Autor Tematy

skitles
Ilość wiadomości: 115
Dodano: 2013-08-20 17:07:15
Witam. Chciałabym zrobić niespodziankę mojemu narzeczonemu na urodziny i zaaranżować mu na nowo jego domowe biuro (wymiana regału, biurka, półeczki, szafeczki itd) . Proszę o rady związane z projektowaniem biura dla mężczyzny. Jakie kolory mebli najlepiej się sprawdzają? Jakie materiały i rozwiązania? O czym powinnam pamiętać, a czego unikać?

akacja21
Ilość wiadomości: 43
Dodano: 2013-08-20 18:45:47
Ja bym poradziła w odcieniach szarości , granatowego lub coś z beżem najlepiej. Ale wszystko także zależy od ścian jaki kolor, aby nie było za jasno ani za ciemno w pomieszczeniu.Z tego co ja słyszałam, to najlepiej w biurze spełnia się lacomat, moja znajoma ma wykonane z takiego czegoś domowe biuro i jest bardzo zadowolona.

Izuchaa
Ilość wiadomości: 238
Dodano: 2013-08-21 21:14:05
Nie rozumiem co znaczy, ze ma biuro wykonane w lacomacie... w sensie szafy tak? Bo gdzie indziej można zastosować ten materiał? Jeśli chodzi o kolory to zgadzam się z poprzedniczką- biel i szarość są teraz modne i pasują do takich wnętrz- można wstawić jakieś elementy czerwieni na przykład. A jeśli chodzi już o same meble to musisz najpierw pomyśleć jakie będą mu potrzebne- biurko, regał, jakaś większa szafa na papiery też?

skitles
Dodano: 2013-08-26 16:27:09
O lacomacie nigdy nie słyszałam, co to jest za materiał? Z mebli to wiele rzeczy jest potrzebnych, na pewno biurko i to spore, komody albo jakieś inne ciekawsze rozwiązanie, szafki itd. Teraz na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie dokładnie wskazać jakie meble chcę, muszę się najpierw po sklepach rozejrzeć i coś z oferty wybrać.

M_lenka
Ilość wiadomości: 30
Dodano: 2013-08-26 21:30:10
Biały kolor w pokoju u mężczyzny? Ulubionym kolorem mezczyzn na całym swiecie jest niebieski. mozna wiec delikatnie odstapic i np zrobic cos w granacie/graficie/szarosci/brazy. Fajnie wygladaja cegielki na scianie, ale to sporo zachodu. ale mozna dac tapetkę imitujaca cegielki. Do tego fajne mebelki, np. duze biurko narozne z kontenerem i jakis fajny regał do tego zabudowany pod ścianą.

skitles
Dodano: 2013-09-02 18:27:04
O tak, grafit bardzo by mu przypasował. Zastanawiam się jednak czy zamiast półek i komód nie zamontować szafy przesuwnej. Nie takiej typowej na ciuchy, tylko właśnie z szufladkami, półeczkami na dokumenty, książki itd. Nie za dużą, tak dwuskrzydłową. Sprawdzi się coś takiego? Nie byłoby to zbyt przytłaczające jak na gabinet?

Izuchaa
Dodano: 2013-09-11 20:28:44
Jeżeli masz bardzo dużo dokumentów, papierów to taka szafa jest świetnym rozwiązaniem. Szafy wnękowe najlepiej robić na wymiar ;)

AtelierPrzytulnyDom

Ilość wiadomości: 62
Dodano: 2013-09-12 07:08:36
Oj, ja bym nie ryzykowała z takim prezentem. Chyba miejsce dla siebie, każdy najlepiej urządzi sobie sam. A zadając takie pytanie na forum dajesz do zrozumienia, że dodatkowo niespecjalnie znasz gust swojego mężczyzny i jego preferencje (wnętrzarskie oczywiście;)). Dlatego szczerze odradzam!

Blomus

Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2013-09-12 10:13:05
Ze swojej strony możemy polecić dodatki z kolekcji Muro, Akto i Era. Wykonane ze stali szlachetnej, są eleganckie i trwałe. Szeroki wybór zegarów wiszących, przyborników i przedmiotów przydatncyh w biurze, po więcej informacji zapraszam na www.blomus.pl. Jeśli posiadacie Państwo jakieś pytania, chętnie odpowiem Zobacz zdjęcie: http://sklep.blomus.pl/product_info.php?products_id=817 Zobacz zdjęcie: http://sklep.blomus.pl/product_info.php?products_id=283 Zobacz zdjęcie: http://sklep.blomus.pl/product_info.php?products_id=366

mario82
Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2013-09-12 10:13:43
Prezent faktycznie ryzykowny, ja też nie wiem czy chciałbym, żeby ktoś za mnie urządzał cały gabinet czy miejsce pracy. No chyba że naprawdę jesteś w tym dobra;) Podtsawa to porządne biurko ja w takie zainwestowałem, tzn drewno. nie daj Boże sklejka jakaś. poszukaj po ceneo i kreocen.pl i coś porządnego można kupić w noramlnej cenie

skitles
Dodano: 2013-09-15 11:27:36
AtelierPrzytulnyDom napisał: Oj, ja bym nie ryzykowała z takim prezentem. Chyba miejsce dla siebie, każdy najlepiej urządzi sobie sam. A zadając takie pytanie na forum dajesz do zrozumienia, że dodatkowo niespecjalnie znasz gust swojego mężczyzny i jego preferencje (wnętrzarskie oczywiście;)). Dlatego szczerze odradzam! To jest już postanowione :) Szukam jakichś dobrych namiarów na projektantów wnętrz, moglibyście mi coś doradzić?

Izuchaa
Dodano: 2013-09-15 15:07:34
Nie wiem skąd jesteś, ale firma, którą polecam działa w sumie w całym kraju. Chodzi mi o firmę Fawre (szafami wnękowymi zajmuje się iSzafy). Naprawdę polecam- świetni profesjonaliści.

Izuchaa
Dodano: 2013-09-15 15:11:10
Nie wiem skąd jesteś, ale firma, którą polecam działa w sumie w całym kraju. Chodzi mi o firmę Fawre (szafami wnękowymi zajmuje się iSzafy). Naprawdę polecam- świetni profesjonaliści.

skitles
Dodano: 2013-09-16 14:06:23
robili Tobie biuro?

navia

Ilość wiadomości: 406
Dodano: 2013-09-18 14:42:41
Do męskiego gabinetu polecam kolory w stylu Zarys czy Duchowa Intuicja - na przedostatniej stronie trendów kolorystycznych Fluggera http://viewer.zmags.com/publication/38915366#/38915366/17

Izuchaa
Dodano: 2013-09-18 21:47:28
Wprawdzie nie zlecałam im biura, a tylko szafy wnękowe do domu, ale wiem, że zajmują się aranżacjami każdych pomieszczeń. Dodatkowo robią właśnie szafy, z których jestem bardzo zadowolona.

skitles
Dodano: 2013-09-29 19:51:36
To dzięki bardzo za sugestie. A powiedz mi proszę czy to droga firma i jak mniej więcej wygląda z nimi współpraca?

Izuchaa
Dodano: 2013-09-29 23:37:25
Firma jest niedroga- jeśli będziesz zamawiać jakieś szafy wnękowe, to mają do końca roku promocję -50%- warto więc byłoby z tego skorzystać. Jeśli chodzi o współpracę to pierwsza konsultacja jest darmowa, warto więc nawet dla zwykłej orientacji z nimi się skontaktować.

skitles
Dodano: 2013-10-01 20:48:05
Aha, no to bardzo fajnie :) Już kiedyś miałam styczność z rozmową wstępną lecz ona była płatna. W takim razie przedzwonię i się zorientuję w temacie

M_lenka
Ilość wiadomości: 30
Dodano: 2013-10-02 19:17:41
Ta promocja szafa za pół ceny jest fajna, będę ją też zamawiać. Mierzę jeszcze swoją wnękę dokładnie (nie wiem czy mogę umieścic szafe we wnęce o głębokości 650 mm?), chcę się zorientować w materiałach dostępnych i wtedy zlecę. Myślałam o tym, żeby zrobić szafę jedną częśc z płyty meblowej, a druga lustro. Wiecie jakie są rodzaje luster w szafach i czym one się różnią?