Budowadomu

zdjęć
19

komentarzy
0

postów
0
Oceń:
Suma punktów: 0
Data założenia konta2015-09-19

Opis:

BETON ARCHITEKTONICZNY LUXUM .
Płyty z betonu architektonicznego na elewacje zewnętrzne. Zdjęcia z opisami nowoczesnych elewacji z okładzin betonowych.
Elewacje z betonu architektonicznego Luxum, są wyjątkowe dzięki unikalnym właściwościom tych okładzin betonowych.
Płyty elewacyjne z betonu architektonicznego Luxum do szybkiego i łatwego montażu na elewacje wentylowane i klejone.
Najpopularniejszym rozmiarem płyt betonowych na elewację jest 120x60cm oraz 100x50cm.
Płyty na elewacje z betonu architektonicznego Luxum są mrozoodporne, łatwo się docinają, także pod kątem 45 stopni. Płyty z betonu architektonicznego Luxum są wolne od sztucznych włókien. Dzięki temu beton architektoniczny na elewacje Luxum nie płowieje, jest odporny UV, nie żółknie.
Okładziny betonowe na elewacje od Luxum to idealne, nowoczesne i trwałe rozwiązanie nawet na około 100 lat. Dodatkowym atutem jest fakt, że jest to beton architektoniczny, który może być czyszczony myjką ciśnieniową. Doskonały także na nowoczesne budynki z ocieploną elewacją wełną mineralną, styrodurem lub styropianem. Zapraszam do obejrzenia zdjęć elewacji z innowacyjnego betonu architektonicznego.
Wybierz własny, z 8 kolorów betonu architektonicznego Luxum na elewacje.

Adres WWW:

Tagi:

minimalizmbetonzdjęciazdjęcieelewacjaszarewyposażenie domubeton dekoracyjnyindustrialnenowoczesny dombeton architektonicznybudowa domuelewacje wentylowanepłyty betonowepłyta BetonowaPłyty z betonu architektonicznegomontaż betonu architektonicznegomontaż płyt betonowychproducenci betonu architektonicznegopanele z betonu architektonicznegopłyty z betonu dekoracyjnegomontaż elewacjipłyty elewacyjnenowoczesne elewacjebeton architektoniczny na elewacjielewacje z betonubeton architektoniczny opinieluksusowe elewacjeelewacje z betonu architektonicznegoco na elewacjęokładziny elewacyjneokładziny betonowefasady z betonufasady betonowefasada z betonu architektonicznegoco na fasadępanel betonowyściany z betonu architektonicznegozdjęcia elewacjielewacja zdjęciazdjęcie beton architektonicznyzdjęcia betonu architektonicznegomontaż elewacji z płyt betonowychbetonowe elewacjebeton architektoniczny na zewnątrzbeton Luxumnajładniejsze elewacjeelewacje minimalistyczneszare elewacjeogrodzenia z betonu architektonicznegoluksuowe elewacjeokładziny z betonu architektonicznegookładzina elewacyjnaokładzina betonowamontaż betonu na elewacjibetony dekoracyjneelewacje klejonepanele na elewacjepłyty elewacyjne z betonu architektonicznegookładziny nowoczesneokłdziny mrozoodpornemrozoodpornymrozoodpornenasiąkliwośćzdjęcia elewacji z betonu architektonicznego
Dodaj komentarz:
Brak komentarzy

Ostatnio komentowane galerie

Zwiń Rozwiń