Autor Tematy

agnieszkasliwinska

Ilość wiadomości: 65
Dodano: 2009-03-09 16:36:01
Cześć Wprowadziliśmy nową funkcjonalność, która ułatwi Wam korzystanie z galerii. Pod zdjęciami pojawiły się przyciski "następny/poprzedni" - dzięki nim będziecie mogli szybciej przeglądać zdjęcia :) Co o tym myślicie? Czekamy na kolejne sugestie Agnieszka Śliwińska Product Manager Deccoria.pl Interia.pl

bena
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2009-03-11 22:13:02
Dziś się właśnie zarejestrowałam i i przed potwierdzeniem rejestracji usiłowałam się przywitać z Wami, gdzieś tam się wkleić. No bo nie jestem zbyt biegła w obsłudze komp. i tych wszystkich nickach, tagach itp. No ale ja nie o tym. Chciałam ( a zaglądam do deccorii od kilku conajmniej tygodni ) podziękować za to ułatwienie bo tego mi bardzo brakowało i utrudniało przegląd tych pięknych galerii. Dzięki.

havana

Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2009-03-15 14:45:36
Bardzo fajna nowa opcja, chociaż ja najczęsciej korzystam ze slideshow. Bardzo bym się cieszyła, gdyby istniała możliwość dodawania galerii do "ulubionych" oraz opcja podglądu wszystkich własnych komentarzy - wtedy łatwo byłoby odnaleźć galerie, które się komentowało.

pepsifloat

Ilość wiadomości: 13
Dodano: 2014-03-30 14:57:53
Slideshow powinno sie uruchamiac po klieknięciu na fotkę!!!!! teraz otwiera sie nowe okienka z tą jedną fotką - beznadziejna opcja. Slideshow powinno oferowac opcję fullscreen, tak jak na facebooku czy google i wszystkich szanujących się galeriach.... i oczywiscie nawigacja za pomocą klawiszy strzałek i wyjscie przez ESC. Poza tym własciciel portalu DEccoria (czyli Innteria) chyba nie słyszał o czyms takim takim jak user experience i responsive wed design. Mam netbooku z ekranem 13,8" i paski górne (Zaloguj, ten z logo, Menu, breadcrumb...) zajmują łącznie połowę ekranu - porażka - tak sie nie da przeglada strony!!!!! zmniejszcie to wszystkie i przesuncie na bok / zróbcie ukrywane, aby lepiej wykorzystac miejsce i by użytkownik widzial wiecej treści!!!!

DankaB
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2014-08-03 18:50:41
Witaj.Wiem,że chcesz się wykazać ,ale proszę wróć do poprzedniej strony była naprawdę dobra nie zmieniaj to jest zdanie nie tylko moje .Doceni to wiele Deccorowiczek wierz mi.Niech zostanie po staremu. agnieszkasliwinska napisał: Cześć Wprowadziliśmy nową funkcjonalność, która ułatwi Wam korzystanie z galerii. Pod zdjęciami pojawiły się przyciski "następny/poprzedni" - dzięki nim będziecie mogli szybciej przeglądać zdjęcia :) Co o tym myślicie? Czekamy na kolejne sugestie Agnieszka Śliwińska Product Manager Deccoria.pl Interia.pl

violinek

Ilość wiadomości: 12
Dodano: 2014-08-21 11:04:46
Od tygodnia usiluje "zaprzyjaznic "sie z nowa wersja deccorii ..wedlug mnie za duzo "migania " , szkoda , ze zniknelo to co bylo tak dobre -czyli tytulowa strona decco Pozdrawiam