zaczyna "wariować" ...nie wiadomo jaki sprzęt mamy wybrać.Dlatego warto zasięgnąć porady osób,które bezpośrednio użytkują zmywarki,mikrofalówki,płyty,okapy,zlewozmywaki,etc. i potrafią podzielić się szczerą oceną. Zachęcam do polecania produktów AGD z naszych kuchni.Pozdrawiam A ja polecę ten ekspres do kawy Bosha, który kupiłem 5 miesięcy temu i sprawuje się bardzo dobrze i starcza na wiele wiele filiżanek kawy:):) Pozdrawiam

mojeoczysanadalzielone

Ilość wiadomości: 146
Dodano: 2012-12-17 13:34:18
bosch ma faktycznie dobre ekspresy, ale nie podobają mi się wizualnie, fajnie jak w kuchni nie wszystko jest sztampowe, mnie sie podobaja np takie ktore na pierwszy rzut oka nie wygladaja na ekspres :D cos tym stylu http://stylowe-agd.pl/ekspresy-do-kawy/ekspresy-do-kawy-dolce-gusto/
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2012-12-18 10:29:11.