Trwają prace techniczne nad serwisem. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Za utrudnienia przepraszamy.
Autor Tematy

scandia
Ilość wiadomości: 160
Dodano: 2015-02-14 14:57:22
Jakoś niespecjalnie pasuje mi w przedpokoju taka tradycyjna lampa i myślałam o tym, żeby zastosować tam kinkiety. Znalazłam dużo tutaj: http://www.dekoracje.brw.com.pl/oswietlenie/kinkiety/ przy czym poza mnogością dostępnych modeli podobają mi się też ich ceny. Myślicie, że kinkiety sprawdzą się jako główne oświetlenie w przedpokoju?

anetkawilusz

Ilość wiadomości: 63
Dodano: 2015-02-16 09:23:34
Podoba mi się! ;)

Mezoko_com
Ilość wiadomości: 168
Dodano: 2015-02-16 14:19:44
Jeżeli tylko kolor ścian jest jasny to spokojnie można pomyśleć o kinkiecie jako głównym motywie oświetleniowym w przedpokoju,znam wiele podobnych aranżacji które znakomicie sprawdzają się w praktyce,ewentualnie jeden kinkiet plus halogenu na suficie. www.Mezoko.com

heweea
Ilość wiadomości: 24
Dodano: 2015-08-03 20:11:53
kinkiety sa fajne, szczególnie takie nowoczesne. Ja swoje zakupiłam w sklepie iluminacje24.pl . Naprawde jest w czym wybierać. Polecam dla wybrednych :)

Elmic_pl
Ilość wiadomości: 120
Dodano: 2015-08-04 09:24:10
Jeżeli kinkiet ma być fajnym i dekoracyjnym źródłem oświetlenia w przedpokoju to jak najbardziej jest to dobra opcja,tylko polecam wybrać odpowiednią moc świetlówki,tak aby nie panował półmroki każdy widział oświetlone schody,u nas znajdziesz szeroki wybór,warto zerknąć www.Elimic.pl

FarbyKabe

Ilość wiadomości: 144
Dodano: 2015-08-18 14:55:17
Mezoko_com napisał: Jeżeli tylko kolor ścian jest jasny to spokojnie można pomyśleć o kinkiecie jako głównym motywie oświetleniowym w przedpokoju,znam wiele podobnych aranżacji które znakomicie sprawdzają się w praktyce,ewentualnie jeden kinkiet plus halogenu na suficie. www.Mezoko.com Prawda - przy jasnym kolorze ścian wiele można zdziałać. Warto dodać, że wybierając farbę dobrej jakości, mamy pewność, że będzie ładnie i trwale współgrać z wszelkimi dodatkami, łącznie z oświetleniem!

1001lamp

Ilość wiadomości: 21
Dodano: 2015-09-17 15:30:29
Jak dla nas kinkiet w przedpokoju to świetny pomysł. W zależności od rodzaju lampy, można pomieszczenie to urządzić w każdym możliwym stylu! Ze swojej strony polecamy np. taki kinkiet: http://1001lamp.pl/pl/p/Forano-kinkiet-bialy/781 :) Co o nim myślicie?

Kiks82
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2015-09-17 20:04:44
Wszystko zależy do czego mają służyć te kinkiety. Bo jeśli mają dawać dużo światła to najlepiej zastosować coś co świeci we wszystkich kierunkach. Jeśli ma podświetlać ścianę to dobrze zastosować coś świecące góra dół. Można spróbować zamontować lampę z gipsu. Nie rzuca się specjalnie w oczy. A lampa powiedzmy jest wiekowa. Bo jak człowiek będzie zmieniał wystrój w domu to lampę przemaluje i znowu ma nową lampę.

Ligeroo_pl
Ilość wiadomości: 91
Dodano: 2015-09-18 13:45:05
Kinkiet w przedpokoju to moim zdaniem dobry wybór ,ponieważ zapewni nam optymalny klimat oraz wygląd. Podstawowa kwestia to jedynie dobranie żarówki led,która będzie o optymalnej mocy. Akurat tym się zajmujemy na co dzień,więc możemy pomóc,zobacz na Ligeroo.pl

magicznyzakatek
Ilość wiadomości: 150
Dodano: 2015-09-24 13:24:45
SKLEP INTERNETOWY www.magicznyzakatek.eu Magiczny Zakątek to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziesz mnóstwo eleganckich dekoracji, stylowych dodatków do domu i ogrodu, oryginalnych prezentów i upominków na wiele okazji oraz niepowtarzalnych wianków i stroików wykonanych specjalnie dla Ciebie. W ofercie znajdują się m.in.: * latarnie, lampiony, świeczniki * patery, etażerki * ramki na zdjęcia * ceramika i szkoło * donice i osłonki * kufry, skrzynie, pudełka ozdobne * dekoracje żeliwne * ozdoby betonowe, kamienne * dekoracje drewniane * kule, wianki dekoracyjne * kwiaty sztuczne * ratan, wiklina, faszyna * susz egzotyczny * sztuczne kwiaty * rękodzieło * decoupage * stroiki, kompozycje * ozdoby świąteczne Zapraszamy!!! Znajdziecie nas również na facebook'u.

1001lamp

Dodano: 2015-09-28 14:06:08
Coś, co jeszcze możemy zasugerować, to oświetlenie z możliwością regulacji natężenia światła, które będzie można dostosować do konkretnego pomieszczenia i pory dnia.

Maglife_pl
Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2015-09-29 14:17:14
Jeżeli przedpokój nie jest zbyt długi i w jasnych ścianach,to spokojnie można pomyśleć o jednym kinkiecie z mocniejszą żarówką,to żaden problem,a my chętnie pomożemy podczas wyboru:) Maglife.pl

1001lamp

Dodano: 2015-10-09 14:09:34
Przy jasnych ścianach ogólnie jesteśmy na wygranej pozycji, bo łatwiej takie pomieszczenie oświetlić! A dla kontrastu można na przykład zastosować lampę z ciemniejszym kloszem :)

nodi
Ilość wiadomości: 41
Dodano: 2015-10-26 15:19:37
według mnie kinkiet może idealnie pasować do przedpokoju, zwłaszcza do takiego dłuższego

langustyn_ek

Ilość wiadomości: 38
Dodano: 2015-11-10 09:25:31
no ludzie coraz częściej decydują się na kinkiety kryształowe, bo takie wygląda bardziej elitarnie - jak dla mnie pasuje głównie do przedpokoju i łazienki, no ale to każdego decyzja jak chce ;) O coś takiego mi chodzi: http://lunique.pl/prywatna-willa-w-kielcach-kinkiet-na-klatce-schodowej/

lejmann
Ilość wiadomości: 54
Dodano: 2015-11-10 10:38:55
jeszcze niedawno wydawalo mi się ze kinkiiety odchodza do lamusa, że to już przeszłość, a tu proszę okazuje się, że jednak nie i nawet kreatywnie można je zrobić, fajnie ;)
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2015-11-10 10:39:42.

Ganiczko

Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2015-11-21 11:31:44
w przedpokoju na pewno kinkiet to dobra sprawa ale na pewno nic takiego dużego mocno świecącego. Bardziej poszedłbym w coś delikatnego świecącego góra dół bez jakiś udziwnień. Można np zastosować lampy gipsowe. Można je zostawić białe lub pomalować w kolorze ściany co będzie powodować "schowanie" lampy i ciekawy efekt.

elektrykowski
Ilość wiadomości: 39
Dodano: 2015-11-23 15:48:34
Kinkiety klasyczne czy nowoczesne, czy nawet retro (a tych to już w ogole jest masa) sprawdzą się w przedpokoju, jednak o większym metrażu. W małym pomieszczeniu, gdzie zrzucamy kurtki i zostawiamy budy kinkiet będzie jedynie przeszkadzał, a w ostateczności komuś pewnie spadnie. Na Twoim miejscu zastosowałbym albo oświetlenie szynowe albo taśmy LED, w jakimś profilu (tylko nie mleczne szkło), które będziesz mogła zamontować sama

gonja

Ilość wiadomości: 204
Dodano: 2016-07-08 21:14:48
Fajne, designerskie kinkiety ledowe widziałam w OBI, takie super nowoczesne, chyba se kupię jeden i powieszę w przedpokoju nad lustrem.

milakan
Ilość wiadomości: 9
Dodano: 2016-07-13 12:01:25
kinkiet w przedpokoju jak najbardziej. A jest mnóstwo wzorów do wyboru :) Bardzo fajny pomysł.