INVENTIVE

zdjęć
76

komentarzy
5

postów
0
Oceń:
Suma punktów: 5
Data założenia konta2018-02-06

Opis:

INVENTIVE studio specjalizuje się w projektowaniu wnętrz prywatnych. Swoją ofertę kierujemy głownie do klientów indywidualnych w zakresie kompleksowego projektowania wnętrz mieszkań i domów.

www.inventive.pl

Naszą pracę opieramy na bardzo dokładnym wywiadzie z inwestorem. Uważamy, że pierwszy etap współpracy jest najważniejszy. Psychologiczne podejście do zbierania preferencji przyszłych użytkowników projektowanych przez nas wnętrz bezpośrednio przekłada się na efekt projektu i na finalne zadowolenie klienta. Wspólnie określamy marzenia i cele, stawiamy wiele pytań i pokazujemy jaką ilość decyzji będziemy musieli razem podjąć. Podczas pierwszych rozmów wstępnie weryfikujemy możliwości jakie daje nam wnętrze w odniesieniu do Państwa życzeń. Jedynym wyznacznikiem dla nas na temat jakości projektu, jest jego akceptacja przez przyszłych użytkowników. To Państwo będziecie żyli w tych wnętrzach i spędzali w nich czas, dlatego Wasze zdanie jest najważniejsze. Państwu powierzamy najprzyjemniejszy etap projektu – szukanie inspiracji i decyzyjność co do zaproponowanych rozwiązań, a całą formalno-wykonawczą częścią zajmiemy się my.
Dodaj komentarz:
Komentarze
INVENTIVE

Autor: INVENTIVE
Data: 2018-02-06 09:07:04
INVENTIVE studio specjalizuje się w projektowaniu   wnętrz prywatnych. Swoją ofertę kierujemy głownie do   klientów indywidualnych w zakresie kompleksowego   projektowania wnętrz mieszkań i domów.

Naszą   pracę opieramy na bardzo dokładnym wywiadzie z   inwestorem. Uważamy, że pierwszy etap współpracy   jest najważniejszy. Psychologiczne podejście do   zbierania preferencji przyszłych użytkowników   projektowanych przez nas wnętrz bezpośrednio przekłada   się na efekt projektu i na finalne zadowolenie klienta.   Wspólnie określamy marzenia i cele, stawiamy wiele pytań   i pokazujemy jaką ilość decyzji będziemy musieli razem   podjąć. Podczas pierwszych rozmów wstępnie weryfikujemy   możliwości jakie daje nam wnętrze w odniesieniu do   Państwa życzeń. Jedynym wyznacznikiem dla nas na temat   jakości projektu, jest jego akceptacja przez przyszłych   użytkowników. To Państwo będziecie żyli w tych   wnętrzach i spędzali w nich czas, dlatego Wasze zdanie   jest najważniejsze. Państwu powierzamy najprzyjemniejszy   etap projektu – szukanie inspiracji i decyzyjność co do   zaproponowanych rozwiązań, a całą formalno-wykonawczą   częścią zajmiemy się my.

Ostatnio komentowane galerie

Zwiń Rozwiń