Autor Tematy

karioka2000

Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2012-01-24 23:31:28
Mam problem dot. podjęcia decyzji w przemalowaniu mebli na biało.Moje szafki kuchenne mają fronty pokryte laminatem (chyba tak to się nazywa)?Jest to dość gruba i śliska warstwa "czegośtam" naklejona na płytę.Można by to porównać do paneli podłogowych.Mam wprawę w malowaniu akrylem różnych powierzchni,nawet mebli politurowanych na tzw.wysoki połysk,ale nie mam pojęcia,czy ten rodzaj materiału,który jest na kuchennych szafkach da się pomalować???Frontów jest dość dużo,bo w sumie 3m górnych i 3m dolnych i nie tak prosto będzie ,w razie wpadki, zafundowac sobie nowe.Nie mogę nawet zrobic próby w miejscach niewidocznych-bo takich nie mam,a boki są z mdf-u ,który po malowaniu spełnia oczekiwania.

toja1

Ilość wiadomości: 16
Dodano: 2012-01-25 08:57:49
O widzisz karioka dobry temat zapodałaś .... ja też odsuwam na bliżej nieokreślony termin malowanie frontów kuchennych , bo mam "pietra" a korci mnie od dłuższego czasu . W sumie fronty mam w stanie idealnym ale taka mnie fanaberia naszła z tym przemalowaniem . Może pstrykniesz parę fotek byśmy mogli zobaczyć z czego te Twoje meble są zrobione .
Edytowano 1 razy. Ostatnio 2012-01-25 16:20:05.

LadyinBlack88

Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2012-01-25 09:27:02
Ja mam toaletkę z dziwnego materiału, rodzaj jakiejś okleiny, wygląda jak drewno ale to cholera wie co jest. Bardzo chciałabym ja pomalować ale się boję. Czym dziewczyny malować, żeby się trzymało?

karioka2000

Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2012-01-25 13:55:34
Mam teraz w sprawach zdjęciowych"jesień Średniowiecza"-pożyczyłam aparat i wrócił zdezelowany,a tydzien temu komórka wypadła z torebki i aparacik robi zdjęcia w stylu retro ,nie nadające się do oglądania.Jak tylko coś w tej sprawie się zmieni zrobię próbkę tego czegoś na meblach i pokażę,ale myślę,że to popularna okleina meblowa i gdyby nie te wymiary mebli dawno już bym zaryzykował Moja kuchnia też jest jeszcze w dobrym stanie,ale fanaberia pcha mnie do przemalowania:)nie chcę jednak ryzykować katastrofy ze złażącą farbą.Czekamy więc na rady "ludzi po przejściach"z malowaniem:)

toja1

Ilość wiadomości: 16
Dodano: 2012-01-25 16:21:42
To ja karioczko zaczekam z Tobą , pozwolisz ?