Deccoria
Mamy już 814598 zdjęć
Galerie
Autor Tematy

luca11
Ilość wiadomości: 32
Dodano: 2011-02-02 19:19:14
Witam Pani Joasiu
korzystałam z Pani cennych rad.Za które jestem bardzo wdzięczna. Proszę jeszcze o pomoc w wyborze fototapety do kuchni , która ma być pomiędzy szafkami za szkłem./ Zdięcie tej ściany gdzie ma być ta fototapeta jest w galerii. Dodam , że kuchnia jest w kolorze ecru boki szafek w kolorze wenge. ( tego nie widać na fotce). Podłoga gres ecru.
Myślałam o dodatkach w kolorze limonki oraz lampie np. takiej

Zobacz zdjęcie: http://www.mojelampy.com/up_files/836_403713310_b.jpg

Czy szukać fototapety również w kolorze limonki np.

Zobacz zdjęcie: http://www.mamita.pl/fototapety/panoramy-kuchenne/fototapety-panoramy/49d.jpg

czy może coś w tym stylu by lepiej pasowało np.

Zobacz zdjęcie: http://www.mamita.pl/fototapety/panoramy-kuchenne/fototapety-panoramy/hk15d.jpg

lub

Zobacz zdjęcie: http://t2.ftcdn.net/jpg/00/22/41/63/400_F_22416340_Nf5OgND0eaQkhZ1UAVPnk9jUgnSuWtrk.jpg

. Kuchnia jest otwarta na salon, który jest w fazie umeblowania ( ściany również ecru meble w kolorze wenge) jestem przed zakupem kanap oraz nie wiem jakie dodatki by pasowały aby nawiązać do kuchni? Proszę również o sugestie . Dziękuję

luca11
Dodano: 2011-02-02 19:22:51
Proszę również o Pani sugestie co do fototapety nie upieram się przy prezentowanych powyżej :)

joannamichalska

Ilość wiadomości: 707
Dodano: 2011-02-02 21:06:34
Witam,
Pomysl z limonkami wraz z lampa w tym samym kolorze jest jak najbardziej dobry.
Dalej mozna kontynuwac te dodatki np: dywan maly shagy w tym samym kolorze, podkladki na stół - ale nie mozna przesadzic z iloscia.
Pozdrawiam
JMD

luca11
Dodano: 2011-02-02 21:24:31
Dziękuję za sugestie . Myślałam jeszcze właśnie o podkładkach w kolorze limonki . Zastanawiam się również nad garnkami w tym samym kolorze. Czy nie przesadzę kolorystycznie jeżeli zakupię garnki w tym kolorze? Dodam , że nie planuję już nic innego w limonce.

I jeszcze mam jedno pytanie. Poniewaz kuchnia jest otwarta na salon jakie zastosować dodatki w salonie. Tak jak pisałam we wcześniejszym poście meble i kolor scian będą nawiązywały do mebli w kuchni.

joannamichalska

Dodano: 2011-02-02 21:49:30
Dodatki srebrne lub kremowe np: swiecznik, wazonik
A w jakim kolorze bedzie wypoczynek?

luca11
Dodano: 2011-02-03 06:47:23
Pani Joasiu
wypoczynek do salonu jezscze nie jest zakupiony. W tej sytuacji jaki by Pani kolor zaproponowała?

luca11
Dodano: 2011-02-12 14:03:58
Bardzo proszę o podpowiedź :)
Dziekuję

joannamichalska

Dodano: 2011-02-12 19:28:05
Witam,
Proponowałabym wypoczynek w kolorze ciemnego brazu z poduchami w kolorze limonki.
Pozdrawiam
JMD

laluna266
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2011-02-16 06:38:19
Witam ja również bardzo proszę Panią o radę ,
Mam kuchnie bordo-sahara, ciemne na dole , jasne u góry. Ściany w kolorze grafitowym , jakie kolory fototapety pasują pomiędzy tą kolorystykę kuchni .Niestety nie mogę dołączyć fotek kuchni ponieważ jest ona jeszcze nie gotowa , robiona na zamówienie .
Czekam na szybką odpowiedż , pozdrawiam

DecoMania_pl

Ilość wiadomości: 7
Dodano: 2011-11-06 17:08:41
My proponujemy szkło w kuchni zadrukowane bezpośrednio cyfrowo zdjęciem.
Mamy również fototapety do kuchni - z różnych materiałów.
http://www.decomania.pl/fototapety-do-kuchni.html
Przy płycie warto je zabezpieczyć szkłem hartowanym.
Wszystkie fototapety robimy na wymiar ścian.
Zapraszam do galerii na www.DecoMania.pl.

joannamichalska

Dodano: 2011-11-08 11:48:25
Witam,
A jaki jest blat?
I czy jest listwa do blatu/
Kolory ktore beda pasowaly to pomoarancz,sliwka turkus,czarny - a jaki kolor jest podlogi?
Prosze o wiecej detali - latwiej bedzie sprecyzowac odpowiedz.
Pozdrawiam
JMDESIGN
www.jmdesign.pl

bastek1980
Ilość wiadomości: 11
Dodano: 2011-12-14 20:43:22
Witam Pani Joasiu! Proszę o pomoc w aranżacji wnętrza, a konkretnie salonu z aneksem kuchennym.
Wymiary pomieszczenia aneksu kuchennego to 270x330, natomiast salonu to 390x330. Razem z narzeczoną wybraliśmy już podłogę - Quickstep GO (w części salonowej) oraz płytki z gresu bardzo jasnego gresu w połysku (w części kuchennej).
W części salonowej znajdować się będą meble BRW Largo wenge (akurat mam je aktualnie i szkoda mi ich zostawić na starym mieszkaniu). Kolor mebli kuchennych wybraliśmy fronty w białym lub jasnym kremowym połysku. Blat meblowy myślę, że jakiś bardzo jasny, nawiązujący do frontów. Boki szafek meblowych w kolorze wenge - aby z kolei nawiązywały do koloru mebli w części salonowej.
Nie mamy pomysłu na: kolor ścian, sofę, przestrzeń pomiędzy szafkami kuchennymi (dolnymi i górnymi) oraz wszelkiego rodzaju dodatki...
Byłbym wdzięczny za pomoc i wszelkiego rodzaju sugestie.
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2011-12-15 10:15:53.

emu0019
Ilość wiadomości: 85
Dodano: 2013-04-12 18:56:28
Pomiędzy szafkami proponowałabym foto tapety do kuchni przedstawiające owoce lub kawę, jedzenie, itp.

Liczba pozycji na stronie: