Autor Tematy

andziks
Ilość wiadomości: 875
Dodano: 2017-09-12 12:32:19
Szukam informacji na temat tego zarządcy, a w zasadzie szukam ludzi, którzy mieszkają na osiedlach, które są przez nich administrowane. Czy ktoś z Was może ich zna? Albo może kiedyś mieszkaliście na ich osiedlu? Będziemy wdzięczni za wszelkie info.

Sloonce
Ilość wiadomości: 206
Dodano: 2017-09-13 17:40:47
Ale co chcesz konkretnie wiedzieć? Moi rodzice mieszają od kilku lat na osiedlu, którym oni zarządzają. To osiedle w Warszawie. Co cię interesuje? Ogólnie ich osiedle wygląda spoko. Nie słyszałem, żeby mieli jakieś problemy.

andziks
Dodano: 2017-09-14 12:26:16
Przede wszystkim - jak wygląda kwestia wykonywania zadań? W sensie - składasz wniosek. Kiedy odpowiedź? Kiedy wykonanie zadania w przypadku odpowiedzi pozytywnej? Proszę o jak najwięcej konkretów ;-)

Sloonce
Ilość wiadomości: 206
Dodano: 2017-09-19 17:54:56
Pytałam. Jeśli dzwonią, to sprawa jest załawiona. Jeśli wysyłają jakieś pismo - to podobnie. A ogólnie to tak, jak pisałam. Nie ma żadnych komplikacji, dużo remontów, wiele prac, sporo się dzieje. Tak więc nie jest tak, że osiedle leży i gnije, a wszystkie sprawy są olewane ;-)

andziks
Dodano: 2017-09-21 12:41:05
Właśnie o takie informacje mi chodziło. Dzięki. Udało się pogadać z innymi ludźmi. Niby kontakty internetowe, ale wiarygodne ;-)