Autor Tematy

Ewellina9
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2017-01-15 16:43:01
Witam, Czekam na oddanie swojego wymarzonego mieszkania :) Zaczęłam już rozmyślać jak mogłabym je umeblować aby spełniło wszystkie wymagania moje i narzeczonego. Z pewnością chciałabym maksymalnie wykorzystać przestrzeń i znaleźć miejsce na szafy,komody i schowki. Pozwolę sobie rozpisać poniżej co chciałabym aby znalazło się w każdym z pomieszczeń i będę bardzo wdzięczna za poradę jak zrobić aby to zmieścić w miarę możliwości :) 1. Sypialnia bez łazienki na początku będzie to pokój gościnny z kanapą rozkładaną oraz biuro z rogowym biurkiem (juz mamy) dobrze by było znaleźć miejsce na szafę. Z pewnością niedługo będzie to pokoik dla dziecka a w dłuższym okresie pokój dla 2 dzieci ale to jeszcze trochę czasu minie :) 2. Sypialnia z łazienką będzie moja i przyszłego męża. Na pewno musi znaleźć się łoże małżeńskiego min. długość 2m, z szafeczkami po bokach i miękkim zagłówkiem. Na przeciwko myślałam o komodzie i miejscu na niewielki telewizor, chciałabym też miejsce na większą szafę, ewentualnie tutaj wstawić biurko? 2. Mniejsza łazienka z dużym prysznicem. Marzą mi się łazienki z zabudową na zamówienie tak aby umywalki wbudowane były w blaty a pod spodem miały szuflady a po bokach czy z jednej strony do sufitu zabudowa z drzwiczkami. Zależy mi na miejscy do przechowywaniu ale tak aby nie przesadzić. 3. Przedpokój - tutaj raczej wiadomo ze znajdzie się duża szafa we wnęce z przesuwnymi drzwiami. Jednak zależy mi na wciśnięciu gdzieś miejsca aby można było usiąść, zawiązać buty czy postawić zakupy. Myślałam o jakiejś zabudowie od drzwi wejściowych wchodzącej lekko do salonu? 4. Większa łazienka z dużą wanną/pralką i również zabudową na zamówienie aby było miejsce do przechowywania (mopa, chemii itp) 5. Aneks kuchenny - plan pokazuje pewny rozkład ale myśle o czymś w literze U. Z wysepką jako dodatkowy blat do pracy, lekko wysuniętą na salon aby można było dostawić krzesła na szybkie śniadania. 6. Salon - koniecznie rodzinna rogowa, rozkładana kanapa, stół również rozkładany (mamy dużo znajomych i sporą rodzinę) i tutaj również ewentualnie biurko o którym wspominałam. Poniżej link do planu mieszkania: https://zapodaj.net/a7c2008ba45a9.jpg.html Z góry bardzo dziękuje za wszystkie porady.

krystan
Ilość wiadomości: 9
Dodano: 2017-06-19 11:03:35
Polecić Ci mogę firmę która zajmuje sie projektowaniem wnetrz. Doskonale podpowiedzą co i jak świetnie wykonają Ci meble szafy oraz garderobę. Mój kumpel korzystał z ich usług http://www.szafysenatorserwis.pl/