Autor Tematy

justynka89
Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2018-01-18 11:34:02
Jestem akurat postawiona przed wyborem łóżka i materaca. Łóżko, tzn. ramę, mam już na oku, ale na temat materaców wiem praktycznie tyle co nic. Stąd pytanie: na co zwrócić uwagę i czy są jakieś wytyczne, którymi powinnam się kierować? Czy tylko mam się sugerować własnymi upodobaniami typu, że lubię określoną twardość?

SalonSnu_eu
Ilość wiadomości: 31
Dodano: 2018-01-22 09:12:41
Poniekąd tak, warto sugerować się tym który materac jest wygodny i komfortowy akurat w Twoim przypadku i zdać się przy tym na pomoc fachowców, zapraszamy na www.SalonSnu.eu

lyreth
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2018-02-13 11:14:01
Moim zdaniem to powinnaś kierować się głównie tym co sama lubisz, w końcu to Ty będziesz spała na tym łóżku. Więc wybierz sobie jak wolisz, twarde, miękkie, cokolwiek. Ja się jakoś specjalnie nie znam na materacach, idź do jakiegoś sklepu z meblami, tam zwykle są materace. Nie wiem, np. Abra czy coś, powinni Ci na miejscu doradzić co i jak.

Nawiaska
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2018-02-15 10:57:09
Ja chcę kupić materac dmuchany, który sprawdzi się zarówno na wyjazdy jak i w wypadku pościelenia potrzeby dodatkowego posłania, na co jeszcze polecacie zwrócić uwagę oprócz tego co jest tu: https://ogrodowemarzenia.files.wordpress.com/2018/02/wybieramy-materac-dmuchany.pdf?

MebleTapicerowane
Ilość wiadomości: 21
Dodano: 2018-02-22 11:06:42
Myślę, że w takim przypadku warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość wykonania i solidność dmuchanego materaca, a tak generalnie to jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel? MebleTapicerowane.Sklep.pl