Autor Tematy

akademia

Ilość wiadomości: 13
Dodano: 2008-12-05 21:03:44
witam. zapraszam na moja strone wszystkich zainteresowanych meblemi do biur jak i wnetrz prywatnych zainteresowani prosze pisac na projekt@akademiaarchitektury.pl kasia

lelek
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2009-01-05 19:09:16
witaj! Przeslij mi prosze swoja stronke z oferta albo swoje projekty,gdyz jestem obecnie w fazie urzadzania firmy.

mona_khan
Ilość wiadomości: 69
Dodano: 2010-01-05 15:23:41
Skoro jesteś na etapie urządzania swojej firmy to moze zainteresuje cię oferta firmy n-design. Naprawde niesamowicie potrafią zaprojektować i urządzić każdą przestrzeń. Projektują również meble, więc jeśli masz swój pomysł to droga wolna. Przejrzyj stronę www. Ja jestem zachwycona.

simply
Ilość wiadomości: 413
Dodano: 2010-02-04 13:57:19
A można poprosić o jakieś zdjęcia tych mebli. Moim zdaniem wiele osób bardzo chętnie sobie poogląda takie meble?? Zwłaszcza jeśli są one ekskluzywne meble do biura. Ja planuję sobie zrobić biuro w domu i przydałby mi się jakiś niebanalny wystrój;) szczególnie postawiłabym na meble;)

pit45
Dodano: 2010-09-29 15:01:42
Simply: Sporo zdjęć znajdziesz na stronce jednego z najlepszych producentów mebli biurowych, a więc firmy MDD. Wbrew pozorom wyposażenie biura to niezwykle ważna sprawa w każdej firmie, jest swoistą wizytówką firmy, a więc warto dobrze zastanowić się nad zaprojektowaniem własnego biura. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów:) Poniżej link do strony MDD: http://www.mdd.pl

skrzynka
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2010-12-06 16:55:32
Meble biurowe dla naprawdę wymagających klientów można też znaleźć wchodząc na http://www.meble.lobos.pl/, my tam urządziliśmy sobie biuro, bo mieli coś naprawdę na miarę naszych oczekiwań:) i jesteśmy bardzo zadowoleni :)

woodart

Ilość wiadomości: 8
Dodano: 2010-12-06 17:15:12
Jeżeli szukają Państwo mebli, które idealnie oddadzą klimat i atmosferę swojej firmy, to polecamy nasze usługi. Zrealizujemy najbardziej wykwintne pomysły naszych klientów. Obecnie większość biur wygląda tam samo i monotonnie - zmienia się tylko kolorystyka. Wood-art proponuje meble \"szyte na miarę\", niepowtarzalne i oryginalne. www.wood-art.biz Pozdrawiamy

turka

Ilość wiadomości: 61
Dodano: 2011-02-27 10:40:47
przy urządzaniu biura warto rzeczywiście pomyśleć o firmie robiącej meble na wymiar, a tu kilka inspiracji: http://www.blog.iszafy.pl/2010/06/co-sprawdzi-sie-w-biurze-i-gabinecie/ można też zrobić imponującą zabudowę na wszelkiego rodzaju papiery, których w firmie tylko przybywa: http://www.blog.iszafy.pl/2010/08/meble-takze-do-firmy/

akademia

Dodano: 2011-03-23 20:47:02
Nasza strona z meblemi www.akademiaarchitektury.pl - zapraszam !! :-)

nimfa1
Ilość wiadomości: 35
Dodano: 2011-05-30 16:42:26
Moim zdaniem ważnym elementem w biurze jest również wygodna sofa. Niedawno trafiłam na arismebel.pl gdzie widziałam kilka bardzo ciekawych modeli sof. W końcu od czasu do czasu nawet w biurze potrzebna jest chwila odpoczynku i oddechu.

Kamilkat
Dodano: 2011-06-03 15:53:24
Wszyscy patrzą tylko i wyłącznie pod klienta (wygodna sofa itp), a nikt nie pomyśli o pracownikach. Sam pracuje w biurze i wiem że przez dobrego krzesła to trudno się pracuje, a wytrzymać nadgodziny to jakaś porażka.

sylwek75k
Ilość wiadomości: 11
Dodano: 2011-08-24 11:53:29
Firmy zajmujące się produkcją mebli coraz częściej wychodzą na przeciw potrzebom klientów i pracowników. Odpowiednie meble biurowe to połowa sukcesu pracy w firmie. Wskazują na to powyższe modele.

PuppyGirl
Ilość wiadomości: 57
Dodano: 2011-10-03 16:33:52
Wszystko zależy od charakteru biura, jeśli chcemy mu nadać bardziej przytulny charakter, to lepiej postawić na drewno i ciepłe kolory. Niestandardowe biurko potrafi zmienić nastrój biura na bardziej.. domowy :)

Katio

Ilość wiadomości: 18
Dodano: 2011-10-10 20:12:39
Jedni lubią klasyczne biura - chłodniejsze i minimalistyczne, inni chcą się w nich czuć jak w domu. Znalazłam galerię gotowych aranżacji tutaj: http://www.swiatrezydencji.pl/wnetrza/pomysl-na-wnetrze/meski-gabinet?q=biuro Połączenie różnych kolorów drewna wygląda tak samo dobrze jak ascetyczne wnętrza pełne metalowych elementów.

pskowronski
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2011-10-24 15:42:19
Jak ekskuzwyne biuro to tylko erange www.bakata.pl Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

Dekoratorka99

Ilość wiadomości: 52
Dodano: 2011-10-26 12:35:27
Wyposażenie wnętrz biur domowych zawsze kojarzy mi się ze stylowymi meblami. Skórzane sofy, fotele, rzeźbione krzesła, piękne stylowe komody.
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2014-02-12 09:20:35.

Dekoratorka99

Ilość wiadomości: 52
Dodano: 2011-11-10 12:36:50
Chciałabym urządzić gabinet w domu, ale nie wiem do końca, jak powinno wyglądać wyposażenie wnętrz, takich pomieszczeń?? Wiem, że będzie na pewno to klasyczny styl, czyli masywne, rzeźbione meble i gustowne dodatki, ale co w takim pomieszczeniu powinno się dokładnie znajdować???
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2014-02-12 09:21:23.

michael58
Dodano: 2011-12-15 13:01:46
Pracując w biurze przed komputerem czasami przez 10-12 godzin gdzie ważna jest kreatywność, zależało mi na meblach które nie tylko designersko wyglądają lecz też są zaprojektowane tak, aby praca w biurze była wygodna, zdrowa i intuicyjna . Urządziłem biuro z Dynamico która pomogła mi w aranżacji wnętrza i doborze mebli tak aby pasowały do stylu pracy mojej firmy i otoczenia. Po odświeżeniu wnętrza komfort pracy jest na najwyższym poziomie- aż chce się pracować, nie dość że teraz jest wygodnie i przyjemnie to zauważyłem że wygląd biura wpływa pozytywnie na naszą kreatywność i efektywność co widać w realizowanych projektach. Minusem była cena mebli która była większa od standardowych mebli. Nie mniej jednak mogę powiedzieć biorąc pod uwagę pozytywne zmiany które wpływają pozytywnie na rozwój firmy, że warto zainwestować w meble które posłużą na lata i które po roku nie wyjdą z desigerskich trendów. W ostatecznym rozrachunku jestem w pełni zadowolony ze zmian które poczyniliśmy :) A tutaj podsyłam link do mebli o których mowa: Klik

andziks
Ilość wiadomości: 909
Dodano: 2012-05-22 15:12:53
Za fajne meble do biura wcale nie trzeba płacić kosmicznych sum. Zobacz http://www.sklep.meble.pl/p64461,reprezentacyjny-zestaw-mebli-gabinetowych-prestige-1-8m.html Zestaw może być efektowny i jednocześnie nie musi kosztować Bóg wie ile...

tuliusz
Ilość wiadomości: 49
Dodano: 2012-07-04 15:31:28
To prawda, że za fajne i oryginalne meble nie trzeba płacić fortuny. Jeśli chcemy mieć nowoczesne biuro meble muszą być najwyższej jakości i klasy. W ofercie mikomaxu znaleźć można szereg takich mebli pod biuro. I nie kosztują fortuny.
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2014-02-05 08:11:14.