Autor Tematy

madziulala81

Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2009-02-08 15:15:32
Wydaje mi sie, ze niekturzy uzytkownicy w pogoni za najlepsza z ocen, zapominaja o tym, ze ten portal jest zwiazany z dekoracja wnetrz i wrzucaja galerie kompletnie z tym nie zwiazane...

piaskowa_babka
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2009-02-22 17:49:23
Jak dobrze, że nie tylko ja to widzę. Wchodzą tu mam nadzieję na zobaczenie rzeczy związanych z aranżacją domu wewnątrz czy też na zewnątrz ale dajcie spokój zdjęcia: - zwierząt - wypieków - dzieci Czy tu ktoś w ogóle pilnuje tego jak się okazuje bałaganu? Bo na niektórych użytkowników nie ma co liczyć, że sami umieją podjąć decyzje co taka portal ma zawierać.

Annnnulka
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2009-02-23 18:43:53
hej moze mi ktoś wytłumaczyć jak się tworzy galerie

piaskowa_babka
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2009-02-24 16:09:08
Nie zakładałam galerii ale jak wejdziesz na stronę http://deccoria.pl/ ma samym dole po prawej stronie masz przycisk dodaj galerię Ps. było założyć nowy temat bo to nie jest odpowiedni ;)
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2009-02-24 16:10:08.

cemilia

Ilość wiadomości: 25
Dodano: 2009-04-14 00:19:19
Macie rację... Ja tu widzę jedno wielkie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Niektórym Paniom chyba się nudzi i tak sobie regularnie słodzą w tych swoich wzajemnych komentarzach. Nie wiem czemu ma to służyć.

doors01

Ilość wiadomości: 17
Dodano: 2009-04-16 15:21:08
Nie Towarzystwo..a Kółko (w skrócie KWA). To po pierwsze, tak dla pełnej jasności. A po drugie ..jeśli Wam tak bardzo przeszkadzają galerie "nie na temat" to może po prostu ich nie oglądajcie,nie komentujcie, co? Szkoda waszych nerwów

cemilia

Dodano: 2009-04-17 12:20:08
Mnie one absolutnie nie przeszkadzają! Ja nawet rozumiem, bo jak nie ma się co robić, to się robi głupoty. Mnie to po prostu śmieszy, ot co!

doors01

Dodano: 2009-04-20 16:35:08
Mnie też śmieszą pewne rzeczy...choćby zamieszczanie kilkunastu galerii różnych odmian tego samego przedmiotu, ale się jakoś nie czepiam, po prostu nie oglądam i już

wandziocha

Ilość wiadomości: 15
Dodano: 2009-04-22 13:22:18
O i tu zgadzam się z Doors:-) a jak się komu nudzi to też zakłada różne galerie tego samego przedmiotu tak dla ścisłości ;-)

cemilia

Dodano: 2009-04-22 19:46:34
Przepraszam drogie Panie! Czyżbyście mnie miały na myśli? Jeśli się mylę to mnie sprostujcie - temat tej rozmowy dotyczy galerii nie na temat, czyli o pieskach, dzieciach, wypiekach itd. Czy pokazywanie swojej kuchni, salonu czy innego domowego pomieszczenia poprzez załączanie kilku, kilkunastu zdjęć jest nie na miejscu? Czym innym jest pokazywanie w tym serwisie rzeczy kompletnie z nim nie związanych (o ile mi się wydaje "deccoria" to nazwa jednoznaczna) a czym innym jest zamieszczanie kilku, kilkunastu zdjęć jednej i tej samej rzeczy, pomieszczenia itd. Przecież nie oddam walorów estetycznych lampy poprzez zamieszczenie jednego zdjęcia każdej z nich, bo to jak się ona prezentuje zależy od światła i miejsca z którego robi się zdjęcie, czyż nie? Jestem świeżym użytkownikiem "deccorii", mogę się nie znać, ale nie znalazłam żadnych informacji mówiących o ograniczonej ilości galerii jednego użytkownika ani liczby zdjęć w nich zawartych. Idąc Waszym tokiem rozumowania (a nie chciałam tego robić, wierzcie mi) - skoro Wam się nie podoba, nie oglądajcie!
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2009-04-22 20:01:26.

wandziocha

Dodano: 2009-04-23 09:13:17
A ja mam pytanie komu szkodzi zakładanie galerii na tzw." Nie na temat dekoracji " , dlaczego zaraz z taką złośliwością , krytykanctwem i wyśmianiem muszą spotykać się takie galerie jak również bliższe lub dalsze kontakty forumowiczów ? .Przecież nikogo się nie przymusza do oglądania galerii, a siłą rzeczy jak ktoś bywa na deccorii dosyć często i od dłuższego czasu to zna się z tymi i owymi i chce się pochwalić nie tylko mieszkaniem ale również i innymi rzeczami , dlatego powstają i takie galerie.I druga rzecz jeśli administratorzy deccorii nie usuwają takowych galerii to znaczy że aż tak bardzo nie przeszkadzają. A chciałam powiedzieć że na tej stronce spotykam wiele miłych i fajnych osób i dla mnie ten temat to jest zwyczajne robienie " z igły widły" przez osoby aspołeczne.A do Ciebie Cemillo nie mam pretensji ale sama sprowokowałaś swoją wypowiedzią te być może złośliwe aluzje . Pozdrawiam serdecznie
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2009-04-23 09:15:06.

cemilia

Dodano: 2009-04-23 11:08:08
Nikomu nic tu nie szkodzi, tylko trochę bałagan się robi. Ot co. Mówisz o "osobach aspołecznych" - to, że ktoś nie ma ochoty na chwalenie czyjegoś kotka, pieska czy czegokolwiek innego, nie znaczy że jest on osobą aspołeczną! No wybacz ale to jednak zbyt daleko idące wnioski, nieprawdaż? Generalnie, jeśli ktoś chce się tak gruntownie wszystkim chwalić, to zakłada sobie chociażby bloga. Można sobie wejść jedna do drugiej pochwalić, podyskutować, poplotkować itd. Ton dezaprobaty dla nietematycznych galerii na deccorii bierze się stąd, że są one jawnie, czysto i wybitnie poza tym serwisem.

doors01

Dodano: 2009-04-23 11:42:28
A ja znowu powtórzę...jeśli nie macie ochoty oglądać kotków , piesków i dzieci..to po prostu ich nie oglądajcie. Te galerie nie są widoczne zbyt długo na stronie startowej, więc myślę że aż tak nie przeszkadzają. A że ktoś ma na swoim profilu założone to co lubi i to co traktuje jako ważne czy ciekawe to chyba ma takie prawo , prawda? Tym bardziej, że administratorom strony jakoś to faktycznie nie przeszkadza. Więc zupełnie nie rozumiem o co się to larmo zrobiło. Ja myślę, że tak na prawdę chodzi nie o galerie a o KWA ...już to przerabiałyśmy, więc się w sumie nie dziwię, że temat został na nowo podjęty

wandziocha

Dodano: 2009-04-23 11:59:10
Właśnie Doors ma rację nie o galerie tylko o komentarze do nich chodzi. A w deccorce są opcje że możesz ustawić sobie galerie jakie Cię interesują i tyle.

cemilia

Dodano: 2009-04-23 12:31:51
A widzisz wandziocha - wreszcie coś sensownego - nie wiedziałam, że mam możliwość ustawić sobie jakąś opcję w związku z wyświetlanymi galeriami. Ha ha! Zaraz poszukam. Swoją drogą to dziwne - główny zarzut jest taki, że galerie nie w temacie ogólnie pojętej deccorii są nie na temat i nie powinno ich tu w ogóle być. Raz zarzucacie, że osoby, którym się to nie podoba są aspołeczne, raz że te osoby źle same galerie swoje prezentują, raz że zazdroszczą komentarzy... A i tak nie zmienia to faktu, że galerii nie na temat być tu nie powinno. Kropka. Nie znam tematu o KWA, jak mówiłam jestem tu nowa. Nie aspiruję do żadnego Koła, Towarzystwa czy czegokolwiek innego, bo poza deccorią wbrew zarzutom mam życie, które przynosi mi wystarczająco atrakcji, wrażeń i zadowolenia - nie potrzebuję oficjalnie być chwalona za "śliczniusie", "ładniusie", "słodziutkie", co jadłam na śniadanie, co robi moje dziecko, że zaraz wychodzę z domu, bla bla bla.... Z mojej strony to koniec tematu. "Róbmy swoje" w takim razie. Życzę Wam nieskończonej listy wzajemnych życzliwych komentarzy.

doors01

Dodano: 2009-04-23 12:51:07
Dla jednych deccoria to wnętrza: meble, ściany - ogółem przedmioty martwe. A dla innych ..wszystko co żyje, rusza się i mieści się w przestrzeni w której przebywamy ( w tym i uczucia, którymi się obdarzamy) i jest stworzone przez największą dekoratorkę jaką znam...MATKĘ NATURĘ. Pewne zachowania czy komentarze świadczą o wrażliwości lub o jej braku niestety. I kropka.

doors01

Dodano: 2009-04-23 12:53:57
"Nie aspiruję do żadnego Koła, Towarzystwa czy czegokolwiek innego, bo poza deccorią wbrew zarzutom mam życie, które przynosi mi wystarczająco atrakcji, wrażeń i zadowolenia - nie potrzebuję oficjalnie być chwalona za "śliczniusie", "ładniusie", "słodziutkie", co jadłam na śniadanie, co robi moje dziecko, że zaraz wychodzę z domu, bla bla bla...." Masz rację..blablabla.. ..strasznie mi Cię żal..blablabla

wandziocha

Dodano: 2009-04-23 13:15:09
Ło matko i o co chodzi, a ja lubię pisać takie bla bla bla i to wszystko w tym temacie.Żyj i pozwól żyć innym Cemillo .

cemilia

Dodano: 2009-04-23 13:25:13
A co ja takiego powiedziałam w ostatnim swoim poście? Chyba "róbmy swoje" tak?

wandziocha

Dodano: 2009-04-23 13:29:58
No tak napisałaś ale też musiałaś najpierw zjadliwie opisać relacje miedzyludzkie istniejące na tym portalu .I rzecz dziwna że tak wszystko wiesz dokładnie czyli najpierw przeczytałaś skrupulatnie komentarze na profilach co ponoć Cię nie interesuje.