Autor Tematy

Grumpy
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2010-02-24 11:19:34
Podwarszawska firma oświetleniowa Ramko oferuje nowoczesne oświetlenie takie jak: lampy, plafony, kinkiety a także żyrandole i inne. Produkty które dostępne są w naszym sklepie zawierają dokładne opisy wraz z wymiarami a można je znaleźć w katalogu znajdującym się na naszej witrynie internetowej. Od wielu lat przeprowadzamy realizację oświetleniowe zarówno w Polsce jak i za granicą co sprawia że nasza firma jest ceniona w wielu miejscach na świecie. Na życzenie klienta w naszych produktach można wprowadzać zmiany, dostosowujemy je także do standardów panujących w danym kraju.

anibazarek

Ilość wiadomości: 24
Dodano: 2010-02-26 17:08:42
Prowadzę sklep internetowy z oświetleniem i byłbym zainteresowany współpracą.Jeżeli to możliwe to proszę o ofertę.Adres sklepu to: www.ani.bazarek.pl

inspirator
Ilość wiadomości: 165
Dodano: 2010-03-16 15:25:28
Co do ciekawego i nowoczesnego oświetlenia w Kuchni. Wpadło mi w oko rozwiązanie zastosowane w tej kuchni - podwieszane na relingu jednakowe małe lampy - wygląda bardzo interesująco, trzeba tylko uważać, żeby nie zahaczyć głową przygotowując smakołyki na blacie :)

popart
Ilość wiadomości: 39
Dodano: 2010-04-20 10:49:23
Szukam od jakiegoś czasy nowoczesnej lampy. Chciałabym coś takiego postawić w salonie. Mam meble w kolorze czarnym, czerwony narożnik i wydaje mi się, że coś odpowiedniego znalazłam. Wydaje mi się, że taka lampa na pewno będzie znakomicie pasowała, a do tego będzie świetnie komponowała się z całym pomieszczeniem. Byłam już całkiem zrezygnowana jak jej szukałam, ale wreszcie trafiłam na stronę extrapunkt.pl i waśnie tam, za niewielkie wydaje mi się pieniądze, udało mi się coś takiego dostać.

michals212
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2010-10-25 12:46:22
Jeśli mogę zaproponować coś oryginalnego i egzotycznego to polecę www.galeria-tajlandia.pl i gdzie są lampy-orientalnel bardzo fajne lampy nocne i lampy wiszące niezwykle urokliwe nastrojowe ale również lampy nowoczesne (jigsaw lamp) dające poczucie relaksu akurat na coraz dłuższe wieczory. Oprósz lamp klasycznie orientalnych również wzory nowoczesne. A jeśli cos wesołego to lampkę MR.P niedoceniony w Polsce światowy hit w AZJA I USA – jest na serwisach aukcyjnych w cenie ok. od 70 pln.
Edytowano 2 razy. Ostatnio 2012-04-15 14:54:48.

giveall3
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2011-10-03 19:15:21
Bardzo ciekawe i nowoczesne lampy są w tym sklepie www.lampdesign.com.pl . Polecam!

klara29
Ilość wiadomości: 8
Dodano: 2012-01-19 14:08:18
Zobacz zdjęcie: http://design-expo.pl/components/com_virtuemart/shop_image/product/PIPE_TERRA_4e4c32cdb4e9e.jpg co państwo myślą o takiej lampie?

graciarnianowoczesna

Ilość wiadomości: 8
Dodano: 2012-04-02 13:42:30
klara29 napisał: Zobacz zdjęcie: http://design-expo.pl/components/com_virtuemart/shop_image/product/PIPE_TERRA_4e4c32cdb4e9e.jpg co państwo myślą o takiej lampie? Lampa Artemide - Super! :) Lampy tej włoskiej marki znaleźć można na www.graciarnianowoczesna.pl (po za tym wiele innych, nowoczesnych propozycji oświetlenia!)
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2012-04-02 13:43:07.

CiekaweLampy_pl
Ilość wiadomości: 158
Dodano: 2012-05-17 12:08:29
A co powiecie o takiej nowoczesnej lampie sufitowej http://www.ciekawelampy.pl/pl/p/Lampa-sufitowa-TAIPEI-8/77 robi wrażenie prawda?

olampa

Ilość wiadomości: 72
Dodano: 2012-05-30 10:27:26
Oświetlenie, które prezentujemy charakteryzuje się dużą oryginalnością. Posiadamy dużą gamę różnorodnych wzorów żyrandoli, zwisów, ozdobnych lamp stojących, lampek nocnych i biurkowych. Można nimi oświetlić salony,sypialnie,łazienki, przedpokoje, kuchnie oraz inne pomieszczenia mieszkalne. Posiadamy w swojej ofercie produkty do oświetlenia zewnetrznego. Myśle, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

CiekaweLampy_pl
Dodano: 2012-07-18 11:50:51
Wiele oryginalnych rozwiązań z zakresu oświetlenia domu i atrakcyjne rabaty znajdziecie takze u nas www.CiekaweLampy.pl zapraszam!

Maua13
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2012-07-20 21:39:36
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat lamp Kafti? Widziałam je tylko w internecie - wyglądają nieźle, tym bardziej, że chciałabym tego typu lampę - ewentualnie coś z papierowych, z Ikei. Nie ukrywam, że Kafti fajne mają ceny, no i wybór spory... chyba, że ktoś coś podobnego może zasugerować sprawdzonego - mają to być to lampy do jadalni - nad stół, do sypialni i do kuchni.

studioLaMarta_pl

Ilość wiadomości: 6
Dodano: 2012-08-08 15:39:25
Naszą pasją jest oświetlenie i wszystko co z nim związane. Zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań. Zapewniamy profesjonalny projekt oświetlenia oraz kompleksową obsługę przy realizacji inwestycji. Projektujemy i dobieramy najbardziej odpowiednie i efektywne oświetlenie dla Twojego domu, ogrodu, oraz Twojej firmy. Zapraszamy !!!

LEDaTEC

Ilość wiadomości: 182
Dodano: 2012-09-03 11:01:34
Witam, zdjęcia ciekawych aranżacji, porady dotyczące oświetlenia oraz pełną gamę opraw LED wbudowanych, nabudowanych, wiszących, ściennych i stojących oraz taśm LED, profili oraz innych akcesoriów oświetleniowych znajdziesz na stronie www.ledatec.pl. Znajdziesz tam również namiary na Przedstawicieli, którzy z przyjemnością pomogą Ci w doborze odpowiedniego oświetlenia. Zobacz zdjęcie: http://www.ledatec.pl/admin/zdjecia/694.jpg

CiekaweLampy_pl
Dodano: 2012-10-13 14:44:32
Zdajesz sobie sprawę,ze takie papierowe lampy niestety,ale nie będą solidne i posłużą przez naprawdę krótki okres czasu? Ich jedynym plusem jest to,ze są stosunkowo tanie,nic poza tym. www.CiekaweLampy.pl

evelka
Ilość wiadomości: 64
Dodano: 2012-10-25 08:35:46
Ja mam jedną lampę właśnie z papieru i wisi już u mnie ładnych parę lat... niestety kupiłam ją, bo była bardzo tania, a prowizorki jak zwykle są najtrwalsze :( Też się zastanawiałam nad lampą Ramko, bo mają naprawdę fajne, nowoczesne wzory, myślę nad modelem Galaxia.

LadyInRed

Ilość wiadomości: 28
Dodano: 2012-10-25 12:37:45
ciekawe modele

trija
Ilość wiadomości: 35
Dodano: 2012-10-28 12:26:58
evelka napisał: Też się zastanawiałam nad lampą Ramko, bo mają naprawdę fajne, nowoczesne wzory, myślę nad modelem Galaxia. Jak zdecydujesz się ja kupić to pomyśl o czarnym modelu - daje świetne wrażenie i piękne światło.

LEDaTEC

Ilość wiadomości: 182
Dodano: 2012-11-05 13:43:45
Wszystkich, którzy planują zmianę oświetlenia swoich czterech kątów, zapraszam na facebookowy profil firmy LEDaTEC - tylko tam dowiecie się, jak uzyskać 25-procentową zniżkę na wszystkie oprawy: www.facebook.com/LEDaTEC

StudioSwiatla_pl
Ilość wiadomości: 32
Dodano: 2012-12-07 15:26:06
Nowoczesne oświetlenie w atrakcyjnych cenach znajdziecie także u nas www.StudioSwiatla.pl gdzie serdecznie zapraszam,profesjonalna obsługa chętnie doradzi podczas wyboru.