Dodaj komentarz:
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy
Wpisz treść komentarza
Już dodałeś ten komentarz
Aby dodać komentarz do zdjęcia, musisz potwierdzić swój adres e-mail
Nie możesz dodać komentarza, ponieważ zostałeś zablokowany przez tego użytkownika
Przekazałeś niepoprawne dane
Komentarze
agatarn

Autor: agatarn
Data dodania: 2017-07-11 15:49:24
super zmiany
Dekostacja

Autor: Dekostacja
Data dodania: 2017-07-11 14:28:32
Dziękuję za komentarze - dodam tylko, że nie jest to projekt nowej łazienki, gdzie projektuje się od nowa całą przestrzeń i kupuje nowe szafki pod wymiar, czy kran, jak poniżej jest sugestia, raczej to miało zostać jak było, aby nie ingerować w dalsze wiercenie i zmiany, które generują koszty - ta łazienka miała być po prostu "zliftingowana" przed wynajmem. Gdyby robić ją od nowa, na pewno zestaw byłby zmieniony, szafka i zlew wyżej i bez przestrzeni ;) Ta szafka została całkowicie przez nas zbudowana ze starej meblościanki, aby troszkę zaoszczędzić, a jednak odnowić łazienkę ;) Pozdrawiam i zapraszam po pełen wpis ze szczegółami.
summertime

Autor: summertime
Data dodania: 2017-07-08 17:25:49
Ale calosc, to znaczy kolory plytek, szafki i lustra sa bardzo na tak
summertime

Autor: summertime
Data dodania: 2017-07-08 17:24:53
Podoba mi sie nowa lazienka pod wzgledem kolorow i dodatkow, ale nie podoba mi sie zlew, kran i szafka. O to chodzi ze ktokolwiek bierze fachowcow na taka lazienke to liczy sie z duzymi kosztami, wiec juz obnizyc rure na kran powinno byc wziete pod uwage. Ostatecznie wyzej zlew, o ile teraz nie jest juz na maksymalnej wysokosci. Przestrzen miedzy szafka a zlewem tez nie podoba mi sie. Mozna juz bylo zakupic taki szerszy zestaw zlew+szafka w ikea czy gdzies indziej.
Agateska

Autor: Agateska
Data dodania: 2017-07-08 09:00:45
Ha! Można? Można! Początkowo myślałam, że to super nowa, odjechana łazienka. Tylko mój wzrok przykuła umywalka.... i dopiero po tym doczytałam i dopatrzyłam :)) że na bazie starej powstał nowy look! Super połączenie tego, co było z nowym retuszem ;)