Autor Tematy

karafka

Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2015-02-10 16:10:37
Witaj Basiu:) Super pomysł .............aż chce się odpisywać teraz,bo wszystko jest przejrzyste.......wcześniej zlewały się wypowiedzi.........stosowałam przerywniki typu "########### " ale i tak wszystko było mało czytelne. Dziękuję za wspaniałą zmianę:))) Pozdrawiam Barbara-karafka

anett13

Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2015-02-10 18:47:46
Witaj Basiu:) Zdecydowanie jestem na TAK,super zmiana ..... Teraz wiadomości są bardziej przejrzyste . Gorąco pozdrawiam Aneta

agatarn

Ilość wiadomości: 31
Dodano: 2015-02-11 17:12:32
nooooo rewelacja:) czekamy na kolejne nowinki:) pozdrawiam Aga

anni

Ilość wiadomości: 7
Dodano: 2015-04-12 11:31:18
Basiu witam serdecznie,zapytanie ;czy w tym roku ,jezeli tak ,kiedy bedzie zlot Deccorianek,milo wczesniej wiedziec,umozliwi planowanie urlopu wakacyjnego,zadna nie pyta albo zwracam sie do nie wlasciwej osoby....... prosze o odpowiedz dziekuje anni
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2015-04-12 11:37:10.

Rybka54

Ilość wiadomości: 42
Dodano: 2015-04-15 12:50:50
Witam Pani Barbaro :)Pisze Pani ,ze "nie zaniechacie tradycji zlotow" ...ta tradycja juz jest zaniechana :( Za Pani Agnieszki Sliwinskiej odbyly sie 4 zloty deccorian : Krakow ,Krakow,Wroclaw ,Krakow...i koniec ! w 2013 r. nie odbyl sie i 2014 r.tez ! Kiedy w ubieglym roku podpytywalam sie o zlot 2015 r. dostalam informacje ,ze juz napewno sie odbedzie .Szkoda ,ze jednak nie ! Zaluje bardzo ,bo poznalam na tym portalu wiele fajnych osob ,a zloty byly wspaniala okazja do spotkania ,wymiany ,kupna prac recznych ,obrazow itd..krotki kurs fotografowania i ciekawe prelekcje...Byla tez okazja do blizszego poznania sie i zabawy na koniec zlotu ...Potem jeszcze dlugo wspominalismy i wspominamy do dzisiaj ...Szkoda :( Pozdrawiam :)

Rybka54

Ilość wiadomości: 42
Dodano: 2015-04-15 19:23:28
Dziekuje za odpowiedz ...Pozdrawiam :)

anni

Dodano: 2015-04-17 19:05:49
Basiu witaj ! Dziekuje,zapomina sie o nas.......oczywiste jest, Deccoria istnieje dzieki nam......... W Wroclawiu Tato zalozyciel proponowal male zlociki /regionalne - puste slowa...... Jeden na dwa lata nie jest w stanie Zarzad Deccorii sfinalizowac. Bardziej zrozumiale jest,ze Tato zolorzyciel nie przewiduje wogole takich akcji. Bardziej podoba sie szczera i prosta odpowiedz. Prosze nas nie odsylac w kolejke oczekujacych........ pozdrawiam anni

adzia75

Dodano: 2015-07-09 16:11:48
Witam są bardzo duże problemy z wstawianiem zdjęć.Kilka dziewczyn zrezygnowało z wklejeniem nowej galeryjki,zdjęcia nie wchodzą mimo ich zmniejszenia. Mnie udało się wkleić galerię,ale bardzo długo zdjęcia się ładują,przy większej ilości bardzo to czasochłonne i zniechęcające.Poza tym ,przy wstawianiu kilku komentarzy pod rząd ,wyskakuje komunikat,że nie mogę wstawić komentarza i to dzieje się od dawna .

adzia75

Dodano: 2015-07-14 13:25:38
witam nadal są duże problemy techniczne.zdjęcia się wgrywają a potem ich nie widać,podczas pisania komentarzy często trzeci z rzędu już nie wchodzi i widnieje komunikat o niepoprawnych danych lub że nie mogę wstawić komentarza.