Autor Tematy

kandelabr

Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2012-07-23 14:46:43
Ten post został usunięty z forum. Dlaczego? Dodano: 2012-07-23 09:10:39 Cytuj "trzymaj sztamę z Kandelabrem(bardzo obśmiana i przekomicznie skomentowana wczoraj postać" - to cytat z AlicjiA. Tak więc miło mi, że nawet na zlocie Szanownych Deccorianek byłam "wdzięcznym" tematem. Wszak śmiech to zdrowie :):):):). Gdyby jednak Panie Deccorianki nie zauważyły do tej pory, to jedyną osobą wobec której byłam tu bardzo niemiła to największa hipokrytka i pusta chwalipięta, kabotynka i megalomanka która przez swoje rozbuchane ego doprowadziła do zmian regulaminu - królowa deccorii :D:D:D. I żeby wszystko było jasne - wiszą mi jej falbany na parapetach i białe poduchy na wytartych aksamitach, ale fakt, że manipuluje wszystkimi mnie zbrzydza dokumentnie i powoduje niesmak. A Wam kochane obrończynie królowej życzę, by uczyła wasze dzieci :):):)

Piniek

Ilość wiadomości: 13
Dodano: 2012-07-23 15:00:19
Królowa ma długie ręce ;) Ja już raz dziś wyrażałam swa opinię na temat Pani Aferzystki AlicjiA i jej poczynań - drugi raz mię się nie chcę..... Jednakowoż jedyne co powtórzę to postulat do dziewczyn - wiernych wyznawczyń swego guru - Dziewczyny, jeżeli jeszcze zachowałyście resztki zdrowego rozsądku, to spróbujcie spojrzeć na swą panią obiektywnie, nie jak wierne bezmyślne pieski..... Nie jest Wam głupio?

kandelabr

Dodano: 2012-07-24 12:51:15
Ależ amigos nie ma też tu obrońców uciśnionych :D:D:D. O dziwo. A przecież mogłyby sobie podworować kontynuując zabawy zlotowe :):):)

Piniek

Ilość wiadomości: 13
Dodano: 2012-07-24 13:18:02
O-tóż-to!!! :D No, gdzież jest to ubawione towarzystwo adoracji Pani A ??? Coś się obrońcy, poplecznicy i współobgadywacze-obśmiewacze pochowali do swych falbankowych norek....... Dziwne.

kandelabr

Dodano: 2012-07-26 08:54:37
:D:D:D:D

lemur

Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2012-09-18 14:16:30
Witam drogie panie i szanownego pana. Jestem tylko "głupią babą pękającą z zachwytu nad banałem" ( cytat przesłany mi przez Deccoriankę), gdzie mi tam do was ludzi z klasą... Osobistego guru nie posiadam... Razi mnie grubiaństwo i protekcjonalność... Cóż tam, jakoś to przeżyję. Trzeba być wyrozumiałym dla człowieka, zważywszy jak dawno został stworzony... Pozdrawiam prawie z nad morza ze swojej koronkowo-starociowej norki:)))))

hehe

Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2012-11-25 19:11:35
Lemurku! A co Cię tak wkurzyło?