Autor Tematy

justynka89
Ilość wiadomości: 9
Dodano: 2018-01-18 11:34:02
Jestem akurat postawiona przed wyborem łóżka i materaca. Łóżko, tzn. ramę, mam już na oku, ale na temat materaców wiem praktycznie tyle co nic. Stąd pytanie: na co zwrócić uwagę i czy są jakieś wytyczne, którymi powinnam się kierować? Czy tylko mam się sugerować własnymi upodobaniami typu, że lubię określoną twardość?

SalonSnu_eu
Ilość wiadomości: 31
Dodano: 2018-01-22 09:12:41
Poniekąd tak, warto sugerować się tym który materac jest wygodny i komfortowy akurat w Twoim przypadku i zdać się przy tym na pomoc fachowców, zapraszamy na www.SalonSnu.eu

lyreth
Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2018-02-13 11:14:01
Moim zdaniem to powinnaś kierować się głównie tym co sama lubisz, w końcu to Ty będziesz spała na tym łóżku. Więc wybierz sobie jak wolisz, twarde, miękkie, cokolwiek. Ja się jakoś specjalnie nie znam na materacach, idź do jakiegoś sklepu z meblami, tam zwykle są materace. Nie wiem, np. Abra czy coś, powinni Ci na miejscu doradzić co i jak.

Nawiaska
Ilość wiadomości: 7
Dodano: 2018-02-15 10:57:09
Ja chcę kupić materac dmuchany, który sprawdzi się zarówno na wyjazdy jak i w wypadku pościelenia potrzeby dodatkowego posłania, na co jeszcze polecacie zwrócić uwagę oprócz tego co jest tu: https://ogrodowemarzenia.files.wordpress.com/2018/02/wybieramy-materac-dmuchany.pdf?

MebleTapicerowane
Ilość wiadomości: 33
Dodano: 2018-02-22 11:06:42
Myślę, że w takim przypadku warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość wykonania i solidność dmuchanego materaca, a tak generalnie to jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel? MebleTapicerowane.Sklep.pl

DEKKo
Ilość wiadomości: 39
Dodano: 2018-02-24 15:19:57
Polecam materac piankowy. :)

IdealnyMaterac
Ilość wiadomości: 18
Dodano: 2018-04-17 12:59:46
Podczas zakupu materaca można kierować się indywidualnym preferencjami, jednak warto zwrócić uwagę na to, aby był on dopasowany do użytkownika. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.idealnymaterac.pl, na której znajduje się konfigurator pomagający dopasować materac pod kątem wagi użytkownika, wkładu, stelaża itp.

IdealnyMaterac
Ilość wiadomości: 18
Dodano: 2018-04-17 13:00:26
Podczas zakupu materaca można kierować się indywidualnym preferencjami, jednak warto zwrócić uwagę na to, aby był on dopasowany do użytkownika. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.idealnymaterac.pl, na której znajduje się konfigurator pomagający dopasować materac pod kątem wagi użytkownika, wkładu, stelaża itp.