Dodaj komentarz:
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy
Wpisz treść komentarza
Już dodałeś ten komentarz
Aby dodać komentarz do zdjęcia, musisz potwierdzić swój adres e-mail
Nie możesz dodać komentarza, ponieważ zostałeś zablokowany przez tego użytkownika
Przekazałeś niepoprawne dane
Komentarze
Anunia

Autor: Anunia
Data dodania: 2018-02-15 15:01:42
Pasów narazie nie będę usuwać . Jeszcze się nimi nie nacieszylam .
kalija

Autor: kalija
Data dodania: 2018-02-12 16:48:29
Ktoś tu doradzał przemalowanie pasów - moim zdaniem one wyglądają super, dodają charakteru temu wnętrzu, bez nich byłoby nudno! Jak widać ile osób, tyle opinii :-) Usunęłabym część dodatków szczególnie tych "suchych" jak kulki na stoliku czy gałązki koło tv. Napis dream jest kiczowaty moim zdaniem. Zmieniłabym też dywan na jednolity w kolorze ecru. Generalnie jest u Ciebie ładnie i przytulnie. Nie przejmuj się opiniami na deccorii to Tobie i domownikom ma się podobać! Pozdrawiam
JadwigaW

Autor: JadwigaW
Data dodania: 2018-02-10 09:39:43
Mnie się podoba , nie lubię jedynie sztucznych kwiatów :)
summertime

Autor: summertime
Data dodania: 2018-02-10 07:00:09
Z komentarzami anna0072 tez sie zgadzam :)
summertime

Autor: summertime
Data dodania: 2018-02-10 00:22:02
Biorąc pod uwagę stylowe meble które wygladają architektonicznie to nie powielalabym juz linii na ścianie i w dywanach
summertime

Autor: summertime
Data dodania: 2018-02-10 00:19:25
Po za tym wnętrza originalne uwidacznia ja pasje właścicieli. Ksiazki, pamiątki z podrozy, zdjęcia z wypraw, sprzęt muzyczny, sztuka (obrazy, rzezba). Rzeczy stare, pamiątki rodzinne, stare meble. Nie wszystko naraz. Tylko to co potrzebne i to co ma znaczenie.
summertime

Autor: summertime
Data dodania: 2018-02-10 00:14:01
Całokształt jest wporządku jeżeli tak lubisz. Jest dość ladnie, schludnie, polsko. Jeżeli chcesz wnetrze na wyzszym poziomie, bardziej wyrafinowanowane, to trzeba zmienić dywan i dekoracje. I to trzeba powoli kupować bardziej originalne rzeczy, czesto droższe. Np zamiast 5 ramek jedna duża, zamiast 10 świeczników , jeden większy lub bardziej originalny.
andziunia

Autor: andziunia
Data dodania: 2018-02-09 12:12:33
Wróciłam ponownie.....myślę o tym pokoju i jak sama już też zauważyłaś masz za dużo pierdół . Według mnie pokój ma potencjał , zdecyduj sie na kilka konkretnych dodatków ....mi brakuje jeszcze czegoś ....a mianowicie koloru . Jak dla mnie jest bardzo mdło i jak pisały dziewczyny wszystko się zlewa ze sobą .Na pewno masz jakiś ulubiony kolor który jest wyrazisty i np. świece w tych pięknych świecznikach dała bym w tym kolorze ,z dwie poduszki , donicę i jakąś duża paterę . Czekam na zdjęcia i Twoje decyzje....
sylsob

Autor: sylsob
Data dodania: 2018-02-08 13:04:08
Zgadzam się z KINIA73 za dużo wszystkiego, szczególnie sztuczne kwiaty, biała miotła za TV, za szybą powinno być jednolicie czyli np. samo szkło, sorki ale dywany okropne za to piękna kanapa, ława, meble, podłoga, baza jest super! zmień tylko dodatki i będzie cudnie:)
KINIA73

Autor: KINIA73
Data dodania: 2018-02-07 21:28:58
za dużo się tu dzieje...masz piękne meble ale giną one w nadmiarze bibelotów, faktur i kolorów. Ja nieco uspokoiłabym to wnętrze.Po pierwsze ściany w jednolitym kolorze bez tych pasów kolor gładkiej ściany jest super i on by mógł być na całości. Dywan dałabym w jednolitym kolorze bez wzorów, jasny. Z półeczek otwartych powyjmowałabym wazoniki i doniczki a zagospodarowałabym książkami po parę w każdej przegródce. Witrynkę zagospodarowałabym albo jednolitą zastawą szklaną mam na myśli lampki kieliszki itp albo ładnymi wazonikami paterami misami jakie zresztą posiadasz, troszkę za duży misz masz w tej witrynce... Koszyk i napis dream moim zdaniem zbędne. zasłony jak najbardziej ok fajnie rozświetlają pokój.Na półeczce nad telewizorem postawiłabym tylko te dwie fotografie z komody a na komodzie zostawiłabym tylko lampę ,świeczniki i może jakaś wymyślną paterę? Na pionowy słupek koło telewizora postawiłabym jakiś niewielki żywy kwiatek w fajnej designerskiej doniczce - w jasnej barwie (kremowa lub biała) . Donica z kwiatem w rogu też w bieli. A i ściągnij to coś co wisi nad komodą w rogu ani to urodziwe ani ciekawe no i jakoś schowaj ten kabel od lampki - zastosuj przedłużacz lub po prostu jeśli ktoś z rodziny lub znajomych potrafi poproś o przerobienie na dłuższy. Nie gniewaj się że się tak powymądrzałam ale nie bez powodu zajrzałam do tej galerii. Przyciągnęła mnie tymi mebelkami . Masz je naprawdę ładne i warto je fajnie wyeksponować . A pokój tylko zyska i nabierze blasku i elegancji . Mam nadzieję, że się nie obrazisz :) pozdrawiam Cię bardzo serdecznie :)))
anna0072

Autor: anna0072
Data dodania: 2018-02-07 20:05:03
Świetna kanapa. Meble mają białe wstawki, dlatego nie rozrzucałabym już drobnych białych i wcale nie zdobiących akcentów. Lepiej ładnymi naczyniami zagospodarować witrynę. Długą półkę dobrze będzie zapełnić książkami a wszystkie sztuczne rośliny na pewno z czasem zastąpić naturalnymi.