Dodaj komentarz:
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy
Wpisz treść komentarza
Już dodałeś ten komentarz
Aby dodać komentarz do zdjęcia, musisz potwierdzić swój adres e-mail
Nie możesz dodać komentarza, ponieważ zostałeś zablokowany przez tego użytkownika
Przekazałeś niepoprawne dane
Komentarze
danutta

Autor: danutta
Data dodania: 2018-03-16 15:34:50
Pozdrawiam Ciebie miło i cóż mogę powiedzieć....szukaj dobrych inspiracji, w dobrych galeriach...a takie na pewno znajdziesz u Ali czy u Marysi....pomysł na węzły mnie nie przekonuje, to było kiedyś...wnętrza klasyczne, ponadczasowe też w miejscu nie stoją, manewrując odpowiednio dekoracjami, materiałami... można dopracować szykownie i gustownie i naprawdę z klasą. Tymczasem trzymaj się wiosennie, bo zima atakuje. Pa.
Ps. Dzięki za komentarz w galerii z obrazami.
Ja78

Autor: Ja78
Data dodania: 2018-03-16 13:32:40
Mój salon to właściwie same okna, co nam bardzo odpowiada, ale też i poniekąd uniemożliwia należytą ekspozycję obrazów, nie rezygnuję z nich jednak. Upięcia zasłon i firan są podyktowane moją kolejną słabością, a mianowicie ogrodem. Muszę widzieć go z okien, o każdej porze roku jest dla mnie piękny. Zapewniam sobie więc i widok a jednocześnie nie tracę intymności. Co do kul to jesienią przywędrowały z ogrodu. Wieczorem zmieniają mój ogród w magiczne miejsce, a poza sezonem dają ciepłe słoneczne światło w salonie umilaiąc nam szare jesienno - zimowe dni. Nie są stałym elementem wystroju salonu. Zamiast tkwić w kartonie cieszą oczy w salonie. Tak mi się zrymowalo na koniec.
danutta

Autor: danutta
Data dodania: 2018-03-16 10:21:09
Podoba mi się klasyka salonu, ale okna sprawiają wrażenie ciężko przytłaczających. Upięcie firan, zasłon ujmuje urodę i elegancję, po prostu wolno puszczona materia, bez taśm i ozdób.
Salon pięknie naświetlony słonecznym światłem, lśni i błyszczy, piękne brązy.
W takim wnętrzu dodatki powinny być wysmakowane, eleganckie, zwróciłam uwagę na świetną lampę retro, bardzo odpowiednia i klimatyczna. Obraz powinien być bardziej wyeksponowany, bo ładny....ale skandynawskie świetlne kule i wogóle dodatki charakterystczne dla tego stylu, tutaj nie powinny się znależć.