Dodaj komentarz:
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy
Wpisz treść komentarza
Już dodałeś ten komentarz
Aby dodać komentarz do zdjęcia, musisz potwierdzić swój adres e-mail
Nie możesz dodać komentarza, ponieważ zostałeś zablokowany przez tego użytkownika
Przekazałeś niepoprawne dane
Komentarze
teri

Autor: teri
Data dodania: 2017-05-15 20:24:01
ładny ten pokoik ...a ja tak chciałam dla mojej córki różowy pokoik...niestety sprezentowano nam wystrój drewnopodobny "rosnący" wraz z dzieckiem...i jak moje dziecko miało już ze trzecią odsłonę pokoju jako 12 latka ani ona...ani ja nie mogłyśmy już na te meble patrzeć...dziś służą w garażu...w tym pokoju nie podoba mi się tylko podpis imienia dziecka...podpisy są bezosobowe...oschłe...wszyscy powinni wiedzieć , jak dziecko ma na imię, a nie podpisywać dziecko...
babydoro

Autor: babydoro
Data dodania: 2017-05-15 16:37:30
Naszym zdaniem pastelowe kolory dekoracji i wyposażenia pokoju Maluszka to rewelacyjne tło dla pozostałych rzeczy, które znajdują się w Jego otoczeniu tj. zabawki, ubranka. Nasz pokoik rośnie razem z Dzieckiem, dzięki meblom, które po okresie niemowlęcym naszego Maleństwa z łatwością można zmienić w meble dla Juniorów np. łóżeczko, komoda, a gdy Junior zacznie naukę możliwym jest nabycie biurka i większego łóżka (bez konieczności wymiany pozostałych mebli) z wybranej linii meblowej - tak aby pokój spełniał potrzeby ucznia.
summertime

Autor: summertime
Data dodania: 2017-05-15 16:28:34
Dziecinnie, nie mowiac juz o indokrynacji zwiazanej z uczeniem maluchow ze moga miec tylko rozowe lub niebieskie. Teraz popularne staje sie urzadzanie pokoi tak aby rosly z dzieckiem, lub przynajmniej aby zostaly z dzieckiem na dluzej niz tylko na pierwszych pare lat. Male dzieci nie widza dobrze i pastele nie sa najlepszymi kolorami na rozwoj mozgu. Kontrasty to dobra rzecz jezeli chodzi o noworodki.