Autor Tematy

BellaRosa

Ilość wiadomości: 13
Dodano: 2011-04-04 00:17:17
Jestem ciekawa drodzy moi waszego zdania na temat,jak traktować Deccorie??Czasem tu i tam doczytam jakies mało mile słowa na temat zamieszczanych galerii...że nie sa tu mile widziane..mam na mysli takie jak...o zwierzetach....ostatnio widziałam skrytykowaną galerie o Janie Pawle..czesto takze krytykowane sa galerie np.starych zdjec,które ja osobiście uwielbiam:):)Jeśli moge wyrazić swoje zdanie...kazdy ma prawo pokazywać tu to co...mu w duszy gra:):) i choc nie zawsze sa to galerie przez innych oceniane jako wyskokich lotów:):) to przecież dzieki temu dowiadujemy sie o naszych znajomych z Deccorii ciut wiecej niż to..ze kochaja wnetrza:):)Jest faktem ze jestesmy na forum wnetrzarskim...ale czy tylko mamy sztywno trzymać sie tego tematu i nie wychylać sie po za niego:):)Dla mnie Decoria jest wspanialym miejscem do poznawania ludzi o podobnych pasjach jak moje:) a przy okazji tych troszke odbiegajacych od tematu galerii,mogę BARDZIEJ poznać człowieka:) Jestem bardzo ciekawa waszego zdania na ten temat...czy musimy aż tak bardzo traktować powaznie Deccorie i sztywno trzymać sie naszego bazowego tematu/czy tez stawiamy na to..aby przez galerie o szerszej tematyce poznać bardziej daną osobe?Serdecznie wszystkich pozdrawiam:)Poruszam ten temat bo osobiscie...mam juz pewne dylematy:)co mogę,a czego nie powinnam pokazac na Deccoriiii i czasem mam wrazenie,ze moja spontanicznosc w wyrazaniu siebie juz troche sie wstrzymała:):):)

coquille

Dodano: 2011-04-04 00:31:41
Wiele już na ten temat mówiłam,nie raz broniłam galerii z serii ,,nie w temacie\'\'...i po ostatnich wydarzeniach mogę powiedzieć jedno...wszystko jest dla ludzi,ale.....co za dużo,to nie zdrowo...pozdrawiam wszystkich serdecznie:)))

BellaRosa

Dodano: 2011-04-04 00:56:57
Moniczko..tu masz racje:)

Pinda

Ilość wiadomości: 6
Dodano: 2011-04-04 03:04:32
Belciu,dziekuje Ci za zaproszenie,co ja mam napisac??? Juz Ci mowilam,ze nie lubie tych starych slodkich fotek,ktorymi Ty (niestet) bombardujesz deccorie. Robisz to na swoim blogu - ja tam zagladam,ale nie wpisuje komentarzy. To jest twoj blog i masz prawo pisac co myslisz i pokazywac, co lubisz,co ci w duszy gra - ja nie mam do tego nic,ale Ty przenosisz potem to samo na deccorie - a po co?. Ostatnio zaszokowala mnie twoja galeria pt.Myszka malowane - slodko ,slodko i kiczowato.Ja wiem,ze komputer ma wiele mozliwosci, i kazdy sukces cieszy -jesli wstawianie fotek w jakis program mozna nazwac sukcesem ja omijam je szerokim lukiem. Jestes na deccori juz dosc dlugo,ale tak naprawde to nie wiemy jak mieszkasz,bo twoje zdjecia sa fragmnentaryczne ,pokazujesz tylko same przedmioty,ale nie ma ich w kontekscie i nie widzimy jak to sie ma do calosci. Znamy za to doskonale zycie i wyglad twojej corki.Bellu ja nie chce Ci dokuczyc,ale mowie to co mysle.Jak dla mnie to najbardzie pasujesz do bloga,tam Ci nikt nie powie,ze to nie na temat.Ja tez produkuje sie na blogu,bo mam taka potrzebe,ale nie przenosze tego na deccorie. Musze Ci powiedziec,ze to co ostatnio dzieje sie na deccorce to juz masowa produkcja z wklejanych fotek i internetu.Taki Eprys robi po kilka dziennie i co tam jest dla mnie nic jak bede miala potrzebe to sobie sama znajde.Ja staram sie nie pisac ze mi sie cos nie podoba,ale czasami juz nie wyrabiam,ja wiem ludzie nie lubia prawdy.Sa takie dziewczyny ,ktore traktuja deccorie jak fecebuk - czatuja nocami . Bellciu jestes wrazliwa,robisz dobre zdjecia i napewno masz wiele do pokazania i powiedzenie,ale najlepiej lubie to na twoim blogu. Pozdrawiam i do zobaczenia na spotkaniu deccorii.

iwonaweronika

Ilość wiadomości: 8
Dodano: 2011-04-04 08:26:30
Dziekuje Ci BELLI ZA ZAPROSZENIE; MUSZE SZCZERZE PRZYZNAC ZE NA POCZATKU BYCIA NA DECCORI WIDZAC CO PONIEKTORE GALERIE TROCHE ZGUPIALAM;; NIEWIEDZIALAM CO JEST GRANE; POTEM PRZYWYKLAM DO TEGO I POWIEM CI SZCZERZE ZE TERAZ OMIJAM JE;; NO CHYBA ZE NP TYPU ZARTY JAK WRZESIENKI NIERAZ GALERIE ITP; TO WCHODZE GDYZ I POSMIAC SIE TRZEBA;; POZDRAWIAM SERDECZNIE

BellaRosa

Dodano: 2011-04-04 08:32:28
Pindziu wcale sie nie gniewam chcialam tylko przeczytac o tym jakie masz zdanie...hm...to tak jest ile ludzi tyle zdan:)zdjec corki(bo i ona nie byla tym zachwycona) juz nie pokazuje,choc ja bardziej traktowalam to jako hold dla fotografa jednego czy drugiego ze tak potrafi...w pierwszych galeriach jest wiele zdjec calosciowych mego domu ,a jesli chodzi o gimpa to po prostu swietna zabawa i wiem ze wielu ludziom sie podobaja.Takze takie galerie jak Epris....mnie inspiruja,zawsze cos tam podpatrze:)ale ,ale szanuje twoje zdanie i wem ze duzo ludzi ma podobne.Co jeszcze....dosc egzaltowana ze mnie osoba i czasami mnie ponosi:):)ale juz od dluzszego czasu staram sie tak robic te galerie,aby pogodzic to co mysle i czuje a jednoczesnie nie urazic ludzi o odmiennym zdaniu.Dziekuje za wpis-o to wlasnie chodzi zeby przeczytac rozne zdania na temat tego co moze a co nie powinno (w mniemaniu danej osoby pokazywac sie na Deccori:)milego dnia..choc pewno Ty w tej chwili spisz w Australii

tessa163

Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2011-04-04 09:42:25
Dla mnie deccoria jest tym wyjątkowym miejscem do którego chętnie wracam po kolejną dawkę estetycznych doznań :) Jest miejscem spotkań z ludźmi których chętnie poznaję dzięki deccorce i miejscem spotkań z ludźmi których lubię i cenię :) Z ogromną przyjemnością podziwiam Wasze prace , talent i umiejętność tworzenia , i to zarówno w kwestii urządzania mieszkania , jak i w kwestii tworzenia niepowtarzalnych dekoracji :) Deccoria jest dla mnie niesamowitym źródłem inspiracji , jest odskocznią od szarego życia , dlatego tu zaglądam niemal codziennie :) Galerie są różne jak różni są ludzie :) Ale wszystkich jednoczy pokazanie piękna i tego zewnętrznego i tego wewnętrznego :) A piękno jest pojęciem względnym :) Dlatego uważam , że galerie mogą być na różne tematy , bo każdemu z nas czego innego do szczęścia potrzeba :) Jedni pokazują fotki przyrody , ukochanych zwierzaków , inni pocztówek , obrazów i swoich najbliższych :) Wielu kocha wnętrza z przepychem a wielu proste :) Do nas zależy wybór , co chcemy zobaczyć i w jaki sposób skomentować :) Pozdrawiam Wszystkich , którym w duszy coś gra ....... :)

Grazyna67

Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2011-04-04 10:57:42
Witam! Dla mnie podobnie jak dla wielu innych, deccoria jest miejscem gdzie szukam i znajduję wiele inspiracji jeśli chodzi o urządzanie wnętrz,tworzenie dekoracji.Deccorowiczki potrafią czasem stworzyć \"coś \"pięknego z niczego :)Jestem pod ogromnym wrażeniem talentu i kreatywności niektórych Pań:)Tak już jest,że jesteśmy różni ,mamy różne gusta i upodobania....i bardzo dobrze:)Najważniejsze w tym wszystkim,aby starać się pozostać sobą,nie we wszystkim kopiować innych,umieć pokazać i obronić swoją indywidualność,pasje i upodobania:)Uważam podobnie jak Tessa, że każdy z nas ma wybór,czy chce daną galerię oglądać czy też nie,czy chce ją komentować czy też nie...Pozdrawiam:)

Izu
Izu

Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2011-04-04 10:57:54
Drogie moje dla mnie deccoriia jest miejsce do którego zaglądam kiedy tylko mogę a ponieważ jestem kurą domową to cieszę się że mogę tu spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach jak moje.Wiem że niektórym osobom przeszkadza że my tu sobie żartujemy,opowiadamy sobie o naszym codziennym życiu ,ciszymy się z sukcesów i osiągnięć naszych dzieci,gratulujemy deccoriowym mamom kiedy na swiat przychodzą ich pociechy a my deccoriowe ciotki cieszymy się razem z nimi. Co z tego że jest to strona wnętrzarska to znaczy że niczym innym nie możemy się zajmować ,macie racje czasami ktoś przesadzi z jakaś galerią ale nie możemy go za to linczować .Każdy człowiek jest inny,i powinniśmy to uszanować. Przez deccorie poznałam wiele wspaniałych osób,wiem że zawsze mogę poprosić kogoś o radę i zawsze ją otrzymam. Uwielbiam buszować po galeriach jest w nich wiele inspiracjii ,pomysłów które można wykorzystać w naszym codziennym życiu.Czy nie uważacie że gdybyśmy zajmowały się tu tylko wnętrzami, to połowa z nas w ogóle by tu nie zagladała bo było by to bez sensu? Pamietajmy deccoria jest dla ludzi z WNĘTRZEM a my wnętrza mamy bardzo bogate.Jeżeli kogoś uraziłam ,to przepraszam ale ja juz tak mam że mówię to co myślę. Pozdrawiam serdecznie

Pawanna

Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2011-04-04 18:12:38
Jestem za Bellą!! Jeżeli chodzi o zdanie Pindy to w zupełności jestem na przeciwnym biegunie. 0
Edytowano 2 razy. Ostatnio 2011-07-31 18:31:24.

elucha

Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2011-04-04 18:33:00
W pełni podpisuję się pod piśmidłem Pawanny.

BellaRosa

Dodano: 2011-04-04 19:14:47
jestem juz po pracy i uwaznie czytam...:) Pawanka dostanie klapsa :):)dziewczyny piszmy tylko o tym jakie mamy podejscie,nie chce aby z tematu wynikla jakas nastepna klutnia,bo nie po to wywolalam ten temat:)serdecznie pozdrawiam:):)

agakol

Ilość wiadomości: 17
Dodano: 2011-04-04 19:25:23
Witam kochani Bella dzięki za zaproszenie do dyskusji ja popieram zdanie Pawany !!! Ja deccorie bardzo polubiłam i lubię oglądać wasze wnętrza ale i galerie z innej bajki wasze rękodzieła ogrody zwierzęta słodkie dzieciaki :) sama zamieszczam galerie nie tylko o wnętrzach , jeśli ktoś nie ma ich ochoty oglądać to niech po prostu je omija .Ostatnio zostałam z krytykowana za galerie o papieżu ja dodałam ją spontanicznie gdyż mieszkam blisko Wadowic i Jan Paweł jest mi bardzo bliski sercu.Jeszcze tylko parę słów o córce Belli ja bardzo chętnie oglądam galerie z Gracją , sama dałam zdjęcie mojej córki bo jak każda mama chce się pochwalić swoim dzieckiem :) pozdrawiam

gaga84

Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2011-04-04 19:48:42
Witam:) Dziękuję za zaproszenie do dyskusji...przeczytałam wypowiedź Pawnanny i całkowicie się z nią zgadzam.... Uważam także , że Deccoria to portal o wnętrzach i dla ludzi z wnętrzem....dlatego nie przeszkadzają mi galerie ptaszków, dzieciaków itp.bo to tez piękno przecież...świadczą o naszej wrażliwości.... Wszystko jest dla ludzi...jak mi się coś nie podoba nie wchodzę , nie komentuję - oto cała filozofia:) i Tym wszystkim ,ktorym takie galerie przeszkadzają - radzę to samo - omijajcie je szerokim łukiem - po co macie się denerwować:)? POZDRAWIAM:)

BellaRosa

Dodano: 2011-04-04 19:55:07
Kochana ,cztery razy próbowałam się zalogowac na forum ale mnie coś blokuje:))Powiem Ci tylko,że dwa lata temu ,jak było pierwsze spotkanie dekorii w Krakowie szefowie portalu powiedzieli wtedy ,że deccoria.pl przestała byc portalem wnętrzarskim a stała się portalem społecznościowym i wszyscy się z tym zgodzili,dlatego postanowili żeby takie spotkanie się odbyło.Tematy na spotkaniu były nie tylko o wnętrzach,ale też np był krótki kurs dekupażu,wystawa obrazów Wendipo:))))na drugim spotkaniu już byłaś ,więc wiesz że wogóle nie było o domach,ale o ogrodach ,kwiatach i jadalnych roślinach:)))więc osoby które tego nie pojmują mają problem ,ale tylko ich:))Róbta co chceta rzekł dawno temu Jurek Owsiak ,a ja dodam \"żyj i pozwól życ innym\"Cieszę się ,że Cię poznałam:)Dzięki Tobie mam piękny banerek,czy się to komuś podoba czy nie:))))buziaczki kochana i nie stresuj się:)).......wklejam slowa Bozenaska))

BellaRosa

Dodano: 2011-04-04 19:57:11
hm..na pierwszym spotkaniu nie bylam...cenna uwaga /Bozenko...jesli chodzi o postrzeganie naszego portalu przez ich zalozycieli...

AlicjaA

Ilość wiadomości: 7
Dodano: 2011-04-04 20:10:06
Dziękuję i ja Bellu za zaproszenie:)))Mi nie przeszkadzają absolutnie żadne galerie....moga być kotki,ptaszki,pieski,dzieciaczki,papież czy Małysz,mogą być fotki z netu i co tylko komu przyjdzie do głowy...Jeżeli ktos ma ochote i pomysł na w/w typ galerii i sprawia mu tu frajdę to czemu nie?????Ja mogę,ale nie muszę tego oglądać.Deccoria, tak jak wszystko inne w życiu, to sztuka wyboru i wybieramy to co dla nas najlepsze,co nam sie podoba :)))Ja oglądam ,komentuje i oceniam to co mi sie podoba,a inni cos innego i tak powinno byc,bo ile ludzi tyle zdań,tyle gustów i upodobań.Dobrze,że wygladamy inaczej ubieramy się inaczej,mieszkamy inaczej i lubimy inne rzeczy,bo nuuudy straszne by były gdyby wszyscy lubili tak samo:))Pewne rzeczy i pewni użytkownicy deccorii smieszą mnie osobiscie i rozbawiają czasem do bólu..ale to też fajne,bo rozrywka jakaś jest......Ja po prostu bardzo,ale to bardzo lubie ten portal i lubię poznane tu osoby,że na wiele spraw przymykam oko:))Pozdrawiam serdecznie :)))

wrzesnia35

Ilość wiadomości: 18
Dodano: 2011-04-04 20:37:12
Bardzo dziękuję za zaproszenie Bello!! popieram zupełnie Pawankę!! pamietam galerię Pindzi m.inn. z synem ..popieram takze Alę .Jjestem kurą domowa i mam kłopoty jak wiele z nas -deccoria to moja odskocznia ..mozna tu także podyskutować ,nawiązałam znajomosci poznałam cudowne kobiety (no i nie tylko ) sama wklejam przeróżne galerie..co prawda zdjęc rodziny nie dodawałam ale zato moje galerie sa i były czasami zupełnie nie na temat .Moim zdaniem wnetrze ludzkie -to takze wnętrze..A prace reczne -ilez ja sie nauczyłam ile zmieniłam w mieszkanku ja naprawde jestem zachwycona szyciem ,haftami, koronkami obrazami,i innymi pracami..-teraz np. z pomoca jednej decorowiczki przestawiam zupełnie nasz pokuj -miałam do tej pory tylko jeden negatywny wpis ale nie hamski osoba poprostu napisała \"yyy mowe mi odebralo.... deccoria dla ludzi z wnetrzem taki jest cel portalu, rozumiem ze watki depresyjne i dylematy zyciowe tez sa tu poruszane....\" grzecznie jej kilka słów napisałam i tyle ...a jak mi się coś nie podoba to ide i juz ..ale to nie oznacza ze gdy w danej galerii nie zostawie komentaza to w niej nie byłam i mi sie nie spodobała czasami czasu brak!!odbiegam od tematu troszke ale -lubię tu przebywac jestem prawie dwa lata i tak szybko nie znike i może nadal bede wklejać swoje dziwne galerie..Pozdrawiam

izape

Ilość wiadomości: 7
Dodano: 2011-04-04 21:12:27
Witam rowniez i ja. Kilka dni temu wpadlo mi w oko cos takiego: Xtian napisał: Drażni mnie coraz bardziej fakt dodawania galerii niezwiązanych z tematyką portalu. To nie jest miejsce spotkań miłośniczek psów, kotów, czy innych zwierzaków... Nie jest to także miejsce dla nachalnej bezpłatnej reklamy firm, którym nie idzie na rynku - mojej firmie też nie jest lekko, musiałem ją zawiesić! To niesprawiedliwe i nieuczciwe, że ludzie wykorzystują deccorię do innych celów! To portal dla wnętrzarzy, ogrodników, rękodzielników, malarzy i innych artystów - profesjonalistów i amatorów, którzy COŚ tworzą! Pomijam delikatny temat ściągania materiałów z internetu... Jeżeli ktoś ma ochotę oglądać zwierzaki, dyskutować o pomocy społecznej, czy innych mniej i bardziej kontrowersyjnych sprawach może założyć sobie darmowego bloga, a nie rozpraszać uwagę innych użytkowników portalu \"z wnętrzem\" w tytule... Odpisalam tak: izape napisał: Wojowniku, chyba nie jestes tu za kare i nie masz obowiazku ogladania wszystkich galerii. Omin te, ktore Cie nie interesuja i po klopocie :) A portal spolecznosciowy ma to do siebie, ze spotykaja sie tu ludzie rozni. Dlatego tez (chyba), jest tutaj towniez kategoria pt. INNE. Kij ma dwa konce. Rowniez i Ty mozesz zalozyc swojego bloga i nie wpuszczac na niego ludzi myslacych inaczej niz TY, i cieszyc sie tylko i wylacznie tym, co CIEBIE interesuje :) I jest to rowniez odpowiedz na ten temat. Nikt tu nie jest za kare. Nie interesuja mnie jakies galerie, nie wchodze, ale inni przeciez moga sie tymi galeriami zachwycac. Jestesmy rozni i cale szczescie! Jakze nudno byloby, gdyby bylo inaczej. A Deccoria, to portal spolecznosciowy DLA LUDZI Z WNETRZEM, a nie tylko o wnetrzach. Ciesze sie, ze poznalam tutaj tyle wspanialych ludzi, tyle sie nauczylam i tyle nadal zazdroszcze:))

jwkw

Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2011-04-04 22:06:50
Droga Bello dziękuję za zaproszenie do dyskusji. Jestem na Deccorce od niedawna. Jest to portal który niewatpliwie sprawia, że jesli tylko mogę - odwiedzam go. Tyle ile osób jest w Deccorii - tyle różnych galerii. Tak jak pisałam galerie są różne.I tak np. dzięki temu że zobaczyłam galerię starych zdjęc - pobiegłam do fotografa aby zdjecia min.trójki moich dzieci przerobił na zdjęcia w sepii. Zainspirowały mnie te fotki do stworzenia na ścianie mojego mieszkania małej, rodzinnej galerii zdjęc w kolorach sepii i czarno-białym. Inną inspiracją była biel. Pomalowałam wiklinowe koszyki na moim balkonie na biało i posadziłam w nich kwiaty. Poznałam w Deccorce wiele interesujących i fajnych ludzi. Nawiązując do tematu forum jestem zdania, że portal ten nie powinien być tylko i wyłącznie portalem na którym pokazuje sie tylko wnętrza naszych sypialni, salonów, kuchni itd. Kazdy z nas niech zamieszcza galerie jaki uważa za interesujące. A my mając wybór, zagladajmy do tych które nas interesują i czerpmy natchnienie do tworzenia innych aranżacji. Jeszcze jedno: czasami zastanówmy się przed wystawieniem komentarzy w galeriach innych. Ostatnio byłam świadkiem bardzo złośliwych i prawie że obrażających komentarzy w galerii pani, która po prostu kocha lalki. Byłam w lekkim szoku czytając te komentarze. Pamiętajmy że nie tylko wnętrez naszych domów i mieszkań jest ważne. Ważne jest to co MY mamy w sercach i jakimi jesteśmy ludzmi. A jeżeli jeszcze chcemy się podzielić tym z innymi - to myslę że tak właśnie powinno być. Pozdrawiam wszystkich bardzo, bardzo serdecznie!