Dodaj komentarz:
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy
Wpisz treść komentarza
Już dodałeś ten komentarz
Aby dodać komentarz do zdjęcia, musisz potwierdzić swój adres e-mail
Nie możesz dodać komentarza, ponieważ zostałeś zablokowany przez tego użytkownika
Przekazałeś niepoprawne dane
Komentarze
Delfinka82

Autor: Delfinka82
Data dodania: 2017-03-05 23:37:42
Teri, pokoik bardzo ładny tylko trzeba go troszke dopieścić ;-). Widze tu jasno szare ściany. Kolor niebieski w meblach widze jako biały do tego białe długie zasłony upięte po bokach. Z nowych rzeczy: białe biureczko z szuflafami po bokach a nad biurkiem nadstawka lub pòłeczka. Na łożku widze narzute i dużo poduszeczek...bedzie córce miło usiąść z ksiażką ;-) Na podloge jasny dywanik. 1000 zł to max ile wydasz. Zajżyj do popularnej sieciòwki i już.
teri

Autor: teri
Data dodania: 2017-03-05 18:24:54
bardzo jaskrawo...chaotycznie i niefunkcjonalnie...przede wszystkim biurko dla ucznia i dobre krzesło to podstawa...no i oczywiście biurko pod okno...kolor mebli nie jest zły dla nastolatka...ale kolor ścian aż boli...nerwica murowana...wprowadź biel łączoną z granatem lub odpowiednim szarym ...meblościankę spokojnie można złączyć na długiej ścianie...w kąciku łóżkowym zastosować białą boazerię...lustro za łóżkiem obok komody...na podłogę jakiś dywanik...gdzieś na ścianę tablica na magnesy, bo będzie się teraz działo...przytulna lampka nocna...
ewa17117

Autor: ewa17117
Data dodania: 2017-03-05 15:44:13
Biurko wyniosłam do piwnicy bo straszna kolubryna, natomiast stolik dodaje lekkości w pokoju. Dokupie jej fotel do biurka i szafkę na kółkach z Ikei typu Hammer w białym kolorze.
agatarn

Autor: agatarn
Data dodania: 2017-03-05 15:08:19
biurko i krzesło to bym dokupiła , zasłonki na boki okna lub roletę , fronty mebli można śmiało pomalować , u nas 9 lat i jeszcze jest trochę zabawek ale pokój zmieniamy stopniowo ograniczając zabawki a wprowadzając elementy bardziej młodzieżowe, ostatnio doszedł kącik czytelnika
tula

Autor: tula
Data dodania: 2017-03-05 13:52:41
Sprawdziłam, stronka nie wchodzi, wpisz może tylko nazwę sklepu w gugla, sorki :)
tula

Autor: tula
Data dodania: 2017-03-05 13:50:19
Zainwestowałabym te pieniądze w fotel biurowy i biurko. Nie wiem, czy tysiąc złotych na to wystarczy, ale uważam dokładnie tak, jak Sonika. Ściany są czyste, może zmienić je tylko częściowo ?
Motyle zapakowałabym w jakieś ramki :), uszyła lub kupiła jakąś miękką i mięsistą narzutę na łóżko np grafitową, zrobiłabym raczej zagłówki, o firance Sonika napisała, legowisko dla psa bardzo , bardzo fajne.
Nie malowałabym frontów, raczej nakleiłabym np. zielone poprzeczne dechy :) albo coś innego, co spodobałoby się córce. Adres sklepu masz poniżej.
Pozdrawiam :)
https://www.dekea.pl/pl/dzial/okleiny-meblowe
Sonika

Autor: Sonika
Data dodania: 2017-03-05 12:44:24
Po przejrzeniu Twoich galerii wywnioskowałam,ze Twoja córka ma ok.10 lat.Widziałam jej pokój,co się stało z biurkiem,bo stół kuchenny w jej pokoju chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem?W pierwszej chwili zainwestowałabym w porządny fotel biurowy-kręgosłupa nie wygrywa się na loterii.Ściana przy łóżku jest zimna,można pomyśleć o tapicerowanym zagłówku a najlepiej o poduszkach ściennych zawieszonych na drążku wzdłuż łóżka(jest to fajny patent na oparcie).Ściany można przemalować na szaro i wtedy zobaczysz jak prezentują się granatowe mebelki na ich tle.Jak będzie taka potrzeba,to je przemaluj.Można przecież zostawić w takiej wersji jak są i dobrać spójnie kolorystyczne dodatki.Firanka oczywiście do wymiany.