Dodaj komentarz:
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy
Wpisz treść komentarza
Już dodałeś ten komentarz
Aby dodać komentarz do zdjęcia, musisz potwierdzić swój adres e-mail
Nie możesz dodać komentarza, ponieważ zostałeś zablokowany przez tego użytkownika
Przekazałeś niepoprawne dane
Komentarze
Delfinka82

Autor: Delfinka82
Data dodania: 2017-03-04 09:33:12
Mysle, że w urzadzeniu pokoju dziecka niewazna jest ilość włożonych pieniędzy, ważne jest aby było przytulnie i funkcjonalnie. Ja jednak kupilabym łożeczko z barierką aby dziecko było bezpieczne oraz dobry materac. Pokój wydaje się być dobrze doświetlony lecz ja bym przestawila stoliczek w miejsce bardziej oświetlone np pod oknem lub po prawej stronie okna (ustawienie zależy również od tego czy dziecko jest prawo czy leworęczne). Pozdrawiam :-)
bonibuca

Autor: bonibuca
Data dodania: 2017-03-03 20:55:03
Ogladnęłam pokój i choć nie jest to po mojemu to trochę rozumiem . Wg Montessori dzieci powinny mieć wszystko w swoim zasięgu ,niziutkie i nawet spanie na materacu jest dopuszczalne ( bo bezpieczne. ) Nie wierzyłam,ale w internecie ukazywały się filmiki ,co czeka dzieci w naturalnych materacach i byłam przerażona ilością robactwa. Więc chyba materac piankowy nie jest zły. Kiedyś być może będzie tu łóżko z baldachimem w różowym kolorze? ( a może daj Boże - nie)
estiflore

Autor: estiflore
Data dodania: 2017-03-03 13:20:49
W tym pokoju nie ma nic godnego uwagi, więc po co go pokazywać? Spanie na podłodze to nie kwestia oryginalności czy ekstrawagancji, ale braku pieniędzy po prostu i każdy to rozumie, nawet emerytki, które odziedziczyły łózka wypchane słomą owsianą (że sparafrazuję elokwentną przedmówczynię). Dobrze, że ten pokój w ogóle jest, właścicielce należy życzyć aby z czasem stał się ładniejszy i funkcjonalniej urządzony. Pozdr.
Atka76

Autor: Atka76
Data dodania: 2017-03-03 10:55:10
to zazdroszczę Ci podejścia do tematu ;) mnie krew zalewa i nie moge trzymać jęzora za zębami ;) wdaje sie w dyskusje niepotrzebne ... kijem Wisły nie zawrócę :P
Urszulaaa

Autor: Urszulaaa
Data dodania: 2017-03-03 10:39:31
ja śpie na materacu już w sumie 10 lat z przerwami:) lubię żyć po swojemu i wiele krytyki otrzymuje która staram się przyjmować z uśmiechem, szkoda mi nerwów :)) dzięki za słowa otuchy bo miło że ktoś się wstawia za mna heh. Dokładnie, my jesteśmy dopiero na samym początku urządzania i mimo że niektóre rozwiązania są prowizoryczne to i tak sprawiają mi radość.
Atka76

Autor: Atka76
Data dodania: 2017-03-03 10:24:09
Ulaaa Ty sie nawet nie przejmuj tymi bzdurami ....żyj po swojemu ,łózko to nie szczyt marzeń :P juz nie pamiętaja emerytki jak to jest byc na dorobku? tez spałam na podłodze i miło wspominam ten okres i nikt sie nie przejmował wentylacją?! Nie każdy dostaje w spadku łózka przedwojenne wypchane słoma owsiana :P
Urszulaaa

Autor: Urszulaaa
Data dodania: 2017-03-03 10:10:44
Wiem łóżka można kupić w przystępnej cenie np w Ikei (bardzo mi sie podobają). Tylko my nie mamy tego sklepu w swojej okolicy. Ikea jest przez nas odwiedzana co 2 lata. Więc to już niedługo.
Urszulaaa

Autor: Urszulaaa
Data dodania: 2017-03-03 10:02:55
dziękuje za troskę :) ale nikt nie cierpi i w tym momencie tak mamy. Łóżko zdemontowaliśmy zwyczajnie ze względów bezpieczeństwa naszego dziecka. Teraz ma mniej guzów. Domyślam się że wiele Pań mnie potępia ale to rozwiązanie jest dla nas dobre i nam tak pasuje. Niedługo kupimy i sobie łóżko i córce.
Urszulaaa

Autor: Urszulaaa
Data dodania: 2017-03-03 09:54:10
:)do czasu ale z innego powodu. Po prostu wymienimy kiedy noce będą częściej suche hehe.
tula

Autor: tula
Data dodania: 2017-03-03 09:53:27
Urszulo, wyraźnie napisałam, że też kiedyś sypiałam na podłodze na materacach, kilka lat. Cóż, studenckie życie. I że nie wspominam tego źle.
Ale spanie dziecka to inna sprawa. Zaproponowałam bardzo tanie rozwiązanie. Słomę owsianą można kupić przez internet. Gąbka nie jest dobra dla nikogo, ani dla starego ani dla młodego. Ale zrobisz, jak zechcesz, oczywiście.
Urszulaaa

Autor: Urszulaaa
Data dodania: 2017-03-03 09:42:52
to popełniam grzech, w naszym mieszkaniu nie ma łóżek wszyscy śpią na podłodze :)
Urszulaaa

Autor: Urszulaaa
Data dodania: 2017-03-03 09:34:37
To jest przede wszystkim pokój dziecka:) nie stawiałam do zdjęcia wystylizowanych zabawek bo takich nie mam. Moje dziecko uwielbia kolory i teletubisie więc na stonowane barwy przyjdzie kiedys pora. Materac tak tani gąbkowy ale spi sie na nim dobrze ( czasem zasypiam tam i ja). Niedługo będzie wymieniany na prawdziwe łóżko.
krynia9

Autor: krynia9
Data dodania: 2017-03-03 09:23:01
Dzieki że dałaś fotki.Kolorowe skrzynki na ścianie okna ciekawie się eksponują :)
Pokój przetrwania ala survival to coś dla moich chłopców ciągle któryś śpi na podłodze i to w śpiworze.
tula

Autor: tula
Data dodania: 2017-03-03 08:42:42
Spałam kiedyś na materacach położonych na podłodze, z innych przyczyn niż Twoje dziecko i nie wspominam tego źle. Często trzeba było zmieniać pościel, bardzo szybko się brudziła. Ale Ty i tak musisz zmieniać często, więc to nie problem.
Ale...co to znaczy najtańszy materac ? Gąbkowy ?
Małe dziecko trzeba jednak szczególnie chronić. Gdyby moja maleńka dama miała tak spać, wypchałabym zwykły płócienny worek słomą owsianą .
Podłoga ładna, okno nowe, reszta jest przejściowa, nie ma się co czepiać :)