Autor Tematy

Azja86

Ilość wiadomości: 38
Dodano: 2010-05-03 17:44:08
Reniasku ja jestem jak najbardziej za tylko musimy wziąć pod uwagę co na to administratorzy, bo tak naprawdę to do nich decyzja należy czy taki kiermasz miałby na Deccorii rację bytu i to oni muszą wyrazić zgodę na tego typu przedsięwzięcie - nie wiem, może się mylę ale tak mi się wydaje...

agakol

Ilość wiadomości: 17
Dodano: 2010-05-03 18:21:51
ja też się na taki kiermasz pisze ,fajnie by było mieć taką galerie bo każdy ma coś do sprzedania i jestem jak najbardziej za ale trzeba by było napisać do AGNIESZKI SLIWINSKIEJ czy w ogóle było by to możliwe
Edytowano 2 razy. Ostatnio 2010-05-03 18:31:48.

Wyjatkowa

Ilość wiadomości: 7
Dodano: 2010-05-03 18:25:31
ja bylabym za ale Azja ma racje to nie allegro tylko portal wnetrzarski zachodzi jeszcze jedno zagrozenie ze moglo by dochodzic do konfliktow miedzy deccorowiczkami i pamietajcie ze sa tu rownierz ludzie kłutliwi i zlosliwi i ciagle szukaja dziury w calym.

MARZENA37

Dodano: 2010-05-03 18:26:04
Pomysł ciekawy, będę śledzić ten wątek... Napisać trzeba do Agnieszki ŚLIWIŃSKIEJ, a jeszcze lepiej omówić z Nią temat na zbliżającym się zlocie. Pozdrawiam :-)))

agakol

Ilość wiadomości: 17
Dodano: 2010-05-03 18:28:02
pisze szybko i z błędami ale każdy zrozumiał co miałam na myśli , a jak nie to uważam to za fajny pomysł , tylko niech z decccori nie zrobi się drugie allegro
Edytowano 2 razy. Ostatnio 2010-05-03 18:40:18.

Wyjatkowa

Dodano: 2010-05-03 18:44:00
z tym wątkiem na wierzchu reniasek ma racje bo jak bedzie dużo galerii to spadną i juz nic nie widać a nie każdy zaglada dalej niż na pierwsza stronke:)

Azja86

Dodano: 2010-05-03 18:44:21
Dziewczynki zbliża się zlot na które się wybieramy, myślę że to będzie okazja do tego, żeby porozmawiać na ten temat z administratorami, pomysł jest naprawdę ciekawy i godny uwagi, ale to nasze zdanie a co powiedzą na to \"portalowi strażnicy\" tego nie wiemy bo to, że nam pomysł się podoba nie znaczy, że oni go zaakceptują, na razie zorientujmy się kto byłby zainteresowany i czy będziemy w większości czy mniejszości przychylnych :)

Azja86

Dodano: 2010-05-03 18:54:02
Można byłoby zrobić też troszkę inaczej... poprosić o utworzenie na profilu tam gdzie mamy informacje kontaktowe zakladki KIERMASZ gdzie byłyby pokazane rzeczy, które dany użytkownik ma na sprzedaż, wymianę,czy do oddania i przy każdej rzeczy wyszczególnione czy dosprzedania czy do wymiany czy np oddam w dobre ręce...

basias

Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2010-05-03 18:54:33
świetny pomysł,na pewno trzeba to przegadać z adm.

Wyjatkowa

Dodano: 2010-05-03 18:56:11
Azja ma racje zlot moze tu pomoc w rozmowach i negocjacjach:))))))))))

Azja86

Dodano: 2010-05-03 19:06:19
Wiesz ale lepiej w 4 oczy porozmawiać przedstawić za i przeciw niż przez maila, w realu można dokładniej przedstawić punkt widzenia i przedyskutować to i owo a drogą mailową ciężko jest przekazać tak żeby było dobrze zrozumiane to co ma się do powiedzenia. Ja obstaje przy negocjacjach na zlocie :)) A tutaj dalej możemy zbierać osoby zainteresowane, bo tak jak napisała Renia jeśli będzie nas pięcioro czy siedmioro to marne szanse...

zosiasamosia

Dodano: 2010-05-03 19:11:09
Świetny pomysł z tym kiermaszem, ja też jestem za :)

Wyjatkowa

Dodano: 2010-05-03 19:19:16
moim zdaniem trzeba wykorzystać obie formy meilowa dla przedstawienia pomyslu a na zlocie omowic latwiej na żywo pogadac i doradzic sie:)))))))0

Azja86

Dodano: 2010-05-03 19:20:59
Ok, ok ja już nic więcej nie mówię :P

coquille

Ilość wiadomości: 13
Dodano: 2010-05-03 20:02:43
Myślę tak sobie nad Twoim pomysłem Reniasku i mam ,szczerze mówiąc ,mieszane uczucia...Pomysł bardzo mi się podoba,sama robię kupę rzeczy,które po pewnym czasie już mi się nudzą i leżą potem rzucone gdzieś w ciemny kąt...a dla kogoś może byłyby czymś ciekawym i nowym:)Z drugiej strony ,jestem realistką i oczyma wyobraźni widzę już na tym kiermaszu osoby ,których jedynym celem stanie się zarobek za wszelką cenę,przepraszam,ale świat nie jest idealny.......Myślę,że ktoś mądry i obeznany musiałby jasno określić regulamin i zasady takich wymian,sprzedaży itp.Jednak obawiam się,że nie unikniemy nalotu ukrytych,między zasadami, reklam i promocji większych jednostek handlowych.To chyba tyle,co mam w tej chwili do napisania ale wpadnę tu jeszcze:))Pozdrawiam wszystkie kochane kobietki z deccorii:)))))))))

M1603

Dodano: 2010-05-03 20:39:16
jestem za takim rozwiązaniem o jakim pisze Renia, i popieram pomysł, jest bardzo dobry, natomiast jak to będzie wyglądało w praktyce tego nie wiemy ... ale ja głosuję na tak :), jeśli tylko administracja się zgodzi, choć obawiam się, że to może być dla nich sporym problemem, bo co innego portal o wnętrzach a co innego stronka handlowa, mogą bać się US np....także wszystko w rękach administratorów :)

coquille

Dodano: 2010-05-03 20:56:26
No właśnie... też się zastanawiałam nad tym, jak administracja rozwiązałaby problem ,,dochodów\'\' z takiej sprzedaży,jejciu,jaka ta nasza rzeczywistość jest podła...nic nie można bez problemów zrobić:)Ale ja i tak wierzę ,że się uda,bo pomysł jest wspaniały:))

Arcadia13

Dodano: 2010-05-03 21:55:30
Witam wszystkie deccorowiczki. Przeczytalam sobie propozycje o kiermaszu i wasze wypowiedzi i uwazam, ze taki pomysl bylby bardzo interesujacy. I jak najbardziej jestem na TAK. A tak na marginesie nie wiedzialam, ze Deccoria organizuje zloty, na ktorych mozna sie spotkac. :-) Tez jestem tutaj nowa i niedoinformowana. :-( Chetnie posledze ten wasz kiermaszowy watek. :-)

coquille

Dodano: 2010-05-04 08:31:49
Tak sobie nabiłam w głowę ten temacik,że przyśniło mi się dzisiaj,że przyszła do mnie do domu jedna z administratorek,żeby pogadać o kiermaszu hahaha,ale jak to ze snami bywa,nie pamiętam co uzgodniłyśmy:))))Ale to pewnie znak,że coś z tego wyjdzie:))

wrzesnia35

Ilość wiadomości: 18
Dodano: 2010-05-04 12:48:32
Witajcie drogie dekorowiczki..Jestem za pomysłem Reniaska, a jeżeli chodzi o uzgadnianie z \"górą\" to myślę ,że można przesłać pomysł mailem i do zlotu Agnieszka dałaby odpowiedż (napewno także potrzebaby było czasu na zastanowienie)