Dodaj komentarz:
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy
Wpisz treść komentarza
Już dodałeś ten komentarz
Aby dodać komentarz do zdjęcia, musisz potwierdzić swój adres e-mail
Nie możesz dodać komentarza, ponieważ zostałeś zablokowany przez tego użytkownika
Przekazałeś niepoprawne dane
Komentarze
Violart

Autor: Violart
Data dodania: 2017-10-15 13:49:59
Przy takich wysokościach firanka to pomyłka- bo musiałaby chyba całą ściankę zasłaniać.Ozdabianie jakąś okładziną -chyba nadmiar, zwłaszcza ,jak faktura nie da efektu poszerzenia.Najbardziej wycierają się ściany przy schodach i tak nie szerokich i je raczej warto zabezpieczyć .Parapecik wystający ze ściany w takim miejscu nic nie daje a tylko zajmuje miejsce.Okno i tak dominuje.Rozumiem,że witraże nie dla każdego...Klatka zawsze musi pasować do reszty pomieszczeń i pełnić funkcję dobrze oświetlonego ciągu komunikacyjnego...
estiflore

Autor: estiflore
Data dodania: 2017-09-11 22:54:59
Firanka? Brrr.....
Pomysł witrażu bardzo mi się podoba.
Albo białej naklejki imitującej witraż, można też ewentualnie pomalować szyby w jakiś wzór (pokazałam to jednej z galerii). Ładny kolor ścian, harmonizujący z pozostałymi pomieszczeniami i eleganckie oświetlenie. Nic więcej nie trzeba - to jakieś szaleństwo z tą cegłą i kamieniem wszędzie oraz dekorowaniem wszystkiego. W tym miejscu nawet parapet jest zbędny.
summertime

Autor: summertime
Data dodania: 2017-09-10 22:09:37
Z teri tez sie zgadzam. Kilka innych osob podobne rady daja. Ale fakt dobrze zobaczyc jak wyglada kilka innych kluczowych pomieszczen domu, miedzy innymi wejscie, kuchnia, lazienka i duzy pokoj. Wtedy latwiej doradzic jaki styl. Z drugiej strony lepiej zrobic uniwersalnie niz w jakims stylu sie zamykac. Najlatwiej dac zaluzje drewniane. Kolor dopasuj do stylu. Jak jest prowansalsko to bialo, jak jest wspolczesnie to ciemniej-drewniano.
teri

Autor: teri
Data dodania: 2017-09-09 21:59:45
pokaż kawalek domu, to cos mozna doradzic...na pewno nie firanka, ale jest miejsce na wysokiego szczuplego kwiatka...na sciany galeria obrazow...w okno zaluzja drewniana w kolorze drewna schodów lub zupelnie kontrastowego...tlo/sciany gladkie...zadnych oklafzin, bo klatka waska i będzie ciezko...
summertime

Autor: summertime
Data dodania: 2017-09-08 20:56:32
'klatka schodowa' kojarzy mi sie z czyms co oddziela mieszkancow bloku, lub z wyjsciem ewakuacyjnym w budynku komercyjnym. Wszelkie kamienie, plytki i swiecace farby itd. spowoduja ze bedzie to jak oddzielne, obce i zimne pomieszczenie. Ja bym zrobila aby bylo domowo i przytulnie. Mozna pomalowac calosc farba w kolorze pasujacym do innych pomieszczen domu. Mozna zalozyc tapete. W niektorych krajach klatki schodowe nie sa zimne nawet w budynkach mieszkalnych. Sa nawet tapety, ladne lampy, nawet wykladziny ktore wcale nie trudno utrzymac w czystosci. Na okno zalozylabym zaluzje drewniane albo biale.
tula

Autor: tula
Data dodania: 2017-09-08 06:36:16
Jest coś takiego jak elastyczny piaskowiec. Impregnowany. Znajdziesz go na stronie www.pieknesciany.pl. Szukałam ostatnio jakiejś okładziny dla znajomych, wykańczających mieszkanie i znalazłam właśnie coś takiego.
Masz chyba parapet z piaskowca.